B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows Server 2016 OEM

Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida

Chiny Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida dostawca
Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida dostawca Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida dostawca Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida dostawca Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida dostawca

Duży Obraz :  Pełna wersja Sealed Windows Server 2016 OEM Builder Pack DVD Meida

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: P7306165U2 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Meida: płyta DVD Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Zamówienie próbne: Tak Pakiet: Angielski OEM Box
typu: OEM New Key użytkownika: 5 Clt
Warunek: Nowy Status: NA MAGAZYNIE

Serwer 2016 Std Retail OEM, Windows Server 08/12/16 OEM System Builder Pack Pełna wersja Sealed

Co zrobić, jeśli można zabezpieczyć swoją firmę dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu? Popraw wydajność i wydajność swojej organizacji? Partnerstwo Hewlett Packard Enterprise i Microsoft® łączy technologie, które pomagają Twojej firmie osiągnąć pełny potencjał i działają z większą elastycznością, dodatkowymi warstwami bezpieczeństwa, wyższą odpornością i wydajnością dla serwerów opartych na Windows®. Microsoft Windows Server 2016 to gotowy do przetwarzania w chmurze system operacyjny, który obsługuje najbardziej wymagające obciążenia, wprowadzając jednocześnie nowe technologie, które ułatwiają integrację hybrydowych usług w chmurze. Zapewnia nowe, potężne warstwy bezpieczeństwa wraz z innowacjami, które podnoszą poziom Twojej firmy na nowy poziom wydajności i produktywności. System Windows Server 2016 w połączeniu z serwerami, pamięcią masową i rozwiązaniami sieciowymi Flyingent zapewnia technologię, która pomaga osiągnąć cele biznesowe.

Co nowego w systemie Windows Server 2016

Treść w tej sekcji opisuje nowości i zmiany w systemie Windows Server® 2016. Nowe funkcje i zmiany wymienione tutaj to te, które mają największy wpływ na pracę z tą wersją.

Obliczać

Obszar wirtualizacji obejmuje produkty i funkcje wirtualizacji przeznaczone dla specjalistów IT do projektowania, wdrażania i utrzymywania systemu Windows Server.

Generał

Maszyny fizyczne i wirtualne korzystają z większej dokładności czasowej dzięki ulepszeniom usług czasu synchronizacji Win32 i Hyper-V. System Windows Server może teraz obsługiwać usługi zgodne z nadchodzącymi przepisami, które wymagają dokładności 1 ms w odniesieniu do UTC.

Hyper-V

Co nowego w Hyper-V w systemie Windows Server 2016. W tym temacie wyjaśniono nową i zmienioną funkcjonalność roli Hyper-V w systemie Windows Server 2016, klienta Hyper-V działającego w systemie Windows 10 i Microsoft Hyper-V Server 2016.

Kontenery systemu Windows: obsługa kontenerów w systemie Windows Server 2016 dodaje ulepszenia wydajności, uproszczone zarządzanie siecią i obsługę kontenerów Windows w systemie Windows 10. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat kontenerów, zobacz Kontenery: Docker, Windows i Trendy.

Nano Server

Co nowego w Nano Server. Nano Server ma teraz zaktualizowany moduł do budowania obrazów Nano Server, w tym większą separację fizycznej funkcjonalności hosta i gościnnej maszyny wirtualnej, a także obsługę różnych wersji Windows Server.

Istnieją również ulepszenia Konsoli odzyskiwania, w tym oddzielenie reguł zapory przychodzącej i wychodzącej, a także możliwość naprawy konfiguracji WinRM.

Ekranowane maszyny wirtualne

System Windows Server 2016 udostępnia nową, chronioną maszynę wirtualną opartą na technologii Hyper-V, która chroni każdą maszynę wirtualną drugiej generacji przed uszkodzonym materiałem. Wśród funkcji wprowadzonych w systemie Windows Server 2016 są następujące:

Nowy tryb „Encryption Supported”, który oferuje więcej zabezpieczeń niż w przypadku zwykłej maszyny wirtualnej, ale mniej niż w trybie „Shielded”, a jednocześnie obsługuje vTPM, szyfrowanie dysku, szyfrowanie ruchu na żywo i inne funkcje, w tym bezpośrednie udogodnienia do zarządzania tkaninami, takie jak wirtualne złącza konsoli maszyny i Powershell Direct.

