B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyOEM systemu Windows Server 2012

Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS

Chiny Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS dostawca
Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS dostawca Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS dostawca Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS dostawca Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS dostawca

Duży Obraz :  Windows Server 2012 Retail Box, Windows Server 2012 Standard R2 5 CALS

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: P73-06165 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2012 R2 Standard Kawałek: 64-bit
Cals: 5 Użytkownik Status: NA MAGAZYNIE
Język: Brak ograniczeń językowych typu: OEM New Key
Pakiet: DVD + karta-klucz Koszty wysyłki: Darmowe
Warunek: Nowy Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Wymiary: 7,5 x 1 x 5,5 cala Zamówienie próbne: Tak

Windows Server 2012 Retail Box Windwows Sever 2012 R2 Standard R2 x 64-bit OEM 2 CPU 2 VM / 5 CALS

System Windows Server 2012 R2 Standard Edition firmy Microsoft umożliwia tworzenie, uruchamianie i utrzymywanie serwerów klasy korporacyjnej i usług w chmurze, ochronę danych przechowywanych na jednym z nich oraz umożliwienie użytkownikom zdalnego dostępu z dowolnego miejsca, w tym urządzeń mobilnych. Ta wersja zawiera wszystkie te same funkcje systemu Windows Server 2012 i zawiera oprogramowanie Inventory Logging, rejestrację zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz ulepszenia wirtualizacji, pamięci zarządzania, sieci i wiele innych.

Wersja standardowa jest idealna dla klientów, którzy chcą mieć fizyczne lub lekko zwirtualizowane środowisko. Ta edycja umożliwia uruchomienie maksymalnie dwóch wirtualnych instancji systemu Windows Server z każdą licencją i zapewnia wszystkie te same funkcje, co edycja Datacenter. Licencje dla wersji standardowej to procesor i licencja dostępu klienta (CAL), przy czym każda licencja obejmuje maksymalnie dwa procesory fizyczne na jednym serwerze.

Nowość w systemie Windows Server 2012 R2

Deduplikacja danych
Znajduje i usuwa duplikację danych w woluminie, zapewniając jednocześnie poprawność i kompletność danych. Umożliwia to przechowywanie większej ilości danych w mniejszej przestrzeni na woluminie. W systemie Windows Server 2012 R2 aktywowano szereg parametrów i kodów błędów, a następnie dodano klasę MSFT_DedupFileMetadata.

Rejestrowanie zapasów oprogramowania
Gromadzi dane licencyjne dotyczące oprogramowania zainstalowanego na serwerze Windows i zapewnia zdalny dostęp do danych, dzięki czemu można je łatwo agregować w centrum danych.

Serwer docelowy iSCSI
Interfejs API serwera docelowego iSCSI zapewnia dostawcom Instrumentacji zarządzania Windows (WMI) do zarządzania serwerem docelowym Microsoft iSCSI, takim jak tworzenie dysków wirtualnych i prezentowanie ich klientowi. Dodano kilka nowych funkcji dla systemu Windows Server 2012 R2.

Rejestracja zarządzania urządzeniami mobilnymi
Łatwiejsza konfiguracja sieci i zasobów, dzięki czemu pracownicy mogą zarejestrować swoje urządzenia osobiste w usłudze zarządzania, aby uzyskać dostęp do sieci firmowej.

Windows PowerShell v4
Oparta na zadaniach powłoka wiersza poleceń i język skryptowy zaprojektowany specjalnie do administrowania systemem. Obsługuje konfigurację pożądanego stanu, która jest nową platformą zarządzania w Windows PowerShell v4, która umożliwia wdrażanie i zarządzanie danymi konfiguracyjnymi dla usług oprogramowania i zarządzanie środowiskiem, w którym te usługi działają.

Korzyści

Klasa Enterprise
Zwiększ wydajność i skalowalność wydajniej, aby uruchamiać największe obciążenia, jednocześnie umożliwiając opcje odzyskiwania w celu ochrony przed przestojami.

Aplikacja skoncentrowana
Dzięki rozszerzonej obsłudze otwartych struktur można budować, wdrażać i skalować aplikacje i strony internetowe z większą elastycznością, odblokowując przenośność aplikacji między środowiskami lokalnymi a chmurami dostawców publicznych i usług.

Prosty i ekonomiczny

Dostarczaj wielozadaniowe pamięci masowe i sieciowe funkcje wielodostępu do przechowywania i sieci na niedrogim, standardowym sprzęcie.

