B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyMicrosoft Windows SQL Server

Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Chiny Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca
Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca

Duży Obraz :  Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: X19-37167 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalny fabryczny pakiet OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 10000 + sztuk +1 miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Standard serwera SQL 2016. materiał: Pudełko OEM
Język: Brak ograniczeń językowych Pakiet: DVD + Key Card (OEM Key No DVD)
Cals: 15 Użytkownik Kawałek: 64-bit
Status: NA MAGAZYNIE Koszty wysyłki: Darmowe

Microsoft Windwos SQL Server 2014 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Microsoft SQL Server


Przegląd

Microsoft SQL Server 2014 zapewnia rozszerzone funkcje zabezpieczeń w stosunku do SQL Server 2012. Zapewnia bezpieczną i konfigurowalną architekturę zabezpieczeń, pełną obsługę zdarzeń, elastyczną i bezpieczną pamięć masową z przejrzystym szyfrowaniem danych, proste i skonsolidowane szyfrowanie korporacyjne oraz zarządzanie kluczami. SQL Server 2014 koncentruje się na czterech kluczowych obszarach, aby zaspokoić potrzeby bazy danych dzisiaj i jutro:

Skala i wydajność

SQL Server 2014 umożliwia firmom tworzenie rozwiązań bazodanowych z wydajnością i skalowalnością, które są niezbędne w dzisiejszych aplikacjach.

Duża dostępność:

SQL Server 2014 zapewnia aplikację bazodanową z technologiami Always-On, minimalizując jednocześnie koszty zarządzania i wydajności rozwiązania wysokiej dostępności.

Bezpieczeństwo

SQL Server 2014 zapewnia ulepszoną bezpieczną platformę danych, szyfrując cenne dane, kontrolując zmiany danych i metadanych, włączając zewnętrzne klucze kryptograficzne oraz szyfrując i podpisując dane w plikach kopii zapasowych.

Łatwość zarządzania

SQL Server 2014 umożliwia firmom skrócenie czasu i kosztów zarządzania infrastrukturą danych dzięki innowacyjnej i zautomatyzowanej administracji opartej na zasadach oraz udoskonalonym narzędziom do monitorowania wydajności, rozwiązywania problemów i strojenia.

MS-SQL Server Express Edition

SQL Server Express to darmowa wersja SQL Server idealna do tworzenia i zasilania aplikacji desktopowych, internetowych i małych serwerów. Pobierz SQL Server 2014 R2 Express lub wypróbuj SQL Server Code Name „Denali” CTP3, który zawiera SQL Server Express LocalDB, nową, lekką opcję wdrażania Express.

Specyfikacja produktu

Stan:
Nowość: przedmiot, który nigdy nie został otwarty lub usunięty z plomby producenta (jeśli dotyczy). Przedmiot jest w oryginalnym opakowaniu termokurczliwym (jeśli dotyczy). Zobacz listę sprzedającego, aby uzyskać pełne informacje.
i:

Microsoft

Język: Włoski, koreański, mandaryński, portugalski, rosyjski, język migowy, hiszpański, szwedzki, turecki, walijski, arabski, kantoński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski Rodzaj: systemy zarządzania bazą danych
Format: płyta DVD

Kategoria licencji: Sprzedaż Platforma: Windows
Media dystrybucyjne: płyta DVD System operacyjny: Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2012

Opis produktu

Program Microsoft SQL Server 2014 Developer pozwala programistom budować niemal dowolną aplikację bazodanową na serwerze SQL Server. Jest licencjonowany do użytku jako system rozwoju i testowania, a nie jako serwer produkcyjny, i jest idealnym wyborem dla osób, które budują i testują aplikacje bazodanowe.

SQL Server 2014 umożliwia klientom tworzenie aplikacji o znaczeniu krytycznym i rozwiązań Big Data przy użyciu wysokowydajnej technologii in-memory w OLTP, hurtowni danych, analizie biznesowej i obciążeniach analitycznych bez konieczności kupowania drogich dodatków lub zaawansowanych urządzeń. SQL Server 2014 wykorzystuje wspólny zestaw narzędzi do wdrażania i zarządzania bazami danych zarówno lokalnie, jak i w chmurze, co ułatwia klientom korzystanie z chmury przy użyciu istniejących umiejętności.

Jako podstawa kompleksowej platformy danych firmy Microsoft, SQL Server zapewnia przełomową wydajność dla aplikacji o znaczeniu krytycznym, wykorzystując technologie w pamięci, szybszy wgląd w dowolne dane do dowolnego użytkownika w znanych narzędziach, takich jak Excel, oraz elastyczną platformę do budowania, wdrażania i zarządzanie rozwiązaniami obejmującymi siedzibę i chmurę.