Pełna obsługa konwersji istniejących nieekranowanych maszyn wirtualnych Generacji 2 na ekranowane maszyny wirtualne, w tym zautomatyzowane szyfrowanie dysków.

Hyper-V Virtual Machine Manager może teraz wyświetlać tkaniny, na których uruchamiany jest ekranowany wirtualny wirtualny komputer, zapewniając administratorowi tkaniny możliwość otwarcia chronionej klawiatury (KP) chronionej maszyny wirtualnej i wyświetlania tkanin, na których może pracować.

Możesz przełączać tryby atestacji na uruchomionej usłudze Host Guardian. Teraz możesz przełączać w locie między mniej bezpiecznym, ale prostszym poświadczeniem opartym na Active Directory i poświadczeniem opartym na TPM.

Kompleksowe narzędzia diagnostyczne oparte na Windows PowerShell, które są w stanie wykryć błędne konfiguracje lub błędy zarówno w chronionych hostach Hyper-V, jak i w usłudze Guard Guardian.

Środowisko odzyskiwania, które umożliwia bezpieczne rozwiązywanie problemów i naprawianie ekranowanych maszyn wirtualnych w sieci, w której normalnie działają, oferując ten sam poziom ochrony, co sama ekranowana maszyna wirtualna.

Obsługa usługi Host Guardian dla istniejącej bezpiecznej usługi Active Directory - możesz nakazać usłudze Host Guardian Service używanie istniejącego lasu usługi Active Directory jako Active Directory zamiast tworzenia własnego Active

Instancja katalogu

Aby uzyskać więcej informacji i instrukcji dotyczących pracy z ekranowanymi maszynami wirtualnymi, zobacz Chronione maszyny wirtualne i Przewodnik sprawdzania poprawności tkanin chronionych dla systemu Windows Server 2016 (TPM).

Tożsamość i dostęp

Nowe funkcje Tożsamości poprawiają zdolność organizacji do zabezpieczania środowisk Active Directory i pomagają im migrować do wdrożeń w chmurze i wdrożeń hybrydowych, gdzie niektóre aplikacje i usługi są hostowane w chmurze, a inne są hostowane na terenie.

Usługi certyfikatów Active Directory

Co nowego w usługach certyfikatów w usłudze Active Directory. Usługi certyfikatów w usłudze Active Directory (AD CS) w systemie Windows Server 2016 zwiększają wsparcie dla certyfikatu klucza TPM: Można teraz używać karty inteligentnej KSP do poświadczania klucza, a urządzenia, które nie są przyłączone do domeny, mogą teraz korzystać z rejestracji NDES, aby uzyskać certyfikaty, które mogą być potwierdzone dla kluczy będących w TPM.

Usługi domenowe w usłudze Active Directory

Usługi domenowe w usłudze Active Directory obejmują ulepszenia, które pomagają organizacjom zabezpieczyć środowiska usługi Active Directory i zapewniają lepsze zarządzanie tożsamością zarówno dla urządzeń korporacyjnych, jak i osobistych. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Co nowego w usługach domenowych w usłudze Active Directory (AD DS) w systemie Windows Server 2016.

Usługi federacyjne Active Directory

Co nowego w Active Directory Federation Services. Usługi federacyjne Active Directory (AD FS) w systemie Windows Server 2016 zawierają nowe funkcje, które umożliwiają skonfigurowanie usług AD FS do uwierzytelniania użytkowników przechowywanych w katalogach LDAP (Lightweight Directory Access Protocol). Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Co nowego w programie AD FS dla systemu Windows Server 2016.

