B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows Server 2008 OEM

Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski

Chiny Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski dostawca
Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski dostawca Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski dostawca Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski dostawca Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski dostawca

Duży Obraz :  Licencja OEM Microsoft Windows Server 2008 R2 Edition, język angielski

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Micorsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: P73-04849 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2008 R2 Standard Kawałek: 64-bit
Cals: 5 Użytkownik Status: NA MAGAZYNIE
Język: Brak ograniczeń językowych typu: OEM New Key
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Koszty wysyłki: Darmowe

Licencja OEM Windows Microsoft Windows Server 2008 R2, 20112 R2 Standard Edition

 • DROGA DO DYSKU.

 • Producent
  Korporacja Microsoft
  Numer części producenta P73-06165
  Nazwa handlowa Microsoft
  Nazwa produktu Windows Server 2012 Standard 64-bit
  Informacje marketingowe Przyjrzyj się bliżej
  W systemie Windows Server 2012 można skalować, aby uruchamiać najważniejsze obciążenia dzięki rozbudowanym opcjom odzyskiwania. Szybko osiągniesz wartość dzięki szerokiej gamie opłacalnych, wysokowydajnych opcji pamięci masowej i uproszczonej dostawie usług IT dla wielu najemców. Możesz budować, wdrażać, obsługiwać i monitorować aplikacje lokalnie iw chmurze. Zapewnij użytkownikom bezpieczny dostęp do zasobów firmowych na wybranych urządzeniach.
  Media dystrybucyjne / metoda DVD-ROM
  Rodzaj produktu System operacyjny
  Podtyp oprogramowania serwer
  Nazwa oprogramowania Windows Server 2012 Standard 32-bitowy * 64-bitowy
  funkcje · Usługi zarządzania prawami dostępu do usługi Active Directory
  · Serwer zawartości pamięci podręcznej oddziałów
  · Serwer hostowany w pamięci podręcznej oddziałów
  · Dostęp bezpośredni
  · Hyper-V
  · Internetowe usługi informacyjne 7.5
  · Ochrona dostępu do sieci
  · Usługi pulpitu zdalnego * 2
  · Server Core
  · Menedżer serwera
  · Usługi wdrażania systemu Windows
  · Windows Power Shell
  · Serwer / proces licencjonowania
  · Prawa do wirusacji
  Obsługiwany język język angielski
  Obsługiwana platforma PC
  Rodzaj licencji Licencja i media
  Ceny licencji OEM
  Ilość licencji 2 Procesor

Prosta i ekonomiczna platforma serwerowa i chmurowa

System Windows Server 2012 umożliwia wykorzystanie istniejących zestawów umiejętności i inwestycji w celu optymalizacji działalności pod kątem chmury.

Role i technologie serwera w systemie Windows Server 2012

Możliwości

Zwinąć wszystkie

Wirtualizacja serwera

Skorzystaj z oszczędności kosztów wirtualizacji i zmaksymalizuj inwestycje sprzętowe serwera, konsolidując swoje serwery jako maszyny wirtualne na pojedynczym hoście fizycznym. Hyper-V uruchamia równolegle wiele systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i inne, na jednym serwerze. Windows Server 2012 rozszerza możliwości Hyper-V o dodatkowe funkcje i wiodącą w branży skalowalność dla procesorów hostów i pamięci.

Przechowywanie

Niezależnie od platformy pamięci, dane, które przechowuje, są podstawą Twojej działalności. System Windows Server 2012 pomaga zoptymalizować istniejące inwestycje w pamięć masową, takie jak sieci SAN. Umożliwia także tworzenie skalowalnych, wysokowydajnych, wysoce dostępnych rozwiązań pamięci masowej przy użyciu sprzętu zgodnego ze standardami branżowymi i systemu Windows Server 2012. System Windows Server 2012 pomaga zapewnić ciągłą dostępność pamięci masowej, dzięki czemu usługi mogą być stale dostępne.

Networking

Możesz zarządzać całą siecią jako pojedynczym serwerem, dzięki czemu uzyskasz niezawodność i skalowalność wielu serwerów po niższych kosztach. Automatyczne przekierowanie wokół awarii pamięci masowej, serwera i sieci utrzymuje usługi plików w trybie online z minimalnym zauważalnym przestojem. Wraz z System Center 2012, Windows Server 2012 może zapewnić kompleksowe rozwiązanie sieciowe zdefiniowane przez oprogramowanie dla implementacji chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej.

Zarządzanie serwerem i automatyzacja

Zgodnie z podejściem opartym na standardach zarządzania, Windows Management Framework zapewnia wspólną platformę do automatyzacji i integracji, która pomaga zautomatyzować rutynowe zadania za pomocą narzędzi takich jak Windows PowerShell. Inne ulepszenia ułatwiają wdrażanie, zapewniają poprawną konfigurację komponentów centrów danych i umożliwiają podejmowanie działań w celu zarządzania na wielu serwerach za pomocą jednego odpowiedniego pulpitu nawigacyjnego w Menedżerze serwerów.

