B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 10 Pro Pack

Windows 10 Home Retail Pełna wersja Versiob Pack Pełna wersja z 3.0 USB OEM Key License

Orzecznictwo
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Windows 10 Home Retail Pełna wersja Versiob Pack Pełna wersja z 3.0 USB OEM Key License

Windows 10 Home Retail Full Versiob Pack Full Version with 3.0 USB OEM Key License
Windows 10 Home Retail Full Versiob Pack Full Version with 3.0 USB OEM Key License Windows 10 Home Retail Full Versiob Pack Full Version with 3.0 USB OEM Key License Windows 10 Home Retail Full Versiob Pack Full Version with 3.0 USB OEM Key License Windows 10 Home Retail Full Versiob Pack Full Version with 3.0 USB OEM Key License

Duży Obraz :  Windows 10 Home Retail Pełna wersja Versiob Pack Pełna wersja z 3.0 USB OEM Key License

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: FQC88788/Customize
Numer modelu: Microsoft Certified

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki + miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: 1 klucz do 1 komputera Wersja: Win 10 Pro Retail USB
Licencja: Klucz OEM Język: Brak ograniczeń językowych
aplikacji: Obszar globalny Próbki: Wsparcie
Pakiet: Angielski Pamiec przenosna: 3.0 USB
High Light:

windows 10 retail product key

,

windows 10 pro oem key

Windows 10 Home Retail Pełna wersja Versiob Pack Pełna wersja z 3.0 USB OEM Key License

Przegląd

Najlepszy Windows jeszcze
System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby płynnie przenosić się z jednego urządzenia na drugie. Jest szybki i elastyczny. Możesz nawet uzyskać bezpłatne wsparcie czatu lub telefonu od prawdziwych ludzi. Dzięki systemowi Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek robić wspaniałe rzeczy.

Po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo [1] pozwalają na szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.

Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Kontinuum
Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym pracujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. [2]

Wyjątkowo twój
Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita cię po imieniu i zapala się w uznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła. [3]

Gry i Xbox
Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry. [4]

Cortana
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się więcej o tobie z czasem, Cortana staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i utrzymując zaufanie. [5]

[1] Zależne od sprzętu

[2] Doświadczenia aplikacji mogą się różnić.

[3] Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.

[4] Do niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty ISP). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r., Które obsługują grę między urządzeniami; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia naraz; przesyłanie strumieniowe z multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie); Złoto wymagane również do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. Gra DVR dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier Xbox One, PC / Tablet i telefonu są sprzedawane oddzielnie.

[5] Cortana dostępna na wybranych rynkach przy uruchomieniu, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

  • Kup system Windows 10 Home i ciesz się szybkimi i elastycznymi technologiami, takimi jak InstantGo, które umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. Zamów teraz na 32-bitowy / 64-bitowy dysk flash Windows 10 i od razu uzyskaj Windows 10 USB.
  • System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby płynnie przenosić się z jednego urządzenia na drugie. Jest szybki i elastyczny. Możesz nawet uzyskać bezpłatne wsparcie czatu lub telefonu od prawdziwych ludzi. Dzięki systemowi Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek robić wspaniałe rzeczy. Łączy on w sobie system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
  • Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym pracujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w uznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając Cię od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.
  • Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.
  • Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się więcej o tobie z czasem, Cortana staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i utrzymując zaufanie.

  • Wymiary produktu: 15 x 20 x 3 cm; 36 g

  Szczegółowe informacje o produkcie

  Opis
  System operacyjny Microsoft Windows 10 Home zawiera asystenta Cortana Digital Personal Assistant, który ułatwia wykonywanie zadań, zapewniając przypomnienia w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki rozszerzonemu menu Start możesz przeglądać ważne dane i często używane aplikacje, a także przypinać ulubione aplikacje, co zapewnia wygodny dostęp. Czytanie artykułów online oraz wpisywanie i udostępnianie notatek bezpośrednio na stronach internetowych jest możliwe dzięki przeglądarce internetowej Microsoft Edge. Dodatkowo to oprogramowanie składa się z wielu wbudowanych aplikacji i sklepu Windows.
  Identyfikatory produktów
  Marka Microsoft
  Model Windows 10 Home
  MPN KW900016
  Platforma Windows
  UPC 885370909777
  Język język angielski
  Kategoria
  Rodzaj System operacyjny
  Licencja
  Kategoria licencji Standard
  Pakiet
  Media dystrybucyjne Dysk USB

  Pudełko zawiera

  Windows 10 Professional 32-bit / 64-bit English International

  Opis produktu Windows 10 Professional 32/64-bit

  Dzięki Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Uzyskaj szybsze start-upy, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe sposoby na robienie rzeczy, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online i Cortana, bardziej osobisty cyfrowy asystent. Windows 10 Pro oferuje wszystkie wspaniałe funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i innych.

  Jesteś już ekspertem

  Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie.

  Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają zachować bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz.

  „Łączy to zalety systemu Windows 8 z systemem Windows 7.”

  Ta sprzedaż dotyczy 1 zamkniętego opakowania detalicznego Microsoft Windows 10 Professional, które zawiera 1 naklejkę licencji COA i 1 oryginalną pamięć USB Flash.
  Można go zainstalować na dowolnym komputerze, który spełnia minimalne wymagania wymienione w górnej części tej aukcji.
  To nowy, nieotwarty pojemnik.

  Po co używać pamięci USB na DVD?
  Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu pamięci USB jest znacznie szybsza niż przy użyciu dysku DVD
  Odczyt i zapis tej pamięci USB trwa 10 razy szybciej!
  Niektóre nowsze komputery i laptopy nie mają napędu optycznego (napęd DVD), więc USB jest jedyną opcją.

  Szczegóły kontaktu
  Ant Technology Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Kevin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)