B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWygraj 10 Pro OEM

Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej

Chiny Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej dostawca
Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej dostawca Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej dostawca Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej dostawca Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej dostawca

Duży Obraz :  Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Francja
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08920 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: DVD + COA
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Oprogramowanie Microsoft Win 10 Pro OEM w wersji francuskiej Język: Francuski
Pakiet: Standardowy pakiet OEM Warunek: Nowy
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Gwarancja: Okres istnienia

Francuski Windows 10 Profesjonalne oprogramowanie OEM 64-bitowy napęd multimedialny Aktywacja online w wersji globalnej

Windows 10

Świetne do robienia wszystkich rzeczy, które robisz

Windows 10 to Twój partner w tworzeniu rzeczy. Uzyskaj szybsze start-upy, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe sposoby na robienie rzeczy nawet na wielu urządzeniach. Pokochasz również innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online, a także Cortana, osobisty asystent cyfrowy, który pomaga Ci przez cały dzień.

Znajome i rozszerzone menu Start, umożliwiające szybki dostęp do ulubionych rzeczy
Szybko, płynnie i działa z większą ilością tego, co już masz
Twój własny cyfrowy asystent, Cortana, który pomoże Ci załatwić sprawę
Microsoft Edge, całkowicie nowa przeglądarka, która sprawia, że ​​sieć działa na swój sposób
Wiele świetnych darmowych i płatnych aplikacji, gier, filmów, programów telewizyjnych i muzyki w Sklepie Windows
Epicka gra z najlepszymi grami, grafiką i wbudowaną konsolą Xbox
Łatwy dostęp do plików i zdjęć z dowolnego miejsca dzięki pamięci online OneDrive
Aktualizacje automatyczne pomagają w bieżącym monitorowaniu funkcji i zabezpieczeń


Po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.


Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Najlepszy Windows jeszcze
System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby płynnie przenosić się z jednego urządzenia na drugie. Jest szybki i elastyczny. Możesz nawet uzyskać bezpłatne wsparcie czatu lub telefonu od prawdziwych ludzi. W systemie Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek można robić wspaniałe rzeczy.

Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0

Oprogramowanie OEM
1) Umowa dystrybucyjna Microsoftu dla producentów systemów stwierdza, że ​​pakiety oprogramowania do budowania systemu nie są przeznaczone do dystrybucji do użytkowników końcowych, chyba że użytkownicy końcowi działają jako twórcy systemu przez montaż własnych komputerów.
2) „Producent systemu” to każdy, kto składa, ponownie składa lub instaluje oprogramowanie w nowym lub używanym systemie komputerowym. W przypadku oprogramowania OEM oprogramowanie zostanie dołączone do niepracującego dysku twardego AS IS.

Miliony ludzi już używa Windows 10. Program Insider dla Windows to globalna społeczność fanów, którzy kochają Windows i chcą pomóc go ulepszyć. Znawcy widzą system operacyjny na najwcześniejszych etapach i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do powstania najlepszego systemu Windows.
Dowiedz się więcej o byciu częścią społeczności Windows Insider.

O. Tak to się robi

B. Spraw, aby sieć działała tak jak ty
Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania. Pisz1 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj swoje ulubione odczyty w celu późniejszego wygodnego dostępu.

C. Wielozadaniowość pomaga szybciej „zrobić”
Szybsze wykonywanie zadań dzięki lepszemu zarządzaniu pulpitem. Zrób jednocześnie do czterech rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy.
Ten system Windows zdecydowanie usunie inne wersje systemu Windows z wody.

D. Cortana ma twoje plecy
Cortana, osobisty asystent cyfrowy Microsoftu, jest dostępny na komputerze i tablecie po raz pierwszy w systemie Windows 10.
Cortana uczy się Twoich preferencji, aby zapewnić odpowiednie rekomendacje, szybki dostęp do informacji i ważne przypomnienia. Interakcja jest naturalna i łatwa dzięki rozmowie lub pisaniu, z zaawansowanymi funkcjami do kontroli Cortany w celu zwiększenia wiarygodności i przejrzystości.