Zorientowany na użytkownika
Dostęp do informacji i danych w całej organizacji i do chmury dzięki weryfikacji tożsamości użytkowników, weryfikacji ich urządzeń i poświadczeń. Ułatwia to wdrożenie infrastruktury wirtualnego pulpitu i obniża koszty dzięki obsłudze wielu opcji pamięci masowej i deduplikacji VHD.

Możliwości

Wirtualizacja serwera
Skorzystaj z oszczędności kosztów wirtualizacji i zmaksymalizuj inwestycje sprzętowe serwera, konsolidując swoje serwery jako maszyny wirtualne na pojedynczym hoście fizycznym. Hyper-V 2.0 obsługuje wiele systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i inne, równolegle na jednym serwerze. Windows Server 2012 R2 rozszerza możliwości Hyper-V 2.0 o dodatkowe funkcje i wiodącą w branży skalowalność dla procesorów hostów i pamięci.

Przechowywanie
System Windows Server 2012 R2 pomaga zoptymalizować istniejące inwestycje w pamięć masową, takie jak sieci SAN. Umożliwia także tworzenie skalowalnych, wysokowydajnych, wysoce dostępnych rozwiązań pamięci masowej przy użyciu standardowych urządzeń i systemu Windows Server 2012 R2.

Networking
Możesz zarządzać całą siecią jako pojedynczym serwerem, dzięki czemu uzyskasz niezawodność i skalowalność wielu serwerów po niższych kosztach. Automatyczne przekierowanie wokół awarii pamięci masowej, serwera i sieci utrzymuje usługi plików w trybie online z minimalnym zauważalnym przestojem. Wraz z System Center 2012 R2 system Windows Server 2012 R2 może zapewnić kompleksowe rozwiązanie sieciowe zdefiniowane przez oprogramowanie dla implementacji chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej.

Zarządzanie serwerem i automatyzacja
Zgodnie z podejściem opartym na standardach zarządzania, Windows Management Framework zapewnia wspólną platformę do automatyzacji i integracji, która pomaga zautomatyzować rutynowe zadania za pomocą narzędzi takich jak Windows PowerShell. Inne ulepszenia ułatwiają wdrażanie, zapewniają poprawną konfigurację komponentów centrów danych i umożliwiają podejmowanie działań w celu zarządzania na wielu serwerach za pomocą jednego odpowiedniego pulpitu nawigacyjnego w Menedżerze serwerów.

Platforma internetowa i aplikacyjna
Buduj i wdrażaj aplikacje w siedzibie lub w chmurze lub w obu jednocześnie, z rozwiązaniami hybrydowymi działającymi w obu środowiskach.

Ochrona dostępu i informacji
Dzięki rozwiązaniom Microsoft Access and Information Protection możesz zarządzać pojedynczą tożsamością dla każdego użytkownika, zarówno w aplikacjach lokalnych, jak i w chmurze (SaaS). Użytkownik definiuje poziom dostępu użytkownika do informacji i aplikacji, które każdy użytkownik ma do informacji i aplikacji, w oparciu o to, kim są, do czego uzyskują dostęp iz jakiego urządzenia, nawet stosując uwierzytelnianie wieloczynnikowe. Możesz zapewnić bezpieczny zdalny dostęp swoim pracownikom mobilnym, korzystając z możliwości zdalnego dostępu systemu Windows Server (RRAS) DirectAccess i VPN (w tym automatycznych połączeń VPN) i umożliwić użytkownikom synchronizację plików roboczych z serwera korporacyjnego do ich urządzeń. Ponadto można zarządzać urządzeniami mobilnymi w celu usuwania danych firmowych i aplikacji, gdy urządzenie zostanie zgubione, skradzione lub wycofane z użytkowania.

Infrastruktura pulpitu wirtualnego
W systemie Windows Server 2012 R2 łatwiej jest wdrożyć i dostarczyć zasoby wirtualne między urządzeniami. Technologie VDI oferują łatwy dostęp do bogatego, wiernego środowiska Windows działającego w centrum danych, z praktycznie dowolnego urządzenia. Dzięki usługom Hyper-V i Remote Desktop Services firma Microsoft oferuje trzy elastyczne opcje wdrażania VDI w jednym rozwiązaniu: pulpit, pulpit osobisty i sesje pulpitu zdalnego.

Minimalne wymagania systemowe
Edytor Procesor 64-bitowy 1,4 GHz
Baran 512 MB
Wymagane miejsce na dysku 32 GB
Dodatkowe wymagania Karta Gigabit Ethernet
napęd DVD
Monitor Super VGA (1024 x 768) lub o wyższej rozdzielczości
Klawiatura i mysz
dostęp do Internetu

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)