Serwer proxy aplikacji sieci Web

Najnowsza wersja serwera proxy aplikacji sieciowej koncentruje się na nowych funkcjach, które umożliwiają publikowanie i uwierzytelnianie wstępne dla większej liczby aplikacji i ulepszone środowisko użytkownika. Zapoznaj się z pełną listą nowych funkcji, które obejmują uwierzytelnianie wstępne dla aplikacji bogatych klientów, takich jak Exchange ActiveSync i domeny wieloznaczne, aby ułatwić publikowanie aplikacji SharePoint. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz What's New in Web Application Proxy w systemie Windows Server 2016.

Podawanie

Obszar Zarządzanie i automatyzacja koncentruje się na narzędziu i informacjach referencyjnych dla specjalistów IT, którzy chcą uruchamiać i zarządzać systemem Windows Server 2016, w tym Windows PowerShell.

Windows PowerShell 5.0 zawiera znaczące nowe funkcje, w tym wsparcie dla rozwijania z klasami i nowymi funkcjami bezpieczeństwa, które rozszerzają jego użycie, poprawiają jego użyteczność i pozwalają na łatwiejsze i bardziej wszechstronne kontrolowanie środowisk opartych na systemie Windows. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumencie Windows Management Framework (WMF) 5.0 RTM Release Notes Overview.

Nowe dodatki do systemu Windows Server 2016 obejmują: możliwość uruchamiania PowerShell.exe lokalnie na serwerze Nano (nie tylko zdalnym), nowe polecenia cmdlet Local Users & Groups w celu zastąpienia GUI, dodaną obsługę debugowania PowerShell i dodaną obsługę w Nano Server dla bezpieczeństwa rejestrowanie i transkrypcja oraz JEA.

Networking

Obszar ten dotyczy produktów i funkcji sieciowych dla specjalistów IT w zakresie projektowania, wdrażania i utrzymywania systemu Windows Server 2016.

Sieci zdefiniowane przez oprogramowanie

Możesz teraz zarówno odbić, jak i przekierować ruch do nowych lub istniejących urządzeń wirtualnych. Wraz z rozproszoną zaporą sieciową i grupami zabezpieczeń sieciowych umożliwia dynamiczne dzielenie i zabezpieczanie obciążeń w sposób podobny do Azure. Po drugie, możesz wdrożyć i zarządzać całym stosem sieci zdefiniowanych przez oprogramowanie (SDN) za pomocą Menedżera maszyn wirtualnych System Center. Na koniec można użyć narzędzia Docker do zarządzania siecią kontenerów systemu Windows Server i powiązać zasady SDN nie tylko z maszynami wirtualnymi, ale również z kontenerami. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Planowanie wdrożenia sieci zdefiniowanej przez oprogramowanie.

Poprawa wydajności TCP

Domyślne okno początkowego przeciążenia (ICW) zostało zwiększone z 4 do 10 i zaimplementowano TCP Fast Open (TFO). TFO redukuje czas wymagany do ustanowienia połączenia TCP, a zwiększona ICW pozwala na przenoszenie większych obiektów w początkowej serii. Ta kombinacja może znacznie skrócić czas potrzebny do przesłania obiektu internetowego między klientem a chmurą.

Aby poprawić zachowanie TCP podczas odzyskiwania po utracie pakietów, zaimplementowaliśmy TCP Tail Loss Probe (TLP) i Recent Acknowledgement (RACK). TLP pomaga konwertować Retransmit TimeOuts (RTO) na Fast Recoveries, a RACK skraca czas potrzebny do szybkiego przywrócenia utraconego pakietu.

Bezpieczeństwo i pewność

Obejmuje rozwiązania i funkcje bezpieczeństwa dla specjalistów IT, które można wdrożyć w centrum danych i środowisku chmury. Aby uzyskać informacje o zabezpieczeniach w systemie Windows Server 2016, zobacz Bezpieczeństwo i gwarancja.

Just Enough Administration

Just Enough Administration w Windows Server 2016 to technologia zabezpieczeń, która umożliwia delegowanie administracji wszystkim, co może być zarządzane za pomocą Windows PowerShell. Możliwości obejmują obsługę uruchamiania pod tożsamością sieciową, łączenie przez PowerShell Direct, bezpieczne kopiowanie plików do lub z punktów końcowych JEA i konfigurowanie konsoli PowerShell do domyślnego uruchamiania w kontekście JEA Aby uzyskać więcej informacji, zobacz JEA w GitHub.

