B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 10 Pro Pack

Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja

Chiny Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja dostawca
Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja dostawca Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja dostawca Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja dostawca Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja dostawca

Duży Obraz :  Pamięć flash USB Windows 10 Pro Pack, naklejka na klucz produktu Windows 10 100% Oryginalna aktywacja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: FQC88788 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki + miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: 32-bitowe X 64-bitowe DVD aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
Warunek: Nowy Koszty wysyłki: Darmowe
Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji Język: Brak ograniczeń językowych
Dostawy: Przez DHL W ciągu 24 godzin pracy po otrzymaniu płatności Elementy: Win10 Professional
Pakiet: Angielski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, japoński, koreański, polski, turecki, francus

Microsoft Windows 10 Pro USB Flash Drive OEM Key / Sticker / COA / License 64 Bit Retail Pack

Windows Hello wymaga wyspecjalizowanej podświetlanej kamery na podczerwień do rozpoznawania twarzy lub czytnika odcisków palców, który obsługuje Window Biometric Framework. Windows Hello z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania do pracy na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Ta aktualizacja ma być wkrótce dostępna.

Continuum jest dostępne we wszystkich wersjach desktopowych Windows 10, ręcznie włączając i wyłączając tryb tabletu w Centrum akcji. Tablety i 2-w-1 ze wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tabletu będą mogły być skonfigurowane tak, aby automatycznie wchodziły w tryb tabletu.

Kontinuum na telefony ograniczone do wybranych telefonów premium w momencie premiery. Zewnętrzny monitor musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria kompatybilne z Continuum sprzedawane oddzielnie. Dostępność aplikacji i doświadczenie różnią się w zależności od urządzenia i rynku. Dla niektórych funkcji wymagana jest subskrypcja usługi Office 365.

Języki

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Wielka Brytania), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łacina, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, sortowanie międzynarodowe), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Dodatkowe języki dostępne jako pakiety interfejsu językowego

Wymagania

  Najnowszy system operacyjny:

  Upewnij się, że używasz najnowszej wersji Windows 7 SP1 lub Windows 8.1 Update.

  Edytor:

  1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC

  BARAN:

  1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla 64-bitowego

  Karta graficzna:

  DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0

  Pokaz:

  Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
  Wymagana łączność

  Inne wymagania systemowe
  Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
  Dodatkowe wymagania systemowe
  Musisz zaakceptować załączone postanowienia licencyjne, także na stronie microsoft.com/useterms
  Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0 / DVD

  Jeśli masz Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Pro z Media Center lub Windows 8.1 Pro z Media Center i zainstalujesz Windows 10, Windows Media Center zostanie usunięty. Przez ograniczony czas („okres kwalifikowany”) w systemach uaktualnionych do systemu Windows 10 z jednej z tych starszych wersji systemu Windows („system kwalifikowany”) zostanie zainstalowana aplikacja do odtwarzania DVD („Windows DVD Player”). Uwaga: Odtwarzacz Windows DVD może nie zostać zainstalowany od razu
  Snap jest ograniczony do 2 aplikacji w trybie tabletu.
  OneDrive nie obsługuje plików zastępczych w systemie Windows 10. System Windows 8.1 wyświetlał symbole zastępcze dla plików dostępnych w OneDrive, ale nie lokalnie na urządzeniu. W systemie Windows 10 użytkownicy mogą wybrać foldery do synchronizacji z ustawieniami OneDrive.
  Jeśli masz napęd dyskietek, musisz pobrać najnowszy sterownik z witryny Windows Update lub ze strony producenta
  Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.
  Funkcje MDM nie będą dostępne w wersji Windows 10 Home po wydaniu systemu Windows 10.
  Jeśli w systemie jest zainstalowany program Windows Live Essentials, aplikacja OneDrive zostanie usunięta i zastąpiona wersją Inbox na jednym Dysku
  Jeśli komputer lub tablet jest obecnie uruchomiony w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1 Update, możesz sprawdzić, czy spełnia on wymagania, używając polecenia „Sprawdź mój komputer” w aplikacji Pobierz system Windows 10. Aby otworzyć aplikację Pobierz system Windows 10, kliknij małą ikonę systemu Windows znajdującą się po prawej stronie paska zadań. Jeśli go nie widzisz, odwiedź naszą stronę z pytaniami i odpowiedziami w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji.

  Windows 10
  Uzyskaj nowy i ulepszony system Windows po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Wkrótce odkryjesz, że system Windows 10 jest znany użytkownikom systemu Windows, ale bardziej spersonalizowane doświadczenie, które przenosi wszystko, co kochasz w systemie Windows 7 i 8 na wyższy poziom.