Funkcje dla programistów:

Przyspiesz wydajność przetwarzania transakcji, hurtowni danych i Business Intelligence dzięki wbudowanym technologiom pamięci.


Uzyskaj łatwy dostęp do dużych i małych danych, relacyjnych lub nierelacyjnych, dzięki kompleksowemu rozwiązaniu Business Intelligence obejmującemu teren i oferującemu punkty połączenia w chmurze.


Skorzystaj z narzędzi i funkcji, które odblokowują nowe hybrydowe scenariusze, takie jak uproszczone tworzenie kopii zapasowych bazy danych i odzyskiwanie danych po awarii w chmurze.

Korzyści

SQL Server 2014 ułatwia i zwiększa opłacalność tworzenia wydajnych aplikacji o znaczeniu krytycznym, zasobów Big Data w przedsiębiorstwie i rozwiązań BI, które pomagają pracownikom podejmować lepsze decyzje szybciej. Rozwiązania te mają elastyczność wdrażania w środowisku lokalnym, w chmurze lub w środowisku hybrydowym i mogą być zarządzane za pomocą wspólnego i znanego zestawu narzędzi.

Kluczowa wydajność

SQL Server 2014 przyspiesza niezawodne aplikacje o znaczeniu krytycznym dzięki nowemu silnikowi OLTP w pamięci, który może zapewnić średnio 10-krotny i nawet 30-krotny wzrost wydajności transakcyjnej. W przypadku hurtowni danych nowy aktualizowany magazyn kolumnowy może aktualizować dane 100 razy szybciej niż starsze rozwiązania. SQL Server zapewnia także spokój ducha jako najbezpieczniejsza baza danych pięć lat z rzędu. (Krajowy Instytut Standardów i Kompleksowej Bazy Danych Usterki 4/17/2013, Udział w rynku od IDC 2013)

Szybszy wgląd w dane

Szybszy dostęp do informacji dzięki kompletnej platformie BI, która przyspiesza uzyskiwanie dostępu, analizowanie, czyszczenie i kształtowanie danych wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki SQL Server 2014 i Power BI dla Office 365 łatwo jest połączyć każdego użytkownika w organizacji z odpowiednimi danymi potrzebnymi do szybszego podejmowania lepszych decyzji.

Platforma dla chmury hybrydowej

SQL Server 2014 został zaprojektowany do pracy w środowisku hybrydowym, które obejmuje zarówno lokalnie, jak i chmurę, i ma nowe narzędzia, które jeszcze łatwiej budują rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii z Microsoft Azure. Narzędzia te umożliwiają łatwe przejście do chmury w lokalnych bazach danych SQL Server, umożliwiając klientom wykorzystanie istniejących umiejętności w celu skorzystania z globalnych centrów danych Microsoft.

Możliwości

Przełomowa wydajność w pamięci

Dzięki SQL Server 2014 nowe możliwości przetwarzania danych w pamięci i ulepszenia w zakresie hurtowni danych uzupełniają nasze istniejące technologie hurtowni danych i analiz. Skaluj i przekształcaj swoją firmę, uzyskując średnio 10-krotny wzrost wydajności przy przetwarzaniu transakcji przy jednoczesnym wykorzystaniu istniejącego sprzętu, a także większy niż 100-krotny wzrost wydajności w hurtowni danych.

Sprawdzona, przewidywalna wydajność

SQL Server stale prowadzi w testach wydajności TPC-E, TPC-H i rzeczywistych aplikacji. SQL Server jest certyfikowany przez SAP, aby obsługiwać najbardziej wymagające obciążenia. Uzyskaj bardziej przewidywalną wydajność zwirtualizowanych wystąpień SQL Server dzięki zarządzaniu we / wy w Resource Governor.

Wysoka dostępność i odzyskiwanie po awarii

Uzyskaj dłuższy czas pracy bez przestojów, szybsze przełączanie awaryjne, ulepszone zarządzanie i lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych dzięki AlwaysOn, ujednoliconemu rozwiązaniu zapewniającemu wysoką dostępność. W SQL Server 2014 istnieją dodatkowe aktywne wtyczki, nowe operacje online i możliwość szybkiego skonfigurowania wtyczki w Microsoft Azure.

Skalowalność przedsiębiorstwa w zakresie obliczeń, sieci i pamięci masowej

W systemie Windows Server przetwarzanie fizyczne skaluje obecnie do 640 procesorów logicznych, a maszyny wirtualne skalują do 64 procesorów logicznych. SQL Server 2014 korzysta z tej skali, przestrzeni pamięci i wirtualizacji sieci, aby zmaksymalizować ogólne wykorzystanie infrastruktury. Może również działać w systemie Windows Server Core, aby obniżyć obszar ataku.

