B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 10 Pro Pack

OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków

Chiny OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków dostawca
OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków dostawca OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków dostawca OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków dostawca OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków dostawca

Duży Obraz :  OEM Oryginalny klucz licencyjny Microsoft Windows 10 Pro Pack z opcjami wielu języków

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Made in Puerto Rico / USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: FQC08920 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki + miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: 32-bitowe X 64-bitowe DVD aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
Koszty wysyłki: Darmowe Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji
Język: Brak ograniczeń językowych Dostawy: Przez DHL W ciągu 24 godzin pracy po otrzymaniu płatności
Wyprodukowane w: Made in Puerto Rico / USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Singapur / HK / Egipt Płatności: T / T, WU, MoneyGram, Karta kredytowa, PayPalkage:
Pakiet: Angielski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, japoński, koreański, polski, turecki, francus

Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Software Pełna wersja

100% aktywacji Prawdziwy portugalski

Microsoft Windows 10 Professional 64-Bit Software Sprzedaż hurtowa DVD + Key (COA)

Każdy zakup obejmuje: Oryginalną licencję COA Klucz produktu DVD instalacyjne dla Windows 10 64-bit Professional

Windows 10 Professional to dobry wybór dla systemu operacyjnego dla zaawansowanych użytkowników z potężnymi systemami komputerowymi. oprogramowanie teraz ułatwia instalację systemu Windows 10 Professional w tej wersji 1 licencji, która szybko dotrze do Ciebie drogą elektroniczną. Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najlepsze funkcje dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8, i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie na komputerach PC i tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma wiele funkcji, których nie ma w wersji Home, w tym ochronę danych przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, przyłączenie domeny i Internet Explorer w trybie korporacyjnym do użytku biznesowego oraz możliwość dołączenia do usługi Azure Active Katalog z pojedynczym logowaniem do aplikacji w chmurze. Po zakupie tego oprogramowania otrzymasz jeden kod aktywacyjny licencji i link do narzędzia Microsoft Media Creation Tool dla systemu Windows 10 Professional.

Rozszerzone menu Start: Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, szybki dostęp do funkcji i plików, z których ludzie korzystają najczęściej, a także nowe miejsce do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i stron internetowych. Aplikacje działające w systemie Windows: aplikacje ze Sklepu Windows są teraz otwarte w tym samym formacie, co programy stacjonarne. Można je zmieniać i przesuwać, a na górze mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem. Ulepszenia przyciągania: Czy na jednym ekranie można przyciągnąć do czterech aplikacji z nowym układem kwadrantu. System Windows wyświetli również inne aplikacje i programy uruchomione w celu dodatkowego przyciągania, a nawet inteligentne sugestie dotyczące wypełnienia dostępnej przestrzeni ekranu innymi otwartymi aplikacjami. Nowy przycisk widoku zadań: przycisk nowego widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp za pomocą jednego przycisku do dowolnych pulpitów tworzonych przez użytkownika. Wiele pulpitów: zamiast zbyt wielu aplikacji i plików nakładających się na jeden pulpit, łatwo jest tworzyć i przełączać różne pulpity do różnych celów i projektów, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego lub obu.

Dlaczego warto kupić Microsoft Windows 10 Professional?

Największą zaletą systemu Windows 10 Professional jest to, że wygląda jak Windows. Aby firma Microsoft zdawała sobie sprawę z tego, że system skupia się na imprezie z dala od pulpitu i menu startowego, zbyt proste zbyt szybkie działanie nie zadziała. Jest to najlepsze połączenie szczęścia z najlepszą jakością Windows 7 i Windows 8, funkcje pulpitu 7 z niektórymi właściwościami przyjaznymi w dotyku 8.1. Co najważniejsze, Windows 10 Pro udowodnił, że marzenie Microsoftu o dostarczeniu jednego systemu operacyjnego, który może działać na wszystkich platformach, w rzeczywistości wkrótce stanie się rzeczywistością.

Wyślij nam zapytanie, aby uzyskać najlepszą ofertę Windows 10 Professional Soon.

Jaka jest różnica między Windows 10 Pro i Windows 10 Home?

Windows 10 Home skupia się na konsumentach, Windows 10 Pro to więcej dla użytkowników mocy i tych, którzy prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa. Można to zauważyć w zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa znajdujących się w pakiecie Pro. Bit Locker jest integralną częścią profesjonalnych systemów operacyjnych Windows od Visty. W Windows 10 Pro Microsoft wprowadził kilka drobnych poprawek do usługi.

Jak można się spodziewać po wersji Pro, istnieje również wsparcie dla zdalnych pulpitów, wirtualizacji, zarządzania zasadami grupy i dostępu do Windows 10 Business Store. Firma Microsoft wymienia również możliwość dołączania do usługi Azure Active Directory z pojedynczym logowaniem do aplikacji hostowanych w chmurze, a także obsługę dołączania do domeny.

Nie jesteś pewien, czy system Windows 10 jest odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jesteśmy dumni z naszej wiarygodnej reputacji i najlepszej obsługi klienta.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?

Windows 10 Home i Pro są w końcu tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele innych. Świetny wybór na komputer w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. System Windows 10 Pro jest wyposażony w funkcję zarządzania zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, blokadę bitów, pulpit zdalny i paszport Microsoft. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Jakie są wymagania systemowe / sprzętowe dotyczące instalacji systemu Windows 10 Pro?

· Procesor 1 GHz

· 2 GB pamięci RAM

· 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym

· Rozdzielczość ekranu 1366 x 768

· Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

· Konto Microsoft i dostęp do Internetu.


Wymagania:

Wymagany procesor
Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć
1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Wymagane miejsce na dysku twardym
Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe
Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone postanowienia licencyjne, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja Pojedyncza licencja 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0

Dlaczego warto kupić oprogramowanie od nas?

W najbardziej atrakcyjnych cenach dostarczamy oryginalną wersję detaliczną Microsoft Windows 10 pro, oryginalną wersję Win 10 pro 64 bity OEM oraz autoryzowaną licencję Windows 10 pro COA. Szczegółowy opis przedmiotu, nie będzie już więcej powtórzeń, ponieważ musisz go bardzo dobrze znać lub uzyskać dokładne informacje za pośrednictwem oficjalnej witryny firmy Microsoft lub sklepów. Ale tutaj każdy produkt wymieniony na naszej stronie internetowej pokrył 100% satysfakcji klienta, nie ma już zbyt tanich przedmiotów, dobra jakość ma realny koszt, który jest większy niż jakiekolwiek inne złe lub niestabilne przedmioty, robimy prawdziwy biznes. jeśli robisz to realnie, to dobrze to wiesz.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)