B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyOffice 2013 Retail Box

Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail

Chiny Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail dostawca
Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail dostawca Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail dostawca Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail dostawca Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail dostawca

Duży Obraz :  Microsoft Office 2013 Retail Box Standard Dla 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retail

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: T5D-01575 / X18-08791 / dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginał
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Office Home and Business 2013 materiał: Retail Box
Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji Aktywacja: 1 klucz na 1 komputer
Język: Brak ograniczeń językowych aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy
Wysyłka: Ekspres międzynarodowy Warunek: Nowy
Pakiet: DVD + Key Card (OEM Key no DVD) Zamówienie próbne: Tak

Microsoft Office Standard 2013 na 1 Windows PC DVD 32/64 Bit Retai Aktywacja online

Pakiet Office Standard 2013 został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i komunikować się z nowymi funkcjami oszczędzającymi czas i czystym, nowoczesnym wyglądem. Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze na OneDrive i uzyskiwać do nich dostęp praktycznie w dowolnym miejscu. Najnowsze wersje wszystkich naszych najlepszych w swojej klasie aplikacji do użytku na 1 PC.

Licencja i dostawa: Jest to pełna wersja z ogólnoświatową licencją na całe życie. Otrzymasz link do pobrania wersji 32 / 64Bit z kluczem aktywacyjnym w 10 minut po zamówieniu. Oprogramowanie aktywuje się online w firmie Microsoft i będzie oryginalne po aktywacji. Zawsze możesz ponownie zainstalować lub przenieść na inny komputer.

Inne wersje: Office Home i Student 2013 dla Windows, Office Pro 2013 dla Windows

Alternatywny system operacyjny: Office Home & Student 2016 dla komputerów Mac, Office Home & Business 2016 dla komputerów Mac

Wymagania systemowe: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Opcje językowe: angielski, arabski, bułgarski, chiński (uproszczony), chiński (Tajwan), chorwacki, czeski, duński, holenderski, estoński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, kazachski , Koreański, łotewski, litewski, malajski, norweski, polski, portugalski (Brazylia), portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski

Microsoft Office 2013 Standard - Microsoft Office Standard 2013 Pierwszą rzeczą, jaką zobaczysz po otwarciu pakietu Microsoft Office, jest czysty, nowy wygląd. Ale funkcje, które znasz i których używasz, nadal istnieją - wraz z nowymi, które oszczędzają czas.

1. Nowe biuro współpracuje również ze smartfonami, tabletami i chmurą, nawet na komputerach PC, na których nie zainstalowano pakietu Office. Teraz możesz zawsze dotrzeć do ważnych plików, bez względu na to, gdzie jesteś i czego używasz. Twój spersonalizowany pakiet Office Zaloguj się do pakietu Office na swoim komputerze lub w ruchu swoje ustawienia osobiste i najnowsze pliki są z tobą.

2. Twoje ustawienia niestandardowe wędrują z tobą. Ponownie otwórz dokument z dowolnego komputera lub urządzenia i kontynuuj pracę w miejscu, w którym zostało przerwane. Przechowuj pliki w chmurze. Office zapisuje twoje dokumenty w SkyDrive, więc twoje notatki, dokumenty i pliki grupowe są zawsze dostępne. Uprość sposób komunikacji Bądź jeszcze bardziej wrażliwy na klientów lub klientów. Szybciej uzyskaj to, czego potrzebujesz w Outlooku, korzystaj z nowych narzędzi udostępniania i udostępniaj dokumenty na SkyDrive. Odpowiedz szybko. Wyświetl podgląd wiadomości programu Outlook, odpowiedz z okienka odczytu lub zajrzyj do kontaktów.

3. Komunikuj się tak, jak chcesz, szybciej. Teraz możesz znaleźć wszystkie opcje udostępniania w jednym miejscu w programach pakietu Office, Plik> Udostępnij. Zamień pomysły i dane w dokumenty ekspertów Twórz zwycięskie dokumenty szybko, korzystając z szablonów z ekranu Start.

4. Pracuj z treściami PDF, obrazami i danymi na nowe sposoby i udostępniaj swoją pracę online. Wyciągaj wnioski z danych w krótszym czasie. Konwertuj dane na wykres lub tabelę w dwóch krokach lub mniej, aby móc szybciej analizować dane w celu uzyskania wglądu. Twórz wybitne publikacje.

5.Dodaj zdjęcia szybko, zamieniaj je, twórz zdjęcia i dodawaj nowe efekty wizualne i tekstowe. Łatwo zbuduj aplikację bazodanową i udostępnij ją w sieci. Access tworzy strukturę, dzięki czemu możesz od razu zacząć korzystać z aplikacji i udostępniać ją.

6. Natychmiastowe pobranie pakietu Microsoft Office Professional 2013 dla komputerów Mac / Windows przeniesie Twoją logistykę biznesową w erę cyfrową.