E. Elastyczność pracy, jak chcesz
Nowy Sklep Windows to jedno miejsce dla wszystkich Twoich ulubionych
Przedstawiamy nowy sklep Windows, ujednolicone zakupy w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na swoim komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo pobierz świetną darmową i płatną zawartość cyfrową, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

F. Xbox zbliża się do Windows
Największe franczyzy Xbox i najlepsze Xbox Live pojawią się w systemie Windows 10. Rozpocznij nagrywanie w kilka sekund, konkuruj z konsolami i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One do dowolnego komputera z systemem Windows 10 w domu.
Sortowanie osiągnięć, które masz już na górze strony, było bardzo inteligentne
Świetne wbudowane aplikacje, które działają na wszystkich urządzeniach
Windows 10 jest wyposażony we wspaniałe wbudowane aplikacje4, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka, filmy i telewizja. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i płynnej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

G. Płytka aplikacji dla map
Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizja
OneDrive

H. Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym jesteś
Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.5
Przedstawiamy pierwszy smartfon o mocy podobnej do komputera
Połącz się z monitorem, myszą i klawiaturą, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10 jak z komputera PC, aby robić rzeczy lub wyświetlać na większym ekranie w celu wielkiej rozrywki.

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie wkrótce dostępne w wybranych nowych telefonach premium.
Korzystaj z urządzenia, jak chcesz
Dotknij, wpisz, napisz lub mów: wybór należy do ciebie, więc możesz użyć tego, co działa najlepiej dla tego, co robisz.

Wyświetlaj swoje aplikacje i treści pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje twoje wrażenia na Twoją aktywność i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na pulpit w dowolnym momencie - ekran zapewni Ci płynne przejście i piękny wyświetlacz.

I. Wbudowana ochrona Twojej firmy
System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia z elastycznością i kontrolą, dzięki czemu Twoja firma nie przegapi rytmu, nawet jeśli zdarzy się nieoczekiwana sytuacja.
Pomóż chronić swoje dane - nawet jeśli zgubisz urządzenie - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza hasła dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu, a odpocznij łatwiej dzięki ulepszeniom anty-phishingowym i anty-malware.
Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia stosowanie biometrii i uwierzytelniania wieloczynnikowego, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

J. Wbudowana ochrona dla Twojej firmy
Windows 10 jest przeznaczony dla dzisiejszego świata biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków i 2-w-1, które konwertują z tabletów na laptopy, na lekkie tablety i do telefonów.

K. Pomaga dostosować się do wzrostu
Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój biznesu - nie ograniczać możliwości wyboru. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać swoje aplikacje na miejscu, w chmurze lub w obu urządzeniach, które najlepiej odpowiadają Twojej firmie.
Użyj istniejącej domeny lub przejdź do pojedynczego logowania w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Sklepie Windows i innych. Korzystaj z Business Store, aby kupować i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

L. Połącz się ze współpracownikami i klientami
Uzyskaj korzyści produktywnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chce pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj online, korzystaj z usług w chmurze i aplikacji Windows Store.
Nie musisz być podłączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki krytyczne dla Twojej firmy na lokalnym dysku - a następnie upewnij się, że zsynchronizują się z chmurą, gdy ponownie się połączysz. W końcu nie musisz być zawsze połączony, aby wykonać swoją pracę.

M. Menu Start jest z powrotem i lepsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można go rozszerzać i dostosowywać.
Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj znaczniki znajomym.
Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i ochronie danych BitLocker.
Zaloguj się za pomocą pulpitu zdalnego i utwórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V.

Inne okna Wybór:

Wygraj 7 HOME PREMIUM COA
Win 7 pro.OEM32bit / 64bit Oryginalna wersja OEM
Win 7 pro Retail box 32bit x 64bit
Wygraj 8.1pro.OEM Oryginalną naklejkę COA
Win 8.1 pro.OEM32bit / 64bit Oryginalna wersja OEM
Win 8.1 pro Retail box 32bit x 64bit
Wygraj 10 pro.OEM Oryginalną naklejkę COA
Win 10 pro.OEM 64bit Oryginalna wersja OEM
Win 10 pro Retail box 64bit 3.0 pendrive USB

Skontaktuj się z nami: Cena fabryczna i najlepsza usługa dla Ciebie.

Prześlij nam więcej informacji o zapytaniu, nazwie produktu i ilości. Twoje zapytanie zostanie docenione, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)