Strażnik poświadczeń

Credential Guard wykorzystuje zabezpieczenia oparte na wirtualizacji, aby wyizolować sekrety, dzięki czemu tylko uprzywilejowane oprogramowanie systemowe może uzyskać do nich dostęp. Zobacz Zabezpieczanie referencji domeny pochodnej za pomocą narzędzia Ochrona poświadczeń.

Remote Credential Guard

Ochrona poświadczeń obejmuje obsługę sesji RDP, dzięki czemu poświadczenia użytkownika pozostają po stronie klienta i nie są widoczne po stronie serwera. Zapewnia to również Single Sign On dla Remote Desktop. Zobacz Zabezpieczanie poświadczeń pulpitu zdalnego za pomocą Remote Credential Guard.

Ochrona urządzenia (integralność kodu)

Device Guard zapewnia integralność kodu trybu jądra (KMCI) i integralność kodu trybu użytkownika (UMCI) poprzez tworzenie zasad określających, jaki kod może działać na serwerze. Zobacz Wprowadzenie do Device Guard: zabezpieczenia oparte na wirtualizacji i zasady integralności kodu.

Windows Defender

Omówienie programu Windows Defender dla systemu Windows Server 2016. Oprogramowanie Antimalware systemu Windows Server jest instalowane i włączane domyślnie w systemie Windows Server 2016, ale interfejs użytkownika dla systemu Windows Server Antimalware nie jest zainstalowany. Jednak oprogramowanie Antimalware systemu Windows Server aktualizuje definicje oprogramowania antymalware i chroni komputer bez interfejsu użytkownika. Jeśli potrzebujesz interfejsu użytkownika dla oprogramowania Windows Server Antimalware, możesz go zainstalować po instalacji systemu operacyjnego za pomocą Kreatora dodawania ról i funkcji.

Strażnik kontroli przepływu

Control Flow Guard (CFG) to funkcja bezpieczeństwa platformy stworzona w celu zwalczania luk w zabezpieczeniach pamięci. Aby uzyskać więcej informacji, patrz Control Flow Guard.

Przechowywanie

Pamięć masowa w systemie Windows Server 2016 zawiera nowe funkcje i ulepszenia pamięci masowej zdefiniowanej programowo, a także tradycyjnych serwerów plików. Poniżej znajduje się kilka nowych funkcji, aby uzyskać więcej udoskonaleń i dalsze szczegóły, zobacz What's New in Storage w systemie Windows Server 2016.

Bezpośrednie miejsca do przechowywania

Storage Spaces Direct umożliwia budowanie wysoce dostępnej i skalowalnej pamięci masowej za pomocą serwerów z pamięcią lokalną. Upraszcza to wdrażanie i zarządzanie programowymi systemami pamięci masowej i odblokowuje korzystanie z nowych klas urządzeń dyskowych, takich jak dyski SATA SSD i NVMe, które wcześniej nie były możliwe w klastrowanych przestrzeniach pamięci ze współdzielonymi dyskami.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Direct Spaces Direct.

Replika pamięci masowej

Storage Replica umożliwia synchronizację pamięci masowej, synchroniczną replikację na poziomie bloków między serwerami lub klastrami w celu przywrócenia działania po awarii, a także rozciągnięcie klastra pracy awaryjnej między lokacjami. Synchroniczna replikacja umożliwia tworzenie kopii lustrzanych danych w fizycznych lokalizacjach z woluminami zgodnymi z awarią, aby zapewnić zerową utratę danych na poziomie systemu plików. Replikacja asynchroniczna umożliwia rozszerzenie witryny poza zakresy metropolitalne z możliwością utraty danych.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Replika pamięci masowej.