7. Ten pakiet zawiera wydajne oprogramowanie do publikowania, księgowania, prezentacji i nie tylko, w tym Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013, OneNote 2013, Outlook 2013, Publisher 2013 i Access 2013. Aktualizacje na rok 2013 obejmują nowe narzędzia oszczędzające czas i lepsze funkcje do współpracy i pracy za pośrednictwem przeglądarki internetowej, smartfona, tabletu lub komputera stacjonarnego.

8. Będziesz mógł uzyskać dostęp, edytować i udostępniać swoje dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji internetowych podczas zapisywania dokumentów w chmurze za pomocą SkyDrive. Zajrzyj do zdalnych pracowników i potencjalnych klientów za pomocą oprogramowania do wideokonferencji i użyj Publisher do tworzenia profesjonalnych materiałów marketingowych we własnym zakresie.

Microsoft Office Professional 2013 obsługuje zarówno system Mac OS, jak i Windows. Jest to w 100 procentach oryginalne oprogramowanie, które jest objęte gwarancją instalacji przy zakupie od oprogramowania - teraz. Dostępne są rabaty ilościowe.

Nowy pakiet Microsoft Office 2013 zapewnia dostęp z praktycznie dowolnego miejsca do znanych aplikacji pakietu Office, poczty e-mail, kalendarza, wideokonferencji i najbardziej aktualnych dokumentów między urządzeniami, od komputerów po smartfony i tablety. Doświadcz najpotężniejszego pakietu Office:

Inteligentniejsze aplikacje. Inteligentne, oszczędzające czas nowe sposoby tworzenia, czytania, udostępniania i łączenia.
Połączenie z chmurą. Zaloguj się do Office i uzyskaj dostęp do dokumentów i ustawień na wielu urządzeniach.
Zoptymalizowany pod kątem dotyku. Doświadcz Office w najlepszym wydaniu na urządzeniach z systemem Windows 8, zoptymalizowanych pod kątem obsługi.

Obejmuje pełne wersje:

Word 2013
Excel 2013
PowerPoint 2013
OneNote 2013
Outlook 2013
Publisher 2013
Access 2013

Pakiet Office Standard 2013 został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i komunikować się z nowymi funkcjami oszczędzającymi czas i czystym, nowoczesnym wyglądem. Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze na SkyDrive i uzyskiwać do nich dostęp praktycznie w dowolnym miejscu.

CECHY PRODUKTU

Edytuj zdjęcia w dokumentach bez wychodzenia z programu Word, Publisher lub PowerPoint
Popraw wizualny wpływ dokumentów Word i Publisher lub prezentacji PowerPoint za pomocą łatwych w użyciu narzędzi do edycji zdjęć, które pozwalają przycinać, kontrolować jasność i kontrast, wyostrzać lub zmiękczać i dodawać artystyczne efekty wizualne.
Analizuj finanse w domu i pracuj z programem Excel
Używaj Sparklines w Excelu do tworzenia mini-wykresów, które ułatwiają podkreślenie trendów w wydatkach na pierwszy rzut oka. Użyj fragmentatorów, aby dynamicznie segmentować i filtrować dane tabeli przestawnej, aby wyświetlać dokładnie to, czego potrzebujesz, i aby ulepszone formatowanie warunkowe wyróżniło określone elementy w zestawie danych za pomocą kilku kliknięć.
Uzyskaj dostęp, edytuj i udostępniaj praktycznie z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps
Rób rzeczy, gdy jesteś poza biurem, domem lub szkołą. Twórz dokumenty w aplikacjach biurowych Office, a następnie publikuj je online, aby uzyskać dostęp, przeglądać i edytować w Office Web Apps z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu.
Twórz dynamiczne materiały marketingowe dzięki ulepszonym narzędziom fotograficznym w programie Publisher
Uzyskaj profesjonalne wyniki w programie Publisher dzięki narzędziom fotograficznym, które umożliwiają łatwe wstawianie lub zastępowanie zdjęć przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu i układu. Możesz również przejrzeć zmiany formatowania przed ich zastosowaniem, dodać podpisy zdjęć z biblioteki układów i wybrać opcje edycji, takie jak zmiana kształtu zdjęć, przesuwanie, powiększanie, przycinanie, kolor i jasność.
Zbuduj szybko dostępną bazę danych za pomocą programu Access
Zacznij od gotowych szablonów dostępu lub wybierz szablony przesłane przez społeczność


* Uwaga: po złożeniu zamówienia produkt ten nie podlega zwrotowi. Po złożeniu zamówienia otrzymasz instrukcje dotyczące zakupu oprogramowania, a następnie zweryfikujemy Twoją płatność. Po zatwierdzeniu płatności otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o potwierdzeniu.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)