B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyKod klucza pakietu Microsoft Office

Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit

Chiny Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit dostawca
Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit dostawca Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit dostawca Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit dostawca Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit dostawca

Duży Obraz :  Domowy i biznesowy kod pakietu Microsoft Office dla Windows Retail 32/64 Bit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: Nowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginał
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Office Key and Business 2013 Key Card Kawałek: 32/64 bitów
typu: Tylko karta klucza produktu Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji
Język: Brak ograniczeń językowych Gwarancja: Okres istnienia
Koszty wysyłki: Darmowe Pakiet: Pakiet Standard

Oryginalny Microsoft Office Home i Business 2013 dla Windows Retail 32/64 Bit OEM New Key Card

Biuro w domu i biznes 2013

W zestawie:

Word 2013,
Excel 2013,
PowerPoint 2013,
OneNote 2013,
Outlook 2013,
Wydawca 2013,
Office Web Apps,

Kompatybilny tylko z Windows 7, 8, 8.1, 10

Nie działa w systemie Windows XP lub Vista lub Mac OS lub Chromebook

Uruchom w systemie Windows XP lub Vista lub Mac OS lub Chromebook

Obraz 0
 • Pracuj mądrzej

  Pakiet Office Standard 2013 został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i komunikować się z funkcjami oszczędzającymi czas i czystym, nowoczesnym wyglądem wszystkich programów. Ponadto zapisuj dokumenty online w usłudze SkyDrive, aby uzyskać dostęp do praktycznie dowolnego miejsca.

  Biuro na 1 PC do użytku biznesowego
 • Przechowuj swoje dokumenty online za pomocą SkyDrive
 • Uzyskaj dostęp, edytuj i udostępniaj swoje dokumenty na urządzeniu podłączonym do Internetu za pomocą bezpłatnych aplikacji Office Web Apps 1

Obraz 1

Dziel się planami i bądź zorganizowany

Utrzymywanie pracy i życia w domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek w nowym biurze.

Zorganizuj rodzinę. Korzystaj z poczty e-mail programu Outlook, udostępnionych kalendarzy i narzędzi listy zadań, aby wspólnie zarządzać harmonogramem pracy i harmonogramem pracy.

Łatwo udostępniaj notatniki i pliki. Wyślij link lub użyj darmowych aplikacji Office Web Apps, aby je przeglądać i edytować.

Obraz 2

Zamień swoje pomysły w wspaniale wyglądających doktorów

Zacznij od szablonu, a następnie wypoleruj swoją pracę za pomocą specjalistycznych narzędzi.

Pracuj tak, jak chcesz . Uchwyć swoje pomysły za pomocą klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego.

Pracuj łatwo z mediami. Przeciągaj i upuszczaj obrazy, filmy i multimedia online do plików i pobieraj zawartość z plików PDF bezpośrednio do programu Word.

Dowolny obraz

Twoje spersonalizowane biuro

Twórz atrakcyjne i profesjonalnie wyglądające dokumenty - bez względu na to, czy jesteś przy biurku, czy w podróży.

Twoje ustawienia niestandardowe wędrują z tobą. Zaloguj się na swoje konto i odbierz swoją pracę tam, gdzie ją przerwałeś.

Przechowuj pliki w chmurze. Office zapisuje Twoje dokumenty w SkyDrive, dzięki czemu Twoje notatki, zdjęcia i pliki są zawsze dostępne.

