B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWygraj 10 Pro OEM

Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński

Chiny Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński dostawca
Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński dostawca Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński dostawca Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński dostawca Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński dostawca

Duży Obraz :  Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Polski / Japoński

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Włochy / Francja / Irlandia / Singapur / Portoryko
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08929 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Pols Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Język: Włoski / Francuski / Angielski / Portugalski / Dostosuj
Gwarancja: Ważny na całe życie aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy
OEM PACK: Win10 Professional 64bit Przykładowy lub próbny rozkaz: Akceptowane

Win 10 Pro Pakiet OEM Builder 64-bitowy DVD 1 Pack

Angielski / portugalski / włoski / polski / japoński

Wymagania
Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji o bezpłatnej ofercie aktualizacji1, odwiedź stronę Uaktualnienie systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wymagany procesor: procesor 1 GHz lub szybszy
 • Wymagana pamięć: 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Wymagana karta wideo: rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. DirectX? 9 procesor graficzny ze sterownikiem WDDM
 • Wymagana łączność: dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
 • Inne wymagania systemowe: do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
 • Dodatkowe wymagania systemowe: wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: Co mają ze sobą wspólnego?

Dla większości użytkowników różnice między systemem Windows 10 Home i Pro będą znikome, ponieważ zapewniają one praktycznie wszystko, czego potrzebują do codziennej pracy. Główne różnice dotyczą użytkowników biznesowych.

Wszystkie wersje systemu Windows 10 są wyposażone w Cortanę, wirtualnego asystenta Microsoftu, który może tworzyć pozycje kalendarza, dyktować, otwierać aplikacje i lokalne pliki, przeszukiwać sieć i udzielać wskazówek, wszystko z poleceń głosowych na komputerze. Ta funkcja może stać się kluczowa w przyszłości, ponieważ Microsoft ogłosił niedawno nadchodzące wydanie aplikacji Cortana na telefony z Androidem i iOS, wraz z pełną integracją z systemem Windows Phone. Możesz przeczytać tutaj, jak korzystać z Cortany w systemie Windows 10.

Przeglądarka Microsoft Edge jest również dostępna w obu wersjach. Ta przerwa w Internet Explorerze jest interesująca, a Edge z pewnością ma wystarczająco dużo funkcji, aby stał się godnym przeciwnikiem Chrome, Firefox i Opera. Nowa oferta jest dostarczana z uproszczonym trybem czytania do odtajniania artykułów online, listą do czytania w stylu Instapaper / Pocket do zapisywania artykułów, których nie masz czasu czytać tam i później, a także możliwością dodawania adnotacji i udostępniania stron internetowych. Więcej informacji można znaleźć w naszym przewodniku dotyczącym korzystania z przeglądarki Edge w systemie Windows 10

W miarę jak Windows kontynuuje podróż w przyszłość kompatybilną z dotykiem, Microsoft dokonał znaczących zmian w interfejsie użytkownika zarówno w Home, jak i Pro. Przeminęło apodyktyczny i często mylący układ pierwszego dotyku systemu Windows 8, który zastąpiono nowoczesnym podejściem do pulpitu Windows 7. To nie znaczy, że dotyk został pozostawiony; zamiast tego system Windows może teraz wykryć typ używanego sprzętu i zaoferować odpowiedni interfejs. Ta funkcja nosi nazwę Continuum i powinna sprawić, że nowy system Windows stanie się znacznie bardziej atrakcyjny dla większości użytkowników, z których większość nie posiada ekranu dotykowego ani tabletu z systemem Windows.

Mile widziany dodatek do systemu Windows 10 to w pełni zintegrowana wersja pulpitów wirtualnych. Ta funkcja była dostępna w poprzednich iteracjach systemu Windows, ale zawsze wymagała dodatkowego oprogramowania, aby ją uruchomić. Teraz możesz łatwo tworzyć różne obszary robocze na swoim komputerze dzięki nowej opcji widoku zadań. Możesz także przeciągać i upuszczać otwarte aplikacje na różne pulpity, dzięki czemu cały proces jest płynny, szybki i prosty. Aby dowiedzieć się więcej o tej przydatnej funkcji, przeczytaj nasz przewodnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów w systemie Windows 10.

Inną główną aktualizacją systemu Windows, którą można znaleźć zarówno w wersji Home, jak i Pro, są uniwersalne aplikacje. Ten pomysł jest prosty, w którym każda uniwersalna aplikacja, którą kupisz w Sklepie Windows, będzie działać na dowolnym urządzeniu, czy to na komputerze, tablecie, telefonie, czy nawet na Xbox One. Więcej informacji na temat działania nowych aplikacji można znaleźć w naszym artykule „Jak korzystać z uniwersalnej aplikacji w systemie Windows 10”.

cechy produktu

Łączy to zalety systemu Windows 8 z systemem Windows 7.
Miliony ludzi już używa Windows 10. Program Insider dla Windows to globalna społeczność fanów, którzy kochają Windows i chcą pomóc go ulepszyć. Znawcy widzą system operacyjny na najwcześniejszych etapach i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do powstania najlepszego systemu Windows.
Dowiedz się więcej o byciu częścią społeczności Windows Insider.

A. Tak to się robi
B. Spraw, aby sieć działała tak jak ty
Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania. Pisz1 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj swoje ulubione odczyty w celu późniejszego wygodnego dostępu.

C. Wielozadaniowość pomaga szybciej „zrobić”
Szybsze wykonywanie zadań dzięki lepszemu zarządzaniu pulpitem. Zrób jednocześnie do czterech rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy.
Ten system Windows zdecydowanie usunie inne wersje systemu Windows z wody.

