B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyOEM systemu Windows Server 2012

Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012

Chiny Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012 dostawca
Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012 dostawca Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012 dostawca Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012 dostawca Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012 dostawca

Duży Obraz :  Dożywotnia gwarancja Oryginalna kluczowa licencja na oprogramowanie OEM Windows Server 2012

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: P73-06165 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2012 R2 Standard Kawałek: 64-bit
Cals: 5 Użytkownik Status: NA MAGAZYNIE
Język: Brak ograniczeń językowych typu: OEM New Key
Pakiet: DVD + karta-klucz Koszty wysyłki: Darmowe
Warunek: Nowy Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Wymiary: 7,5 x 1 x 5,5 cala Zamówienie próbne: Tak

Windows Sever 2012 Standardowe oprogramowanie OEM Oryginalna licencja na klucz Retailbox Dożywotnia gwarancja

System Windows Server 2012 R2 Standard Edition firmy Microsoft umożliwia tworzenie, uruchamianie i utrzymywanie serwerów klasy korporacyjnej i usług w chmurze, ochronę danych przechowywanych na jednym z nich oraz umożliwienie użytkownikom zdalnego dostępu z dowolnego miejsca, w tym z urządzeń mobilnych. Ta wersja zawiera wszystkie te same funkcje systemu Windows Server 2012 i zawiera oprogramowanie Inventory Logging, rejestrację zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz ulepszenia wirtualizacji, pamięci zarządzania, sieci i wiele innych.

Wersja standardowa jest idealna dla klientów, którzy chcą mieć fizyczne lub lekko zwirtualizowane środowisko. Ta edycja umożliwia uruchomienie maksymalnie dwóch wirtualnych instancji systemu Windows Server z każdą licencją i zapewnia wszystkie te same funkcje, co edycja Datacenter. Licencje dla wersji standardowej to procesor i licencja dostępu klienta (CAL), przy czym każda licencja obejmuje maksymalnie dwa procesory fizyczne na jednym serwerze.

Nowość w systemie Windows Server 2012 R2

Deduplikacja danych
Znajduje i usuwa duplikację danych w woluminie, zapewniając jednocześnie poprawność i kompletność danych. Umożliwia to przechowywanie większej ilości danych w mniejszej przestrzeni na woluminie. W systemie Windows Server 2012 R2 aktywowano szereg parametrów i kodów błędów, a następnie dodano klasę MSFT_DedupFileMetadata.

Rejestrowanie zapasów oprogramowania
Gromadzi dane licencyjne dotyczące oprogramowania zainstalowanego na serwerze Windows i zapewnia zdalny dostęp do danych, dzięki czemu można je łatwo agregować w centrum danych.

Serwer docelowy iSCSI
Interfejs API serwera docelowego iSCSI zapewnia dostawcom Instrumentacji zarządzania Windows (WMI) do zarządzania serwerem docelowym Microsoft iSCSI, takim jak tworzenie dysków wirtualnych i prezentowanie ich klientowi. Dodano kilka nowych funkcji dla systemu Windows Server 2012 R2.

Rejestracja zarządzania urządzeniami mobilnymi
Łatwiejsza konfiguracja sieci i zasobów, dzięki czemu pracownicy mogą zarejestrować swoje urządzenia osobiste w usłudze zarządzania, aby uzyskać dostęp do sieci firmowej.

Windows PowerShell v4
Oparta na zadaniach powłoka wiersza poleceń i język skryptowy zaprojektowany specjalnie do administrowania systemem. Obsługuje konfigurację pożądanego stanu, która jest nową platformą zarządzania w Windows PowerShell v4, która umożliwia wdrażanie i zarządzanie danymi konfiguracyjnymi dla usług oprogramowania i zarządzanie środowiskiem, w którym te usługi działają.

Korzyści

Klasa Enterprise
Zwiększ wydajność i skalowalność wydajniej, aby uruchamiać największe obciążenia, jednocześnie umożliwiając opcje odzyskiwania w celu ochrony przed przestojami.

Aplikacja skoncentrowana
Dzięki rozszerzonej obsłudze otwartych struktur można budować, wdrażać i skalować aplikacje i strony internetowe z większą elastycznością, odblokowując przenośność aplikacji między środowiskami lokalnymi a chmurami dostawców publicznych i usług.

Prosty i ekonomiczny

Dostarczaj wielozadaniowe pamięci masowe i sieciowe funkcje wielodostępu do przechowywania i sieci na niedrogim, standardowym sprzęcie.

