B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyMicrosoft Windows SQL Server

Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Chiny Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca
Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca

Duży Obraz :  Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: X19-37167 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalny fabryczny pakiet OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 10000 + sztuk +1 miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Standard serwera SQL 2016. materiał: Pudełko OEM
Język: Brak ograniczeń językowych Pakiet: DVD + Key Card (OEM Key No DVD)
Cals: 15 Użytkownik Kawałek: 64-bit
Status: NA MAGAZYNIE Koszty wysyłki: Darmowe

Microsoft Windows SQL Server 2014 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 15CAL Online Aktywacja Oryginał

SQL Server 2014 R2 Standard

Serwer Sql 2014 czyni go łatwiejszym i bardziej opłacalnym w tworzeniu wysokowydajnych aplikacji o znaczeniu krytycznym, dużych zasobów danych gotowych do użycia w przedsiębiorstwie oraz rozwiązań wieloprocesorowych, które pomagają firmom w podejmowaniu lepszych decyzji, szybciej. Rozwiązania te mogą być wdrażane w pomieszczeniach, w chmurze lub w środowisku hybrydowym i mogą być zarządzane przez wspólny i znany zestaw narzędzi.

Uproszczona konsola zarządzania i klastrowanie w zestawie
Deduplikacja: Zmniejsza automatycznie marnotrawstwo pamięci
Wirtualizuj, włączając opcjonalną rolę hiperwizora Hyper-V
W zestawie wysoka dostępność i przywracanie po awarii
Uruchom dwie maszyny wirtualne Windows Server na dwóch procesorach

Microsoft SQL Server 2014 Express z dodatkiem SP2 to darmowe, bogate w funkcje wersje programu SQL Server, które są idealne do nauki, rozwijania, zasilania aplikacji desktopowych, internetowych i małych serwerów oraz do redystrybucji przez niezależnych producentów oprogramowania. Wersja SQL Server 2014 SP2 Express zawiera pełną wersję SQL Server 2014 Management Studio z dodatkiem SP2 zamiast SQL Server 2014 Management Studio Express. Aby uzyskać pełną listę obsługiwanych funkcji w SQL Server Management Studio, zobacz Funkcje w SQL Server Management Studio.

LocalDB (SqlLocalDB)

LocalDB to lekka wersja Express, która posiada wszystkie funkcje programowalności, ale działa w trybie użytkownika i ma szybką, zerową konfigurację instalacji oraz krótką listę wymagań wstępnych. Użyj tego, jeśli potrzebujesz prostego sposobu tworzenia i pracy z bazami danych z kodu. Może być dołączony do aplikacji i bazy danych

Narzędzia programistyczne, takie jak Visual Studio i / lub osadzone w aplikacji, która potrzebuje lokalnych baz danych.

Express (SQLEXPR)

Wersja ekspresowa obejmuje tylko silnik bazy danych SQL Server. Najlepiej nadaje się do zdalnego połączenia lub administrowania zdalnie.

Express with Tools (SQLEXPRWT)

Ten pakiet zawiera wszystko, co jest potrzebne do zainstalowania i skonfigurowania programu SQL Server jako serwera bazy danych, w tym pełną wersję programu SQL Server 2014 Management Studio z dodatkiem SP2. Wybierz LocalDB lub Express w zależności od powyższych potrzeb.

SQL Server Management Studio Express (SQLManagementStudio)

Nie zawiera bazy danych, ale tylko narzędzia do zarządzania instancjami SQL Server, w tym LocalDB, SQL Express, SQL Azure, pełna wersja SQL Server 2014 Management Studio z dodatkiem SP2 itp. Użyj tego, jeśli masz już bazę danych i potrzebujesz tylko narzędzia do zarządzania.

Express with Advanced Services (SQLEXPRADV)

Ten pakiet zawiera wszystkie składniki SQL Server Express, w tym pełną wersję SQL Server 2014 Management Studio z dodatkiem SP2. Jest to większy plik do pobrania niż „z narzędziami”, ponieważ obejmuje zarówno wyszukiwanie pełnotekstowe, jak i usługi raportowania.


Opis produktu:

1 . Klienci mogą korzystać z OLTP, hurtowni danych, inteligencji biznesowej i analizować najnowsze wysokowydajne funkcje obciążeń w celu tworzenia aplikacji o znaczeniu krytycznym i dużych rozwiązań w zakresie danych dla szerokiej gamy technologii pamięci, co jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem, które nie jest kosztowne .
2 SQL Server 2014 to zestaw popularnych narzędzi do wdrażania i zarządzania lokalnymi i chmurowymi bazami danych użytkowników, ułatwiając klientom korzystanie z istniejących umiejętności w celu korzystania z chmury.


wymagania systemowe

Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2
edytor Intel - zgodny procesor o minimalnej prędkości 1 GHz lub szybszym procesorze
Baran SQL Server Express z narzędziami i SQL Server Express z usługami zaawansowanymi wymagają minimum 512 MB i 4 GB z usługami Reporting Services zainstalowanymi z SQL Server Express z usługami zaawansowanymi
miejsce na dysku twardym

Miejsce na dysku 4.2 G

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)