Sięgnij po najnowsze narzędzia Office do rozwoju swojej firmy

Słowo
 • W nowym trybie odczytu tekst przepływa automatycznie w kolumnach, aby ułatwić czytanie na ekranie. Mniej menu oznacza większą koncentrację na treści, której towarzyszą tylko narzędzia, które dodają wartości do czytania.
 • Otwórz plik PDF w programie Word i ciesz się edytowaniem treści, takich jak akapity, listy i tabele, tak jakbyś tworzył go w programie Word
 • Pokaż swój styl i profesjonalizm dzięki szablonom, a także oszczędzaj czas. Przeglądaj szablony Word w ponad 40 kategoriach.
Przewyższać
 • W programie Excel 2013 każdy skoroszyt ma własne okno, co ułatwia pracę nad dwoma skoroszytami naraz. Ułatwia to także życie na dwóch monitorach
 • Znajdziesz kilka nowych funkcji w matematyce i trygonometrii, statystyce, inżynierii, dacie i czasie, wyszukiwaniu i odniesieniach, kategoriach funkcji logicznych i tekstowych
 • Nowy przycisk Zalecane wykresy na karcie Wstaw umożliwia wybranie spośród różnych wykresów odpowiednich dla danych. Podobne typy wykresów, takie jak wykresy rozproszone i wykresy bąbelkowe, znajdują się pod jednym parasolem
Jedna uwaga
 • Płynnie rysuj, usuwaj i edytuj palcem, rysikiem lub myszą na dowolnym urządzeniu obsługującym dotyk, takim jak komputer typu Tablet lub tablet z systemem Windows 8 lub komputer typu łupek. Jeśli chcesz udostępniać odręczne notatki i dbać o czytelność, OneNote może automatycznie konwertować pismo ręczne na tekst.
 • Ulepszone narzędzie Wyślij do OneNote ułatwia nagrywanie tego, co widzisz na ekranie, wysyłanie strony internetowej lub całego dokumentu do sekcji notatnika lub zapisywanie Szybkich notatek, które są automatycznie zapisywane i zapisywane jako część Twój zeszyt.
 • Możesz dołączyć niemal dowolny plik komputerowy do dowolnej części notatek, która przechowuje kopię pliku w notatniku. Możesz także tworzyć lub importować arkusze kalkulacyjne Excel i diagramy Visio bezpośrednio w OneNote i edytować ich informacje w swoich notatkach.
PowerPoint
 • Widok prezentera umożliwia wyświetlanie notatek na monitorze, podczas gdy publiczność widzi tylko slajd. W poprzednich wersjach trudno było ustalić, kto widział, na którym monitorze. Ulepszony widok prezentera naprawia ten ból głowy i ułatwia pracę.
 • Nigdy więcej obiektów gałek ocznych na slajdach, aby sprawdzić, czy są ustawione w linii. Inteligentne linie pomocnicze pojawiają się automatycznie, gdy obiekty, takie jak obrazy, kształty i inne, są bliskie parzystości, a także informują, kiedy obiekty są rozmieszczone równomiernie.
 • PowerPoint obsługuje teraz więcej formatów multimedialnych, takich jak .mp4 i .mov z dźwiękiem H.264 i dźwiękiem Advanced Audio Coding (AAC), a także więcej treści o wysokiej rozdzielczości. PowerPoint 2013 zawiera więcej wbudowanych kodeków, więc nie musisz ich instalować, aby niektóre formaty plików działały
Perspektywy
 • Karta Ludzie zbiera wszystkie kluczowe informacje o kontakcie w jednym miejscu: telefon, e-mail, adres, informacje o firmie, aktualizacje mediów społecznościowych, nawet jeśli są dostępne. Z karty można zaplanować spotkanie, wysłać wiadomość błyskawiczną lub zadzwonić, dzięki czemu jest to kompleksowa obsługa całej komunikacji.
 • Twój kalendarz może powiedzieć ci znacznie więcej niż tylko czas następnego spotkania. Możesz dodać swoją lokalną prognozę pogody bezpośrednio w widoku Kalendarz wraz z aktualnymi warunkami
 • Otrzymuj wiadomości e-mail oparte na naciskach, spotkania i kontakty z Outlook.com i Outlook.com (dawniej Hotmail) - wszystko wygodnie dostarczone bezpośrednio do Twojego programu Outlook
Wydawca
 • Twórz dynamiczne publikacje w bardzo krótkim czasie po wstawieniu i dostosowaniu wstępnie zbudowanych bloków konstrukcyjnych treści, zarówno wbudowanych, jak i społeczności wydawców, bezpośrednio z programu Publisher 2010. Wybierz jedną z wielu części strony - takich jak paski boczne i historie - jak również kalendarze, obramowania, reklamy i inne
 • Używaj profesjonalnie wyglądających efektów do tekstu, kształtów i obrazów, w tym bardziej miękkich cieni, odbić i funkcji OpenType, takich jak ligatury i alternatywy stylistyczne
 • Użyj Publisher, aby przeszukiwać albumy online na Facebooku, Flickr i innych usługach oraz dodawać zdjęcia bezpośrednio do dokumentu, bez konieczności zapisywania ich najpierw
 • Aplikacje Office Web (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

Kompatybilny z Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012. Nie działa w systemie Windows XP lub Vista.

Wzmocnij swoich pracowników dzięki najnowszym narzędziom zwiększającym produktywność i możliwości pracy z dowolnego miejsca.

Office Professional Plus 2013 umożliwia jeszcze lepszą współpracę, zapewniając większą kontrolę nad zgodnością, nowe narzędzia do analizy i udostępniania danych oraz więcej możliwości komunikacji. Pakiet Plus, Access, Skype dla firm i InfoPath są zawarte w pakiecie.

Nowe możliwości poczty elektronicznej i zgodności

Dostęp i edytowanie wiadomości e-mail związanych z projektem przechowywanych w programie Exchange i dokumentów przechowywanych w programie SharePoint bezpośrednio z programu Outlook przy użyciu skrzynek pocztowych witryny.


Unikaj omyłkowego wysyłania wiadomości e-mail z poufnymi informacjami do nieautoryzowanych odbiorców za pomocą wskazówek dotyczących zasad programu Outlook i funkcji Zapobieganie utracie danych.
Dział IT może włączyć lub wyłączyć nagrywanie spotkań Skype dla firm za pomocą zasad grupy i archiwizować nagrane spotkania, w tym rozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych, w SharePoint.


Skanuj arkusze kalkulacyjne pod kątem błędów, ukrytych informacji, uszkodzonych linków i niespójności przy użyciu zapytania w programie Excel. Zobacz ścieżkę audytu zmian w arkuszach kalkulacyjnych z arkuszem kalkulacyjnym.


Nowe możliwości eksploracji i wizualizacji danych

Usprawnij integrację i manipulację dużymi ilościami danych z różnych źródeł i wykonaj szybką analizę informacji przy użyciu natywnego Power Pivot w Excelu.


Przeglądaj różne cięcia i widoki danych jednym kliknięciem w tabeli przestawnej lub wykresie przestawnym, aby odkryć nowe informacje ukryte w danych.
Skompiluj dane, wykresy i wykresy w jednym Power View, aby ożywić dane dzięki wysoce interaktywnej wizualizacji i prezentacji dla wszystkich użytkowników.

Nowe możliwości komunikacji

Oglądaj filmy wideo wielu uczestników jednocześnie w spotkaniu Skype dla firm.
Połącz się z większą liczbą punktów końcowych, korzystając ze standardowego wideo H.264.
Korzystaj z usprawnionego korzystania z notatek dzięki OneNote.
Nagrywaj spotkania w formacie zgodnym ze standardami, aby ułatwić późniejsze odtwarzanie

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)