Zorientowany na użytkownika
Dostęp do informacji i danych w całej organizacji i do chmury dzięki weryfikacji tożsamości użytkowników, weryfikacji ich urządzeń i poświadczeń. Ułatwia to wdrożenie infrastruktury wirtualnego pulpitu i obniża koszty dzięki obsłudze wielu opcji pamięci masowej i deduplikacji VHD.

Możliwości

Wirtualizacja serwera
Skorzystaj z oszczędności kosztów wirtualizacji i zmaksymalizuj inwestycje sprzętowe serwera, konsolidując swoje serwery jako maszyny wirtualne na pojedynczym hoście fizycznym. Hyper-V 2.0 obsługuje wiele systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i inne, równolegle na jednym serwerze. Windows Server 2012 R2 rozszerza możliwości Hyper-V 2.0 o dodatkowe funkcje i wiodącą w branży skalowalność dla procesorów hostów i pamięci.

Przechowywanie
System Windows Server 2012 R2 pomaga zoptymalizować istniejące inwestycje w pamięć masową, takie jak sieci SAN. Umożliwia także tworzenie skalowalnych, wysokowydajnych, wysoce dostępnych rozwiązań pamięci masowej przy użyciu standardowych urządzeń i systemu Windows Server 2012 R2.

Networking
Możesz zarządzać całą siecią jako pojedynczym serwerem, dzięki czemu uzyskasz niezawodność i skalowalność wielu serwerów po niższych kosztach. Automatyczne przekierowanie wokół awarii pamięci masowej, serwera i sieci utrzymuje usługi plików w trybie online z minimalnym zauważalnym przestojem. Wraz z System Center 2012 R2 system Windows Server 2012 R2 może zapewnić kompleksowe rozwiązanie sieciowe zdefiniowane przez oprogramowanie dla implementacji chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej.

Zarządzanie serwerem i automatyzacja
Zgodnie z podejściem opartym na standardach zarządzania, Windows Management Framework zapewnia wspólną platformę do automatyzacji i integracji, która pomaga zautomatyzować rutynowe zadania za pomocą narzędzi takich jak Windows PowerShell. Inne ulepszenia ułatwiają wdrażanie, zapewniają poprawną konfigurację komponentów centrów danych i umożliwiają podejmowanie działań w celu zarządzania na wielu serwerach za pomocą jednego odpowiedniego pulpitu nawigacyjnego w Menedżerze serwerów.

Platforma internetowa i aplikacyjna
Buduj i wdrażaj aplikacje w siedzibie lub w chmurze lub w obu jednocześnie, z rozwiązaniami hybrydowymi, które działają w obu środowiskach.

Ochrona dostępu i informacji
Dzięki rozwiązaniom Microsoft Access and Information Protection możesz zarządzać pojedynczą tożsamością dla każdego użytkownika, zarówno w aplikacjach lokalnych, jak i w chmurze (SaaS). Użytkownik definiuje poziom dostępu użytkownika do informacji i aplikacji, które każdy użytkownik ma do informacji i aplikacji, w oparciu o to, kim są, do czego uzyskują dostęp iz jakiego urządzenia, nawet stosując uwierzytelnianie wieloczynnikowe. Możesz zapewnić bezpieczny zdalny dostęp swoim pracownikom mobilnym, korzystając z możliwości zdalnego dostępu systemu Windows Server (RRAS) DirectAccess i VPN (w tym automatycznych połączeń VPN) i umożliwić użytkownikom synchronizację plików roboczych z serwera korporacyjnego do ich urządzeń. Ponadto można zarządzać urządzeniami mobilnymi w celu usuwania danych firmowych i aplikacji, gdy urządzenie zostanie zgubione, skradzione lub wycofane z użytkowania.

Infrastruktura pulpitu wirtualnego
W systemie Windows Server 2012 R2 łatwiej jest wdrożyć i dostarczyć zasoby wirtualne między urządzeniami. Technologie VDI oferują łatwy dostęp do bogatego, wiernego środowiska Windows działającego w centrum danych, z praktycznie dowolnego urządzenia. Dzięki usługom Hyper-V i Remote Desktop Services firma Microsoft oferuje trzy elastyczne opcje wdrażania VDI w jednym rozwiązaniu: pulpit, pulpit osobisty i sesje pulpitu zdalnego.

Minimalne wymagania systemowe
Edytor Procesor 64-bitowy 1,4 GHz
Baran 512 MB
Wymagane miejsce na dysku 32 GB
Dodatkowe wymagania Karta Gigabit Ethernet
napęd DVD
Monitor Super VGA (1024 x 768) lub o wyższej rozdzielczości
Klawiatura i mysz
dostęp do Internetu

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)