B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyMicrosoft Windows SQL Server

Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL

Chiny Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL dostawca
Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL dostawca Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL dostawca Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL dostawca Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL dostawca

Duży Obraz :  Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: X19-37167 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalny fabryczny pakiet OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 10000 + sztuk +1 miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Standard serwera SQL 2016. materiał: Pudełko OEM
Język: Brak ograniczeń językowych Pakiet: DVD + Key Card (OEM Key No DVD)
Cals: 15 Użytkownik Kawałek: 64-bit
Status: NA MAGAZYNIE Koszty wysyłki: Darmowe

Microsoft Windwos SQL Server 2014 R2 Standardowy dysk DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL

Microsoft SQL Server 2014 Express jest darmowy i zawiera bogate w funkcje wersje SQL Server, które są idealne do nauki, rozwijania, zasilania komputerów stacjonarnych, aplikacji internetowych i małych serwerów oraz do redystrybucji przez niezależnych producentów oprogramowania. Wersja SQL Server 2014 Express zawiera pełną wersję SQL Server 2014 Management Studio. Aby uzyskać pełną listę obsługiwanych funkcji w SQL Server Management Studio, zobacz Funkcje w SQL Server Management Studio.

LocalDB (SqlLocalDB.msi)

LocalDB to lekka wersja Express, która posiada wszystkie funkcje programowalności, ale działa w trybie użytkownika i ma szybką, zerową konfigurację instalacji oraz krótką listę wymagań wstępnych. Użyj tego, jeśli potrzebujesz prostego sposobu tworzenia i pracy z bazami danych z kodu. Może być dołączony do aplikacji i bazy danych

Narzędzia programistyczne, takie jak Visual Studio i / lub osadzone w aplikacji, która potrzebuje lokalnych baz danych.

Wyrazić

Wersja ekspresowa obejmuje tylko silnik bazy danych SQL Server. Najlepiej nadaje się do zdalnego połączenia lub administrowania zdalnie.

Express with Tools

Ten pakiet zawiera wszystko, co jest potrzebne do instalacji i konfiguracji SQL Server jako serwera bazy danych, w tym pełną wersję SQL Server 2014 Management Studio. Wybierz LocalDB lub Express w zależności od powyższych potrzeb.

SQL Server Management Studio Express

Nie zawiera bazy danych, ale tylko narzędzia do zarządzania instancjami SQL Server, w tym LocalDB, SQL Express, SQL Azure, pełna wersja SQL Server 2014 Management Studio itp. Użyj tego, jeśli masz już bazę danych i potrzebujesz tylko zarządzania przybory.

Express with Advanced Services

Ten pakiet zawiera wszystkie składniki SQL Server Express, w tym pełną wersję SQL Server 2014 Management Studio. Jest to większy plik do pobrania niż „z narzędziami”, ponieważ obejmuje zarówno wyszukiwanie pełnotekstowe, jak i usługi raportowania.

Obsługa Windows na Windows (WoW64)

SQL Server Express z obsługą WoW64 to wersja rdzenia SQL Server 2014 Express obsługująca aplikacje 32-bitowe w systemach operacyjnych 32-bitowych i 64-bitowych (WoW).

wymagania systemowe
Obsługiwany system operacyjny

Windows 10, Windows 7, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2

Edytor

Procesor zgodny z Intelem z minimalną prędkością 1 GHz lub szybszym procesorem

Baran

Minimum 512 MB dla SQL Server Express z narzędziami i SQL Server Express z zaawansowanymi usługami i 4 GB dla usług Reporting Services instalowanych z SQL Server Express z usługami zaawansowanymi

Miejsce na dysku twardym

4,2 GB miejsca na dysku


Ograniczenia:

Microsoft SQL Server Express obsługuje 1 fizyczny procesor, 1 GB pamięci i 10 GB pamięci

Instrukcje instalacji

Instalacja dla NOWYCH użytkowników

Krok 1: Włącz Microsoft .Net Framework 3.5 SP1 lub pobierz i zainstaluj Microsoft .Net Framework 4.0.

Uwaga: SQL Server Express (tylko z silnikiem bazy danych) może pracować z .NET 3.5 SP1 lub .NET 4, nie ma potrzeby włączania obu.

Krok 2: Pobierz Microsoft SQL Server 2014 Express, klikając wcześniej odpowiednie łącze, uruchom je i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, aby zainstalować.
Uwaga: Jeśli pobierasz za pomocą Microsoft Edge w Windows 10, możesz wyświetlić okno dialogowe „Wybierz katalog dla wyodrębnionych plików” z domyślną / proponowaną ścieżką zawierającą System32. Jeśli tak się stanie, zmień tę ścieżkę na inną lokalizację w systemie, zanim klikniesz „OK”.


Instalacja dla istniejących użytkowników
Jeśli masz istniejącą instalację Express z narzędziami, SQL Server Management Studio Express lub Express with Advanced Services i chcesz dodać pełną funkcję SQL Server Management Studio do swojej instancji Express, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Pobierz wymagany plik Microsoft SQL Server 2014 Express, aby zaktualizować aktualną instalację programu SQL Server Express, klikając wcześniej odpowiednie łącze.

Krok 2: Uruchom plik i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, aby zainstalować. Na stronie Typ instalacji wybierz opcję Dodaj funkcje do istniejącej instancji SQL Server i wybierz instancję, którą chcesz zaktualizować.


Uwaga

Jeśli pobierasz za pomocą Microsoft Edge w Windows 10, możesz wyświetlić okno dialogowe „Wybierz katalog dla wyodrębnionych plików” z domyślną / proponowaną ścieżką zawierającą System32. Jeśli tak się stanie, zmień tę ścieżkę na inną lokalizację w systemie, zanim klikniesz „OK”.

Krok 3: Na stronie Wybór funkcji zaznacz pole wyboru Narzędzia do zarządzania - Zakończ, a następnie kontynuuj instalację.

Uwaga

Microsoft® SQL Server® 2014 Express zawiera wersje 32-bitowe i 64-bitowe. SQLEXPR32_x86 to mniejszy pakiet, którego można użyć do zainstalowania programu SQL Server 2014 Express tylko w 32-bitowych systemach operacyjnych. SQLEXPR_x86 jest tym samym produktem, ale obsługuje instalację zarówno w systemach operacyjnych 32-bitowych, jak i 64-bitowych (WoW). SQLEXPR_x64 jest rodzimym 64-bitowym programem SQL Server 2014 Express i obsługuje instalację tylko w 64-bitowych systemach operacyjnych. Nie ma innej różnicy między tymi pakietami. Microsoft® SQL Server® 2014 Express nie jest obsługiwany w systemach IA64.

Dodatkowe informacje

Jeśli masz konkretne pytanie techniczne dotyczące Microsoft SQL Server 2014 Express, odwiedź forum SQL Server Express.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)