B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyOprogramowanie antywirusowe komputera

Oryginalne oprogramowanie antywirusowe do zabezpieczeń internetowych 2013/2014 1 Użytkownik

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Oryginalne oprogramowanie antywirusowe do zabezpieczeń internetowych 2013/2014 1 Użytkownik

Chiny Oryginalne oprogramowanie antywirusowe do zabezpieczeń internetowych 2013/2014 1 Użytkownik dostawca

Duży Obraz :  Oryginalne oprogramowanie antywirusowe do zabezpieczeń internetowych 2013/2014 1 Użytkownik

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Aktywacja online
Nazwa handlowa: Karpersky
Orzecznictwo: Karpersky Certified
Numer modelu: Klucz 2011/2012/2013/2014

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalna wysyłka online
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki + miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Karpersky Key typu: 2011/2012/2013 / 2014Nowy klucz
Aktywacja: 1 klucz dla 1 PC / 1 użytkownika Koszty wysyłki: Bezpłatne (wysyłka online)
Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji

Karpersky Antivirus Key 2011/2012/2013/2014 Gwarancja aktywacji online 1 Użytkownik

Funkcje i zalety:

Przyjazny dla użytkownika interfejs.
Darmowa aktualizacja z internetowej bazy danych.
Łatwy w użyciu.
Szybkie i pełne skanowanie.
Niskie zużycie zasobów.
Profil gier.
Gadżet na pulpicie.
Dysk ratunkowy.
I wiele więcej!

Aby aktywować, wykonaj następujące czynności:

Kliknij tutaj, aby pobrać Kaspersky Anti-Virus 2017.
Teraz odłącz internet.
Użyj tego pęknięcia do aktywacji.
Ciesz się pełną aktywacją pełnej wersji Kaspersky Anti-Virus 2017.

Przedstawiać

Następnie możemy wykonać pełne skanowanie naszego komputera, w tym pliki, foldery, dyski, dyski wymienne, dyski sieciowe, pocztę elektroniczną, system itp. Lub możemy wybrać szybki przegląd. Następnie usunie wszystkie adware, ryzyko oprogramowania, witrynę phishingową, złośliwe oprogramowanie, wirusy, konie trojańskie, wykryte złośliwe oprogramowanie.

Kaspersky Antivirus 2017 Serial Key może również pokonać logery klucza, które monitorują fizyczne klucze na klawiaturze, aby przechwytywać loginy, hasła i numery kart kredytowych. Wirtualna klawiatura oprogramowania pozwala wprowadzać informacje na ekranie, aby ominąć fizyczną klawiaturę i zapobiec rejestrowaniu klucza. Kaspersky Anti-Virus zapewnia także ochronę przed phishingiem, która ostrzega o bezpieczeństwie witryn internetowych i blokuje dostęp do złośliwych stron.

Dzięki kreatorowi aplikacji możemy wykonać przywracanie systemu, wyszukiwać i eliminować problemy w naszej sieci komputerowej i przywracać dane po infekcji. Użytkownik może również utworzyć dysk ratunkowy, aby pomóc w przypadku, gdy nie może uruchomić komputera z powodu ataku wirusa.

Kaspersky Antivirus 2017 to pakiet oprogramowania antywirusowego, które stanowi doskonałe połączenie ochrony reaktywnej i prewencyjnej; bronić przed wirusami, trojanami i wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Oprócz grupy złośliwego oprogramowania Kaspersky Anti-Virus 2017 dba również o ochronę rejestru i całego systemu przed potencjalnie szkodliwymi programami.

Ma zasłużoną reputację jednego z najlepszych antywirusów i ma lepszy system analizy. Ponadto może wyszukiwać i przechwytywać wirusy lepiej niż inne oprogramowanie antywirusowe. Niektóre nowe funkcje wersji 2016 w porównaniu z poprzednią funkcjonalnością to funkcje bezpiecznego surfowania, technologii i gadżetów, system łatwego dostępu do pulpitu.

Kaspersky Antivirus 2017 Keygen nie miał wpływu na szybkość komputera i nie generował fałszywych ostrzeżeń, jego zdolność do poszukiwania i niszczenia złośliwego oprogramowania jest niezwykła. Zawiera on więcej funkcji niż inne w swojej kategorii produktów. Na przykład niektórzy konkurenci Kaspersky Anti-Virus 2016 nie mają funkcji antyphishingu i automatycznego wykrywania nośników wymiennych.

Jego wydajność ma trzy mierzalne atrybuty: ochronę przed infekcją; wpływ produktu na szybkość komputera; i łatwość użycia w tych trzech obszarach istnieje niewiele produktów, które przekraczają wydajność Kaspersky Anti-Virus.

Kaspersky Antivirus 2017 Klucz licencyjny wymaga dwóch kliknięć myszką z ekranu głównego, aby rozpocząć pełne skanowanie i trzy kliknięcia, aby rozpocząć szybkie skanowanie. Najważniejszą cechą Kaspersky Anti-Virus jest możliwość wykrywania, zapobiegania i eliminowania wirusów. Program chroni przed złośliwym oprogramowaniem, zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości i phishingiem oraz zabezpiecza transakcje finansowe online, wszystko w czasie rzeczywistym.

Kaspersky Antivirus 2017 Klucz produktu Użytkownicy otrzymują standardową obsługę błędów dotyczących instalacji, konfiguracji i funkcjonalności produktu. Możesz także utworzyć przydatne zaawansowane raportowanie, aby pomóc przedstawicielowi pomocy technicznej w diagnozowaniu problemu, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na telefonie lub czacie online. Jeśli nie jest to nagły wypadek, możesz przesłać prośbę o pomoc za pomocą formularza internetowego, korzystając z samoobsługowego portalu Kaspersky.

Możesz również zadzwonić lub porozmawiać na żywo, aby porozmawiać z pomocą techniczną każdego dnia tygodnia. Poziom wsparcia oferowanego przez Kaspersky znacznie przekracza standard branżowy. Kaspersky Anti-Virus utrzymuje wyjątkowy poziom ochrony, wydajności i łatwości użycia. Wiele funkcji oprogramowania pomaga w utrzymaniu płynnego działania komputera.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)