Bezpieczeństwo i zgodność

Pomóż zabezpieczyć dane za pomocą przejrzystego szyfrowania danych, solidnej kontroli, rozszerzalnego zarządzania kluczami i szyfrowanych kopii zapasowych. Jeszcze łatwiej jest zarządzać uprawnieniami dostępu do danych, aby wspierać rozdzielenie obowiązków między różnych użytkowników.

Spójna platforma danych w siedzibie do chmury

Wykorzystaj istniejące umiejętności i znane narzędzia na platformie danych Microsoftu z SQL Server na maszynie wirtualnej Microsoft Azure podczas migracji istniejących aplikacji lokalnych do chmury i Microsoft Azure SQL Database dla nowych nowoczesnych aplikacji, które w pełni wykorzystują skalę chmury.

Corporate business intelligence

Skaluj swoje modele BI, wzbogacaj i pomagaj zabezpieczyć dane oraz zapewnij jakość i dokładność dzięki kompletnemu rozwiązaniu BI. Zbuduj kompleksowe rozwiązania analityczne na skalę korporacyjną z usługami Analysis Services i uprość wdrożenie modelu BI za pomocą modelu semantycznego BI.

Szybszy wgląd dla wszystkich użytkowników w znane narzędzia, takie jak Excel i dostęp do danych za pomocą urządzeń mobilnych

Przyspiesz czas wglądu, w siedzibie iw chmurze dzięki SQL 2014 i Power BI dla Office 365. Uzyskaj bogatsze wizualizacje za pomocą Power Map i Power View. Wyszukiwanie, uzyskiwanie dostępu i kształtowanie danych wewnętrznych, zewnętrznych, strukturalnych i nieustrukturyzowanych za pomocą Power Query. Uzyskaj dostęp do informacji z dowolnego miejsca za pomocą Power BI dla Office 365.

Skalowalna hurtownia danych

Skaluj do petabajtów dla relacyjnego przechowywania danych i integruj ze źródłami nierelacyjnymi, takimi jak Hadoop. Obsługuj swoje najmniejsze i największe potrzeby w zakresie przechowywania danych, jednocześnie obsługując zapytania nawet o 100 razy szybciej niż dotychczasowa platforma danych dzięki masowemu przetwarzaniu równoległemu i technologiom w pamięci z SQL Server Parallel Data Warehouse.

Jakość danych i usługi integracyjne

Usługi integracyjne obejmują bogatą obsługę zadań związanych z ekstraktem, transakcjami i ładowaniem (ETL) oraz możliwość uruchamiania i zarządzania jako osobna instancja serwera SQL. Popraw jakość danych dzięki wykorzystaniu wiedzy organizacyjnej i zewnętrznych dostawców danych do czyszczenia danych za pomocą usług jakości danych.

Łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania

SQL Server Management Studio pomaga centralnie zarządzać infrastrukturą bazy danych zarówno w siedzibie, jak iw chmurze. Dodana obsługa Windows PowerShell 2.0 automatyzuje zadania zarządzania i ulepszenia Sys Prep, co pozwala na bardziej wydajne tworzenie maszyn wirtualnych. Uprość testowanie aplikacji na pojedynczej bazie danych przy użyciu rozproszonej powtórki.

Solidne narzędzia programistyczne

SQL Server Data Tools integrują się z Visual Studio i są dostępne do pobrania w celu tworzenia aplikacji internetowych, korporacyjnych, business intelligence i aplikacji mobilnych nowej generacji w środowisku lokalnym i chmurze. Klienci mogą korzystać ze standardowych interfejsów API (ADO.NET, ODBC, JDBC, PDO i ADO) na różnych platformach, w tym .NET, C / C ++, Java, Linux i PHP.

Cecha Wymagane miejsce na dysku
Aparat baz danych i pliki danych, replikacja, wyszukiwanie pełnotekstowe i usługi jakości danych 811 MB
Usługi analizy i pliki danych 345 MB
Usługi raportowania i Menedżer raportów 304 MB
Usługi integracyjne 591 MB
Master Data Services 243 MB
Składniki klienta (inne niż SQL Server Books Składniki online i narzędzia Integration Services) 1823 MB

SQL Server Books Online Components do przeglądania i zarządzania treścią pomocy

(Wymagane miejsce na dysku dla pobranych treści Książki online wynosi 200 MB).

375 KB

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)