B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyPudełko detaliczne Office 2016

Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Kod aktywacji online Dożywotnia gwarancja

Orzecznictwo
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Kod aktywacji online Dożywotnia gwarancja

Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Key Code Activation Online Lifetime Warranty
Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Key Code Activation Online Lifetime Warranty Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Key Code Activation Online Lifetime Warranty Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Key Code Activation Online Lifetime Warranty Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Key Code Activation Online Lifetime Warranty

Duży Obraz :  Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Kod aktywacji online Dożywotnia gwarancja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: SKU-79G-04300 / dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginał
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
High Light:

office 2016 professional plus key

,

microsoft office 2016 product key full version

Microsoft Office 2016 Proffesional Plus USB Flash Kod aktywacji online Dożywotnia gwarancja

Microsft Office 2016 Pro Plus 64 / 32bit Digital Edition - klucz licencyjny produktu Dostawa e-mailem lub przez DHL / EMS wysyłka USB.

To jest klucz licencyjny, jeśli potrzebujesz płyty CD lub skrzynki skontaktuj się z nami.
Ta licencja wymaga skontaktowania się z pomocą techniczną firmy Microsoft w celu aktywowania pakietu Office.
Kompatybilny z Windows 7, 8 i 10 Wiele języków, pełna obsługa i aktualizacje
Wszystkie klucze produktu zostały wyodrębnione z instalacji na komputerach PC. Wszystkie klucze są dokładnie sprawdzane przed wysyłką. Pełny zwrot gwarancji jest gwarantowany, jeśli klucz produktu nie działa.

Nasz wpis jest zgodny z własnością intelektualną Prawa autorskie: działamy jako producent systemu, przekazując licencję OEM i oryginalny sprzęt innemu użytkownikowi.


Co nowego w pakiecie Office 2016?
Wszystkie nowe aplikacje Office 2016 Pro
Office 2016 jest w pełni załadowany najnowszymi i najlepszymi wersjami ulubionych aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, One-Note, Publisher, Access i Outlook. Wszystkie narzędzia, które znasz i kochasz, tylko lepsze.
Narzędzia zwiększające wydajność
Nie musisz być silnym użytkownikiem, aby wykorzystać moc pakietu Office 2016. Aplikacje są wyposażone w inteligentne narzędzia, które sprawiają, że maksymalizacja wydajności staje się prosta.
Stworzony do pracy zespołowej
Wbudowane narzędzia do współpracy umożliwiają łatwe współtworzenie, udostępnianie i edycję dokumentów w programach Word, PowerPoint lub One-Note. Pracuj jednocześnie nad tym samym dokumentem, niezależnie od tego, czy jesteś w tym samym pokoju, czy na całym świecie.


Funkcje:
Perspektywy
Organizuj e-maile, koordynuj harmonogramy i bądź na bieżąco z kontaktami. Nowy Outlook ma obsługę poczty push, więc Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Ulepszony widok rozmowy zapewnia, że ​​wiadomości z podobnymi wierszami tematów nie są łączone z rozmowami, do których nie należą. Znajdziesz tu także więcej opcji włączania i zarządzania załącznikami.
Słowo
Twórz, poleruj i udostępniaj piękne dokumenty. Teraz dzielenie się i współpraca z zespołem jest bardzo prosta. Nowe słowo umożliwia współtworzenie i edycję dokumentów z wieloma osobami jednocześnie, niezależnie od tego, czy jesteś w tym samym pokoju, czy na całym świecie. Integracja z chmurą sprawia, że ​​udostępnianie dokumentów jest proste.
Przewyższać
Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Zmień liczby w spostrzeżenia za pomocą nowego programu Excel. Krajalnice tabeli przestawnej pomagają odkrywać wzorce w dużych ilościach danych, a zalecane wykresy zapewniają najlepsze wykresy do przekazywania danych. Prognozowanie jednym kliknięciem automatycznie skanuje arkusze pod kątem trendów danych i formatuje je na wykresy i tabele.
PowerPoint
Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły. Współautorskie prezentacje z pracy zespołowej jednocześnie. Twórz komentarze na temat odpowiedniego tekstu i obrazów oraz porównuj różne wersje prezentacji z widokiem rozwiązywania konfliktów.
Jedna uwaga
Wykorzystaj swoje myśli w swoim własnym notatniku cyfrowym. Przechwytywaj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notatników, do których możesz uzyskać dostęp na dowolnym urządzeniu. Szybko znajdź rzeczy dzięki potężnej wyszukiwarce, która śledzi tagi i wiele więcej.
Wydawca
Wydawca to prosta ścieżka do profesjonalnych publikacji, które mają wpływ. Użyj Wydawca, aby przeszukiwać albumy online na Facebooku, Flickr i innych usługach oraz dodawać zdjęcia bezpośrednio do dokumentu,
bez konieczności ich zapisywania.
Dostęp
Access pozwala szybko zbudować bazę danych, aby uporządkować dane, dostępne w dowolnym miejscu online. Nigdy więcej nie zgubisz się w danych. Standaryzowana struktura aplikacji sprawia, że ​​nawigacja w aplikacjach jest znajoma i łatwa.

Office Online
Bezpłatna synchronizacja Office Online z kontem One-Drive, więc gdy jesteś daleko od swojego komputera, możesz uzyskać dostęp, przeglądać, edytować i udostępniać pliki Word, Excel, PowerPoint i One-Note z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, na którym działa obsługiwana przeglądarka jesteś z dala od domu ..
Wysyłka na e-mail bez klucza lub USB / Box DHL / EMS

P: Czy są przesyłane jakieś media instalacyjne?
Odp .: Nie, ten klucz jest sprawdzany przez witrynę Microsoft Office, która wiąże go z Twoim kontem Microsoft. Stamtąd otrzymasz oprogramowanie do pobrania bezpośrednio od firmy Microsoft.

P: Czy jest coś wysłanego do mnie?
Na życzenie możemy nagrać płyty DVD i wysłać je bez dodatkowych opłat.

P: Dlaczego twoje produkty są sprzedawane z taką zniżką?
Odp .: Wszystkie nasze produkty są kupowane w ramach sprzedaży likwidacyjnej.

wymagania systemowe

System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 , Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2
Komputer i procesor 1 gigaherc (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86 lub x64-bit z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć (RAM) 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy Dostępne jest 3,0 gigabajtów (GB)
Pokaz Przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga karty graficznej DirectX10 i rozdzielczości 1280 x 800
Przeglądarka Aktualna lub natychmiastowa poprzednia wersja programu Internet Explorer; aktualna wersja Microsoft Edge, Safari, Chrome lub Firefox.
Wersja .NET Wymagany .NET 3.5. Niektóre funkcje mogą wymagać zainstalowania również .NET 4.0, 4.5 lub 4.6 CLR.
Wielodotykowy Do korzystania z dowolnej funkcji multi-touch wymagane jest urządzenie z obsługą dotyku. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10.
Dodatkowe wymagania i uwagi Niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)