Jakość usługi pamięci masowej (QoS)

Teraz możesz korzystać z jakości usług pamięci masowej (QoS), aby centralnie monitorować kompleksową wydajność pamięci masowej i tworzyć zasady zarządzania przy użyciu klastrów Hyper-V i CSV w systemie Windows Server 2016.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Storage Quality of Service.

Klaster pracy awaryjnej

System Windows Server 2016 zawiera szereg nowych funkcji i ulepszeń dla wielu serwerów, które są zgrupowane w jeden klastry odporne na błędy przy użyciu funkcji klastrowania pracy awaryjnej. Niektóre dodatki są wymienione poniżej; aby uzyskać bardziej kompletną listę, zobacz What's New in Failover Clustering w Windows Server 2016.

Aktualizacja systemu operacyjnego klastra

Aktualizacja systemu operacyjnego klastra umożliwia administratorowi uaktualnienie systemu operacyjnego węzłów klastra z systemu Windows Server 2012 R2 do systemu Windows Server 2016 bez zatrzymywania obciążeń Hyper-V lub Scale-Out File Server. Korzystając z tej funkcji, można uniknąć kar za przestoje w związku z umowami o poziomie usług (SLA).

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Aktualizacja systemu operacyjnego klastrów.

Świadek Chmury

Cloud Witness to nowy typ kworum kworum przełączania awaryjnego w systemie Windows Server 2016, który wykorzystuje Microsoft Azure jako punkt arbitrażowy. Świadek Chmury, jak każdy inny świadek kworum, otrzymuje głos i może uczestniczyć w obliczeniach kworum. Możesz skonfigurować chmurę jako świadka kworum za pomocą Kreatora konfigurowania kworum klastra.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Wdrażanie świadka chmury.

Służba zdrowia

Usługa Health poprawia codzienne monitorowanie, operacje i konserwację zasobów klastra w klastrze Storage Spaces Direct.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Health Service.

Tworzenie aplikacji
Internetowe usługi informacyjne (IIS) 10.0

Nowe funkcje oferowane przez serwer internetowy IIS 10.0 w systemie Windows Server 2016 obejmują:

Obsługa protokołu HTTP / 2 w stosie sieciowym i zintegrowana z IIS 10.0, dzięki czemu strony internetowe IIS 10.0 mogą automatycznie obsługiwać żądania HTTP / 2 dla obsługiwanych konfiguracji. Pozwala to na liczne ulepszenia w stosunku do HTTP / 1.1, takie jak bardziej wydajne ponowne wykorzystywanie połączeń i zmniejszone opóźnienie, poprawiając czas ładowania stron internetowych.
Możliwość uruchamiania i zarządzania IIS 10.0 na serwerze Nano. Zobacz IIS na serwerze Nano.
Obsługa wieloznacznych nagłówków hostów, umożliwiająca administratorom skonfigurowanie serwera WWW dla domeny, a następnie udostępnienie przez serwer WWW żądań dla dowolnej subdomeny.
Nowy moduł PowerShell (IISAdministration) do zarządzania usługami IIS.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz IIS.

Koordynator transakcji rozproszonych (MSDTC)

W systemie Microsoft Windows 10 i Windows Server 2016 dodano trzy nowe funkcje:

Nowy interfejs Resource Manager może zostać ponownie użyty przez menedżera zasobów do określenia wyniku wątpliwej transakcji po ponownym uruchomieniu bazy danych z powodu błędu. Widzieć

IResourceManagerRejoinable :: Dołącz do szczegółów.

Limit nazwy DSN jest powiększany z 256 bajtów do 3072 bajtów. Zobacz szczegóły IDtcToXaHelperFactory :: Create, IDtcToXaHelperSinglePipe :: XARMCreate lub IDtcToXaMapper :: RequestNewResourceManager.

Ulepszone śledzenie pozwalające ustawić klucz rejestru w celu uwzględnienia ścieżki pliku obrazu w nazwie pliku dziennika śledzenia, dzięki czemu można określić, który plik dziennika śledzenia ma zostać sprawdzony. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konfigurowania śledzenia dla MSDTC, zobacz Jak włączyć śledzenie diagnostyczne dla MS DTC na komputerze z systemem Windows.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)