  System Windows 10 zapewnia jeszcze lepsze menu Start, rozszerzając możliwości i udostępniając swoje ulubione aplikacje i piny, dzięki czemu są łatwo dostępne. Nie tylko sprawia, że ​​praca wielozadaniowa jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, ale także dobrze integruje się z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz, pozwalając Ci na utrzymanie produktywności zawsze, gdy potrzebujesz dostać się do pracy. W szczególności można wyświetlić do czterech aplikacji i wszystkich otwartych zadań jednocześnie.

  Kup Windows 10 i odkryj Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę, która umożliwia wpisywanie lub pisanie notatek bezpośrednio na stronach internetowych i łatwe udostępnianie ich znajomym, rodzinie i współpracownikom. Ułatwia także czytanie artykułów online bez rozpraszania uwagi i zapisywanie ulubionych stron na później.

  Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 aplikacje będą działać doskonale we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. Przeglądaj sklep Microsoft Store, a znajdziesz mnóstwo niesamowitych urządzeń zaprojektowanych tak, aby idealnie współpracowały z systemem Windows 10. Na przykład nasze produkty Surface łączą w sobie wygląd tabletu z funkcjonalnością komputera PC, aby stworzyć idealną wymianę laptopa. Windows 10 tylko zwiększa doświadczenie powierzchni.

  Niezależnie od tego, czy chcesz pracować, czy grać, system Windows 10 pomaga w interakcji z urządzeniami w doskonały sposób. Niesamowite aplikacje, takie jak Poczta, Kalendarz, Muzyka, Wideo, Mapy i inne, są standardowo wyposażone w system Windows 10 i używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji. Gracz w Tobie pokocha synchronizację urządzenia z systemem Windows 10 z Xbox Live, umożliwiając nagrywanie rozgrywki w kilka sekund, strumieniowanie gier z konsoli Xbox One na urządzenie w dowolnym miejscu w domu i wiele innych. Kup Windows 10, a uzyskasz większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej.

  Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu Windows, skorzystaj z uaktualnienia systemu Windows 10, aby móc korzystać z najnowszych technologii Windows. Kupuj Microsoft Store i kup już dziś Windows 10.

  Oferta aktualizacji systemu Windows 10 dotyczy kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Niektóre wymagania sprzętowe / programowe mają zastosowanie, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być podłączone do Internetu i mieć włączoną usługę Windows Update. Wymagana aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Aktywni klienci Software Assurance w licencjonowaniu zbiorowym mają korzyść polegającą na aktualizacji do oferty Windows 10 dla przedsiębiorstw poza tą ofertą. Aby sprawdzić zgodność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź stronę internetową producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. W przypadku aktualizacji mogą obowiązywać dodatkowe wymagania.

  Jesteśmy hurtownią fabryczną, oferujemy poniżej przedmioty:

  1. window7 pro. oem / retailbox windows7 ultimate retailbox windows8 profesjonalny OEM / retailbox win7 pro naklejka COA win7 ultimate naklejka COA win8 pro naklejka OEM win8.1 pro naklejka OEM win10 pro naklejka OEM win10 pro opakowanie OEM

  2. Officce 2013/2016

  3. Server2008 / 2012/2016

  4. SQL 2008/2012/2014/2016

  5. ADOBE

  6. Itd

  (Wszystkie COA wspierają instalację poprzez pobieranie danych aplikacji z Microsoft i aktywowanie online)

  Oferta aktualizacji systemu Windows 10 dotyczy kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1,

  w tym już posiadane urządzenia. Obowiązują niektóre wymagania sprzętowe / programowe

  dostępność może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla systemu Windows

  Urządzenia telefonu 8.1 mogą różnić się w zależności od producenta OEM, operatora komórkowego lub przewoźnika. Urządzenia muszą być podłączone

  w Internecie i mieć włączoną usługę Windows Update. Wymagana aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1.

  Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT

  8.1. Aktywni klienci Software Assurance w licencjonowaniu zbiorowym mają korzyści wynikające z uaktualnienia

  Oferta dla przedsiębiorstw z systemem Windows 10 spoza tej oferty. Aby sprawdzić zgodność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź stronę internetową producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. W przypadku aktualizacji mogą obowiązywać dodatkowe wymagania. Posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych,

  i więcej. Uzyskaj szybki start-up, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe sposoby na zdobycie

  rzeczy zrobione, plus innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka zbudowana dla akcji online i Cortana,

  bardziej osobisty asystent cyfrowy.

  Licencja produktu Klucz naklejek COA - 1 Licencja do użytku na pojedynczej maszynie
  Oficjalny dysk DVD firmy Microsoft - Windows 10 Pro 64Bit (nie zostanie zainstalowany na systemach 32-bitowych)
  Instrukcje instalacji na komputerze PC / laptopie
  Pakiet jest zapieczętowany | Nowe / nigdy nie używane

  Szczegóły kontaktu
  Ant Technology Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Kevin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)