Platforma internetowa i aplikacyjna

Windows Server 2012 opiera się na tradycji rodziny Windows Server jako sprawdzonej platformie aplikacji, z tysiącami już zbudowanych i wdrożonych aplikacji oraz społecznością milionów dobrze poinformowanych i wykwalifikowanych programistów. Aplikacje można budować i wdrażać zarówno w siedzibie, jak iw chmurze - lub w obu jednocześnie, z rozwiązaniami hybrydowymi, które działają w obu środowiskach.

Ochrona informacji

Dzięki rozwiązaniom firmy Microsoft do ochrony informacji można zarządzać pojedynczą tożsamością dla każdego użytkownika, zarówno w aplikacjach lokalnych, jak i opartych na chmurze (SaaS). Użytkownik definiuje poziom dostępu użytkownika do informacji i aplikacji, które każdy użytkownik ma do informacji i aplikacji, w oparciu o to, kim są, do czego uzyskują dostęp iz jakiego urządzenia - nawet stosując uwierzytelnianie wieloczynnikowe. Możesz zapewnić bezpieczny zdalny dostęp swoim pracownikom mobilnym, korzystając z możliwości zdalnego dostępu systemu Windows Server (RRAS) DirectAccess i VPN (w tym automatycznych połączeń VPN) i umożliwić użytkownikom synchronizację plików roboczych z serwera korporacyjnego do ich urządzeń. Ponadto można zarządzać urządzeniami mobilnymi w celu usuwania danych firmowych i aplikacji, gdy urządzenie zostanie zgubione, skradzione lub wycofane z użytkowania.

Virtual Desktop Infrastructure (VDI)

W systemie Windows Server 2012 wdrażanie i dostarczanie zasobów wirtualnych między urządzeniami jest jeszcze łatwiejsze. Technologie VDI oferują łatwy dostęp do bogatego, wiernego środowiska Windows działającego w centrum danych, z praktycznie dowolnego urządzenia. Dzięki usługom Hyper-V i Remote Desktop Services firma Microsoft oferuje trzy elastyczne opcje wdrażania VDI w jednym rozwiązaniu: pulpit, pulpit osobisty i sesje pulpitu zdalnego.

Jak kupić system Windows Server 2012

Licencjonowanie Windows Server ułatwia wybór odpowiedniej wersji Windows Server. Wybierz jedną z czterech wersji systemu Windows Server, w oparciu o rozmiar organizacji i wymagania dotyczące wirtualizacji i przetwarzania w chmurze. Centrum danych Windows Server 2012 z nieograniczonymi prawami do wirtualizacji zapewnia korzyści skali na poziomie chmury z przewidywalnymi, niższymi kosztami. System Windows Server 2012 Standard oferuje te same funkcje klasy korporacyjnej bez nieograniczonych praw do wirtualizacji. Windows Server 2012 Essentials to idealny pierwszy serwer połączony z chmurą.


* Licencje CAL są wymagane dla każdego użytkownika lub urządzenia uzyskującego dostęp do serwera. Szczegółowe informacje można znaleźć w Prawach do używania produktów.

** Ceny reprezentują Open No Level (NL) ERP. Aby uzyskać informacje na temat konkretnych cen, skontaktuj się ze sprzedawcą Microsoft.

Licencje Windows Server można nabyć za pośrednictwem wielu kanałów, zapewniając optymalną elastyczność. Dowiedz się więcej o kanałach poniżej i określ opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Powrót do góry

Wdrażanie i obsługa systemu Windows Server 2012

Znajdź wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci rozpocząć i pomyślnie wdrożyć, zarządzać i obsługiwać Windows Server w swojej organizacji.

Zaczynać

Co nowego w systemie Windows Server 2012. Co nowego w sieci w systemie Windows Server 2012 Macierz aktualizacji i migracji roli serwera Windows Server Uwagi dotyczące wydania: ważne problemy Elementy usunięte lub nieaktualne w przewodniku oceny systemu Windows Server 2012 systemu Windows Server 2012

Rozmieścić

Wymagania systemowe i informacje o instalacji Opcje aktualizacji systemu Windows Server 2012. Instalowanie systemu Windows Server 2012. Migracja ról i funkcji w systemie Windows Server. Typowe zadania zarządzania i nawigacja

Pomoc techniczna

Biblioteka techniczna systemu Windows Server w bibliotece technicznej TechNetWindows Server 2008 w witrynie TechNetWindows Server Forum społeczności TechNetWindows Server 2012 Centrum programistów w witrynie MSDN Windows Server Forum społeczności MSDN Koniec pomocy technicznej dla systemu Windows Server 2003

Trening

Windows Server 2012 Virtual Academy lista kursówWindows Server 2012 trainingWindows Server certyfikatyWindows Server videosWindows Server 2012 wirtualne laboratoria

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)