B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 10 Pro Pack

Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA

Chiny Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA dostawca
Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA dostawca Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA dostawca Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA dostawca Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA dostawca

Duży Obraz :  Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: FQC-08920 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki + miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: 32-bitowe X 64-bitowe DVD aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
Warunek: Nowy Koszty wysyłki: Darmowe
Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji Język: Brak ograniczeń językowych
Dostawy: Przez DHL W ciągu 24 godzin pracy po otrzymaniu płatności Dostępne: Obszar globalny do aktywacji

Francuski język Windows 10 Professional OEM Francuski DVD 64-bitowa wersja z nalepką COA

Ważne notatki:

 • Użytkownicy systemu Windows 10 Home będą otrzymywać aktualizacje z witryny Windows Update automatycznie, gdy będą dostępne. Użytkownicy systemów Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise będą mogli odłożyć aktualizacje. Czas, przez jaki użytkownicy systemu Windows 10 Pro mogą odkładać aktualizacje, jest ograniczony.
 • Małe urządzenia pamięci masowej, takie jak urządzenia z dyskami twardymi o pojemności 32 GB lub starszymi urządzeniami z pełnymi dyskami twardymi, mogą wymagać dodatkowej pamięci do ukończenia aktualizacji. Podczas aktualizacji zobaczysz instrukcje, które mają ci zrobić. Może być konieczne usunięcie niepotrzebnych plików z urządzenia lub włożenie dysku flash USB w celu dokończenia aktualizacji.
 • Niektóre urządzenia z niewielką dostępną wolną przestrzenią lub mniejsze dyski twarde, takie jak komputery o pojemności 32 GB, mogą mieć niewiele wolnego miejsca po aktualizacji. Możesz zwolnić miejsce na dysku i łatwo usunąć pliki takie jak pliki tymczasowe lub poprzednią wersję systemu Windows w ustawieniach systemu pamięci masowej. Pliki dla poprzedniej wersji systemu Windows umożliwiają usunięcie systemu Windows 10 i powrót do poprzedniej wersji systemu Windows. Pliki te są automatycznie usuwane miesiąc po aktualizacji. Aby zwolnić miejsce, możesz je teraz usunąć.
 • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik - mogą obowiązywać opłaty za około 3 GB i dostęp do Internetu (ISP).
 • Aby sprawdzić kompatybilność urządzenia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia. Informacje kontaktowe producenta można znaleźć na stronie Informacje kontaktowe.
 • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe dla Windows 10.
 • Wsparcie może się różnić w zależności od urządzenia. Znajdź więcej informacji na stronie cyklu życia systemu Windows .
 • Jeśli komputer lub tablet jest obecnie uruchomiony w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1 Update, możesz sprawdzić, czy spełnia on wymagania, używając polecenia „Sprawdź mój komputer” w aplikacji Pobierz system Windows 10. Aby otworzyć aplikację Get Windows 10, kliknij małą ikonę Windows znajdującą się po prawej stronie paska zadań. Jeśli go nie widzisz, odwiedź naszą stronę z pytaniami i odpowiedziami w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji.
 • Wiele aplikacji, plików i ustawień zostanie poddanych migracji w ramach aktualizacji. Jednak niektóre aplikacje lub ustawienia mogą nie migrować.
  • W przypadku aplikacji chroniących przed złośliwym oprogramowaniem system Windows sprawdzi, czy subskrypcja anty-malware jest aktualna (nie wygasła) i czy jest zgodna podczas aktualizacji.
  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10.
  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest niekompatybilna, system Windows odinstaluje aplikację, zachowując ustawienia. Po zakończeniu aktualizacji, jeśli dostawca oprogramowania antywirusowego poinformował Microsoft, że udostępnił kompatybilną wersję dla aktywnej subskrypcji, Windows powiadomi Cię o zainstalowaniu najnowszej dostępnej wersji z ustawieniami, które zostały ustawione przed aktualizacją.
  • Jeśli subskrypcja anty-malware nie jest aktualna (wygasła), system Windows odinstaluje aplikację i włączy usługę Windows Defender.
  • Niektóre aplikacje pochodzące od producenta OEM mogą zostać usunięte przed aktualizacją.
  • W przypadku niektórych aplikacji innych firm aplikacja „Uzyskaj system Windows 10” będzie skanować w poszukiwaniu zgodności aplikacji. Jeśli istnieje znany problem uniemożliwiający aktualizację, zostaniesz powiadomiony o liście aplikacji ze znanymi problemami. Możesz zaakceptować, a aplikacje zostaną usunięte z systemu przed aktualizacją. Pamiętaj, aby skopiować listę przed zaakceptowaniem usunięcia aplikacji.
 • Użytkownicy podrzędni Microsoft Family Safety z kontami lokalnymi (konta powiązane z komputerem) nie dokonują migracji ustawień bezpieczeństwa do systemu Windows 10 podczas aktualizacji. Oznacza to, że po zakończeniu aktualizacji do systemu Windows 10 rodzice będą musieli skonfigurować ustawienia bezpieczeństwa dla użytkownika podrzędnego wraz z kontem Microsoft, jeśli nie mają takiego konta. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach, odwiedź stronę FAQ.
 • Niektóre aplikacje i treści sprzedawane oddzielnie. Dostępność i doświadczenie funkcji i aplikacji mogą się różnić w zależności od urządzenia i rynku.

