B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows Server 2016 OEM

Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Wersja OEM Nowy klucz

Orzecznictwo
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Wersja OEM Nowy klucz

Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Version OEM New Key
Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Version OEM New Key Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Version OEM New Key Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Version OEM New Key Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Version OEM New Key Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Version OEM New Key

Duży Obraz :  Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Wersja OEM Nowy klucz

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: P7306165U2 / Dostosuj
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Meida: płyta DVD Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Zamówienie próbne: Tak Pakiet: Angielski OEM Box
typu: OEM New Key użytkownika: 5 Clt
Warunek: Nowy Status: NA MAGAZYNIE
High Light:

Windows Server 2016 r2 niezbędne

,

standard serwera Windows 2016 r2

Microsoft Windows Server 2016 R2 Datacenter CD DVD Wersja OEM Nowy klucz

Co zrobić, jeśli można zabezpieczyć swoją firmę dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu? Popraw wydajność i wydajność swojej organizacji? Partnerstwo Hewlett Packard Enterprise i Microsoft® łączy technologie, które pomagają Twojej firmie osiągnąć pełny potencjał i działają z większą elastycznością, dodatkowymi warstwami bezpieczeństwa, wyższą odpornością i wydajnością dla serwerów opartych na Windows®. Microsoft Windows Server 2016 to gotowy do przetwarzania w chmurze system operacyjny, który obsługuje najbardziej wymagające obciążenia, wprowadzając jednocześnie nowe technologie, które ułatwiają integrację hybrydowych usług w chmurze. Zapewnia nowe, potężne warstwy bezpieczeństwa wraz z innowacjami, które podnoszą poziom Twojej firmy na nowy poziom wydajności i produktywności. System Windows Server 2016 w połączeniu z serwerami, pamięcią masową i rozwiązaniami sieciowymi Flyingent zapewnia technologię, która pomaga osiągnąć cele biznesowe.

funkcje

Zabezpiecz swoje dane, zarówno w siedzibie, jak iw chmurze - pomagając zmniejszyć ryzyko i uniknąć zakłóceń biznesowych. Funkcje takie jak Windows Defender, Zaufany / Bezpieczny rozruch, Wirtualne tarcze i Host Guardian Services to tylko niektóre z dodatkowych warstw zabezpieczeń oferowanych przez Microsoft Windows Server 2016.

Zwiększ inwestycje w infrastrukturę informatyczną ROI dzięki elastycznym rozwiązaniom pamięci masowej, takim jak Storage Replica, Storage Spaces Direct i Rolling Cluster OS Upgrade, aby zapewnić lepszą ochronę danych.

Szybko spełnij wymagania biznesowe dotyczące skalowania aplikacji i zapewnij bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstwa dzięki kontenerom Windows Server Containers i Hyper-V Containers. Idealne rozwiązania w środowiskach prywatnych, hybrydowych i prywatnych w chmurze.

Zapobiegaj ryzyku związanemu z naruszeniem poświadczeń administracyjnych. Użyj nowych funkcji zarządzania tożsamością uprzywilejowaną, aby ograniczyć dostęp do administracji „tylko tyle” i „tylko na czas”.

Kontenery Windows Server zapewniają elastyczność i gęstość kontenerów w ekosystemie Windows, umożliwiając sprawne tworzenie aplikacji i zarządzanie nimi. Używaj kontenerów Hyper-V, aby uzyskać wyjątkowy dodatkowy poziom izolacji dla aplikacji kontenerowych.

Klaster pracy awaryjnej: uaktualnienie systemu operacyjnego klastra, repliki pamięci masowej


Serwer proxy aplikacji sieci Web: uwierzytelnianie wstępne dla publikowania podstawowych aplikacji HTTP, publikowanie aplikacji z użyciem symboli wieloznacznych, przekierowywanie HTTP do HTTPS, propagacja adresu IP klienta do aplikacji zaplecza
IIS 10: Obsługa HTTP / 2
Windows PowerShell 5.1
Kontenery Windows Server

Wprowadzenie

Microsoft Windows Server 2016 jest obecnie ogólnie dostępny i dostępny dla klientów. Presales for Server 2016 rozpoczął się 1 października i Microsoft zawsze mówił, że klienci będą mieli dostęp do rzeczywistych bitów w połowie października. Teraz, gdy jest połowa października i liście spadają, firma żyje zgodnie z tą obietnicą.

Ponadto System Center 2016, rozwiązanie do zarządzania centrami danych firmy Microsoft do wdrażania i zarządzania serwerami i komputerami stacjonarnymi, osiągnęło teraz ogólną dostępność.

Firma Microsoft wykorzystuje dzisiejsze uruchomienie, aby skoncentrować się na wysiłkach związanych z chmurą hybrydową oraz na tym, jak system Windows Server 2016 umożliwia przedsiębiorstwom uruchamianie aplikacji zarówno we własnych centrach danych, jak iw chmurach publicznych (w tym oczywiście własnej platformie przetwarzania w chmurze Azure).

Funkcje sieciowe

1.DHCP: Ponieważ ochrona dostępu do sieci była nieaktualna w systemie Windows Server 2012 R2, w systemie Windows Server 2016 rola DHCP nie obsługuje już ochrony dostępu do sieci
2.DNS:

Klient DNS : Powiązanie usług - ulepszona obsługa komputerów z więcej niż jednym interfejsem sieciowym
Serwer DNS : zasady DNS, nowe typy rekordów DDS (TLSA, SPF i nieznane rekordy), nowe polecenia cmdlet i parametry PowerShell

Windows Server Gateway obsługuje teraz tunele Generic Routing Encapsulation (GRE)
Zarządzanie adresami IP (IPAM): Obsługa podsieci / 31, / 32 i / 128; wykrywanie opartych na plikach serwerów DNS przyłączonych do domeny; nowe funkcje DNS; lepsza integracja zarządzania DNS, DHCP i adresu IP (DDI)
3. Kontroler sieci: nowa rola serwera do konfigurowania, zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z wirtualnymi i fizycznymi urządzeniami sieciowymi i usługami w centrum danych
Wirtualizacja sieci Hyper-V: Programowalny przełącznik Hyper-V (nowy element konstrukcyjny Microsoftu

4. rozwiązanie sieciowe zdefiniowane przez oprogramowanie); Obsługa enkapsulacji VXLAN; Interoperacyjność oprogramowania Load Balancer firmy Microsoft; lepsza zgodność ze standardem IEEE Ethernet.

Hyper-V

Rozwój

Microsoft został zreorganizowany przez Satya Nadella, łącząc zespoły Server i System Center. Wcześniej zespół Server był bardziej powiązany z zespołem klienta Windows. Zespół Azure ściśle współpracuje również z zespołem serwera.

W marcu 2017 r. Microsoft zademonstrował wewnętrzną wersję serwera 2016 działającą na architekturze ARMv8-A. Doniesiono, że Microsoft pracował z chipami Qualcomm Centriq i Cavium ThunderX2. Według Jamesa Vincenta z The Verge decyzja ta zagraża dominacji Intela na rynku procesorów serwerowych. Jednak późniejsze dochodzenie ze strony Microsoft ujawniło, że ta wersja systemu Windows Server jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego i ma wpływ tylko na subskrybentów usługi Microsoft Azure.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)