B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWygraj 10 Pro OEM

Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków

Chiny Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków dostawca
Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków dostawca Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków dostawca Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków dostawca Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków dostawca

Duży Obraz :  Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08929 / Costumize

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: DVD + COA
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Niemiecki / Rosyjski / Hiszpański / Portugalski / Włoski / Francuski / Angielski / Polski / Japoński Język: Niemiecki
Pakiet: Standardowy pakiet OEM Warunek: Nowy
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Gwarancja: Okres istnienia
materiał: Wydrukowano 、 Pakiet 、 DVD OEM

Profesjonalny oryginalny Microsoft Windows 10 / Oryginalny klucz OEM do wielu języków

Wygraj 10
Windows 10 to Twój partner w tworzeniu rzeczy. Uzyskaj szybki start-up, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe sposoby na robienie rzeczy nawet na wielu urządzeniach. Pokochasz także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online, a także Cortana, osobisty asystent cyfrowy, który pomaga Ci przez cały dzień.

Windows Hello wymaga wyspecjalizowanej podświetlanej kamery na podczerwień do rozpoznawania twarzy lub czytnika odcisków palców, który obsługuje Window Biometric Framework. Windows Hello z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania do pracy na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Ta aktualizacja ma być wkrótce dostępna.

Continuum jest dostępne we wszystkich wersjach desktopowych Windows 10, ręcznie włączając i wyłączając tryb tabletu w Centrum akcji. Tablety i 2-w-1 ze wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tabletu będą mogły być skonfigurowane tak, aby automatycznie wchodziły w tryb tabletu.

Kontinuum na telefony ograniczone do wybranych telefonów premium w momencie premiery. Zewnętrzny monitor musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria kompatybilne z Continuum sprzedawane oddzielnie. Dostępność aplikacji i doświadczenie różnią się w zależności od urządzenia i rynku. Dla niektórych funkcji wymagana jest subskrypcja usługi Office 365.


Najlepszy Windows jeszcze
System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby płynnie przenosić się z jednego urządzenia na drugie. Jest szybki i elastyczny. Możesz nawet uzyskać bezpłatne wsparcie czatu lub telefonu od prawdziwych ludzi. W systemie Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek można robić wspaniałe rzeczy.

Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.


Po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.


Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Kontinuum
Najlepszy ekran to zawsze ekran, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

Gry i Xbox
Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

Wyjątkowo twój
Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w uznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając Cię od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.


Cortana
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się więcej o tobie z czasem, Cortana staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i utrzymując zaufanie.

Wymagania

Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji o bezpłatnej ofercie aktualizacji1, odwiedź stronę Uaktualnienie systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Składnik Minimum Zalecana
Edytor Częstotliwość taktowania 1 GHz IA-32 lub architektura x86-64 Obsługa PAE, NX iSSE2 architektura x86-64 z obsługą instrukcji podwójnego porównywania i wymiany (CMPXCHG16B) CPU, PrefetchW i LAHF / SAHF
Pamięć (RAM) Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB
4 GB
Karta graficzna Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy
Ekran wyświetlający 800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli
Urządzenie wejściowe Klawiatura i mysz Wyświetlanie wielodotykowe Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne odpowiedniki sprzętowe
Miejsce na dysku twardym Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB

Oceny i recenzje
1. Zależne od sprzętu


2. Doświadczenia aplikacji mogą się różnić.


3. Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.


4. Do niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty ISP). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r., Które obsługują grę między urządzeniami; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia naraz; przesyłanie strumieniowe z multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie); Złoto wymagane również do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. Gra DVR dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier Xbox One, PC / Tablet i telefonu są sprzedawane oddzielnie.


5. Cortana dostępna na wybranych rynkach przy uruchomieniu, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
To jest pełna wersja systemu Windows 10; zalecamy utworzenie kopii zapasowej plików przed instalacją. Jeśli korzystasz z systemu Windows 7 z dodatkiem SP1 lub 8.1 Update, odwiedź witrynę windows.com/windows10upgrade przez ograniczony czas, bezpłatną aktualizację do systemu Windows 10; Twoje pliki będą łatwo przesyłane. Program Windows Media Center nie jest dostępny w systemie Windows

6. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Aktualizacje są automatycznie włączane podczas okresu wsparcia; dodatkowe wymagania będą obowiązywać z czasem. Niektóre funkcje, takie jak dotyk, mogą wymagać nowego urządzenia. Aby sprawdzić zgodność, okres wsparcia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia i witryny windows.com/windows10specs.

Co otrzymasz
  • Oryginalna licencja CoA
  • Klucz produktu
  • Instalacja dvd dla Windows 10 64bit Professional
To, co widzisz na powyższych zdjęciach, jest tym, co dostajesz. Upewnij się, że wykonasz kopię zapasową wszystkich ważnych plików przed wykonaniem instalacji, ponieważ spowoduje to wymazanie systemu.
Powrót:
Produkt działa idealnie na Twoim komputerze, jeśli z jakiegoś powodu nie działa, możesz go odesłać do nas w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)