Prawo do biznesu
Dołącz do swojej domeny. Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
Rozszerzone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania bezpieczeństwem.
Zdalne logowanie. System Windows 10 umożliwia logowanie się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z komputera Pro w domu lub w podróży.
Wirtualne maszyny. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchomić więcej niż jeden system operacyjny jednocześnie na tym samym komputerze.
Twoje aplikacje w sklepie. System Windows 10 umożliwia tworzenie własnej prywatnej sekcji aplikacji w Sklepie Windows, co zapewnia wygodny dostęp do aplikacji firmowych
Po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.

Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Kontinuum
Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym pracujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

2 Unikatowo Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w rozpoznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając Cię od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.3

Gry i Xbox
Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.4
Cortana
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się o tobie z czasem, Cortana

Oryginalny Microsoft Windows 10 Pro / Professional German

1. Brand new w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.
2. 100% oryginalny klucz można aktywować i zweryfikować online.
3. 32 64-bitowe płyty DVD zawierają pełną wersję.pack i język cd: angielski.
4. Dostarcz z magazynu
5. Akceptując więcej rodzajów COA dostosuj dla siebie w razie potrzeby, zapewnij dobrą jakość i zniżkę sprzedaży oprogramowania. Jesteśmy najlepszym wyborem dla dostawcy oprogramowania narzędziowego Microsoft, fabryki oprogramowania graficznego Adobe, okien Microsoft i oprogramowania biurowego w sprzedaży.
6. Posiadamy również profesjonalny system Windows 10 angielski / francuski / niemiecki / rosyjski / turecki / hiszpański / włoski / portugalski / polski
wersja językowa. Jeśli chcesz kupić, skontaktuj się z nami teraz.

Ten pakiet instalacyjny będzie działał na każdym komputerze PC lub laptopie, który spełnia minimalne wymagania (64-bitowy procesor / miejsce na dysku twardym i wystarczająca ilość pamięci)

Upewnij się, że twój system spełnia minimalne wymagania, aby uruchomić 64-bitowe systemy operacyjne - Jeśli twój system jest jednostopniowym procesorem, to nie jest dla ciebie

To nowy, nieużywany Windows 10 Professional 64-bitowy DVD w języku niemieckim (jak na zdjęciu), wraz z nowym, nieużywanym oryginalnym kluczem naklejki COA.

Możesz użyć tego do czystych instalacji, aktualizacji i wygrania 10 napraw.
Nie możesz uaktualnić z XP lub Vista. Musisz wykonać czystą instalację
Nie można uaktualnić z systemu Windows 10 do domu - wymagana jest czysta instalacja

Uwaga :

1. Dostarczamy oprogramowanie komputerowe, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie systemowe.

2. Zapewniamy wysoką jakość, niską cenę i wysoką jakość usług.
3. Jeśli jakość wątpliwości może kupić 1 szt., Przekonasz się, że jest to dobry produkt.
4. Wszystkie nasze oprogramowanie 100% prawdziwy klucz można aktywować.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)