D. Cortana ma twoje plecy
Cortana, osobisty asystent cyfrowy Microsoftu, jest dostępny na komputerze i tablecie po raz pierwszy w systemie Windows 10.
Cortana uczy się Twoich preferencji, aby zapewnić odpowiednie rekomendacje, szybki dostęp do informacji i ważne przypomnienia. Interakcja jest naturalna i łatwa dzięki rozmowie lub pisaniu, z zaawansowanymi funkcjami do kontroli Cortany w celu zwiększenia wiarygodności i przejrzystości.

E. Elastyczność pracy, jak chcesz
Nowy Sklep Windows to jedno miejsce dla wszystkich Twoich ulubionych
Przedstawiamy nowy sklep Windows, ujednolicone zakupy w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na swoim komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo pobierz świetną darmową i płatną zawartość cyfrową, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

F. Xbox zbliża się do Windows
Największe franczyzy Xbox i najlepsze Xbox Live pojawią się w systemie Windows 10. Rozpocznij nagrywanie w kilka sekund, konkuruj z konsolami i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One do dowolnego komputera z systemem Windows 10 w domu.
Sortowanie osiągnięć, które masz już na górze strony, było bardzo inteligentne
Świetne wbudowane aplikacje, które działają na wszystkich urządzeniach
Windows 10 jest wyposażony we wspaniałe wbudowane aplikacje4, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka, filmy i telewizja. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i płynnej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.


G. Płytka aplikacji dla map
Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizja
OneDrive

H. Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym jesteś
Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.5
Przedstawiamy pierwszy smartfon o mocy podobnej do komputera
Połącz się z monitorem, myszą i klawiaturą, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10 jak z komputera PC, aby robić rzeczy lub wyświetlać na większym ekranie w celu wielkiej rozrywki.

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie wkrótce dostępne w wybranych nowych telefonach premium.
Korzystaj z urządzenia, jak chcesz
Dotknij, wpisz, napisz lub mów: wybór należy do ciebie, więc możesz użyć tego, co działa najlepiej dla tego, co robisz.

Wyświetlaj swoje aplikacje i treści pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje twoje wrażenia na Twoją aktywność i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na pulpit w dowolnym momencie - ekran zapewni Ci płynne przejście i piękny wyświetlacz.

I. Wbudowana ochrona Twojej firmy
System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia z elastycznością i kontrolą, dzięki czemu Twoja firma nie przegapi rytmu, nawet jeśli zdarzy się nieoczekiwana sytuacja.
Pomóż chronić swoje dane - nawet jeśli zgubisz urządzenie - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza hasła dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu, a odpocznij łatwiej dzięki ulepszeniom anty-phishingowym i anty-malware.
Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia stosowanie biometrii i uwierzytelniania wieloczynnikowego, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

J. Wbudowana ochrona dla Twojej firmy
Windows 10 jest przeznaczony dla dzisiejszego świata biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków i 2-w-1, które konwertują z tabletów na laptopy, na lekkie tablety i do telefonów.

K. Pomaga dostosować się do wzrostu
Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój biznesu - nie ograniczać możliwości wyboru. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać swoje aplikacje na miejscu, w chmurze lub w obu urządzeniach, które najlepiej odpowiadają Twojej firmie.
Użyj istniejącej domeny lub przejdź do pojedynczego logowania w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Sklepie Windows i innych. Korzystaj z Business Store, aby kupować i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

L. Połącz się z kolegami i klientami
Uzyskaj korzyści produktywnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chce pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj online, korzystaj z usług w chmurze i aplikacji Windows Store.
Nie musisz być podłączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki krytyczne dla Twojej firmy na lokalnym dysku - a następnie upewnij się, że zsynchronizują się z chmurą, gdy ponownie się połączysz. W końcu nie musisz być zawsze połączony, aby wykonać swoją pracę.

M. Menu Start jest z powrotem i lepsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można go rozszerzać i dostosowywać.
Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj znaczniki znajomym.
Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i ochronie danych BitLocker.
Zaloguj się za pomocą pulpitu zdalnego i utwórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V.

Uruchom narzędzie do tworzenia multimediów

- Utwórz nośnik instalacyjny dla innego komputera
- Wybierz preferowany język
- Select Edition: Windows 10 (obejmuje zarówno Pro, jak i Home)
- Wybierz architekturę (64-bitową lub 32-bitową)
- Wybierz nośnik, który chcesz utworzyć (dysk flash USB lub plik ISO, aby utworzyć dysk DVD)


Dostawa i gwarancja:

 • Towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
 • 100% Oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro.
 • Aktywuj wersję 32- i 64-bitową.
 • Obsługa wszystkich wersji językowych, w tym angielskiej, niemieckiej, japońskiej, francuskiej, chińskiej, portugalskiej, hiszpańskiej i tak dalej.
 • Obsługa Microsoft Online Update.
 • Jeden klucz do jednego komputera. Po ponownym zainstalowaniu systemów operacyjnych lub aplikacji na tym samym komputerze można użyć tego samego klucza, aby ponownie aktywować.
 • Tylko dla wersji oryginalnej. Nie dla wersji Trail, OEM, Beta i Non-Genuine.
Skontaktuj się z nami: Cena fabryczna i najlepsza usługa dla Ciebie.

E-mail: info@flyingent.com
Skype: info@flyingent.com
Whatapp: +8615002056275

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)