B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows Server 2008 OEM

64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał

Chiny 64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca
64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca 64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca 64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca 64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał dostawca

Duży Obraz :  64-bitowa pełna wersja Windows Server 2008 OEM 5CAL Online Aktywacja Oryginał

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Micorsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: P73-04849 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2008 R2 Standard Kawałek: 64-bit
Cals: 5 Użytkownik Status: NA MAGAZYNIE
Język: Brak ograniczeń językowych typu: OEM New Key
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Koszty wysyłki: Darmowe

Microsoft Windwos Server 2008 R2 Standardowy OEM DVD 64-bitowa pełna wersja 5CAL Online Aktywacja Oryginał

Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2008

Zaktualizowano: 23 lipca 2014 r

Dotyczy: Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2

Witamy w bibliotece TechNet systemu Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2008.

Odkryłeś najbardziej wszechstronną i aktualną bibliotekę informacji technicznych o Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2008. Treścią tej biblioteki jest zespół pisarzy, który pracuje bezpośrednio z projektantami, programistami i testerami oprogramowania Windows Server w celu dostarczenia najbardziej dokładnej technicznie treści na temat systemu Windows Server dostępnej w dowolnym miejscu.

[Ważne] Ważne
Główne wsparcie dla systemów Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2008 kończy się 13 stycznia 2015 r., A rozszerzona obsługa kończy się 14 stycznia 2020 r. Najnowsze wersje systemu Windows Server można znaleźć w bibliotece Windows Server TechNet.

Funkcje przestarzałe w systemie Windows Server 2008 R2

Poniższa dokumentacja określa funkcje i funkcje, które były dostępne w poprzednich wersjach systemów operacyjnych Windows i Windows Server, które nie są już dostępne w systemach Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Serwer Windows 2012

Które rozwiązanie jest najlepsze dla systemu Windows Server 2008 do wdrożenia
Windows Server 2012 bez utraty ról serwera, funkcji, systemu operacyjnego
ustawienia i dane. Lovepearl60@gmail.com

Które rozwiązanie jest najlepsze dla systemu Windows Server 2008 do wdrożenia
Windows Server 2012 bez utraty ról serwera, funkcji, systemu operacyjnego
ustawienia i dane.


OLP / SA = Open License Program - Software Assurance .

Twoje zamówienie zostanie zarejestrowane bezpośrednio w programie Open License Software Assurance firmy Microsoft. Zarejestrujemy Twoją licencję w tym samym dniu, w którym złożyłeś zamówienie, ale wykonanie zamówienia zajmie firmie Microsoft 2-5 dni. W ten sposób otrzymasz 2 lata darmowych aktualizacji zakupionego tytułu oprogramowania. Wyślemy ci licencję na adres e-mail w zamówieniu. Jeśli twoja licencja zawiera oprogramowanie i / lub klucze produktu, wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia otwartej licencji zapewni bezpośredni link do strony internetowej firmy Microsoft w celu pobrania i / lub klucza produktu.
Ten element, tylko licencje CAL na system Windows Server 2008 5 dla użytkowników, jest dostępny za pośrednictwem programu MICROSOFT OPEN LICENSE (OLP)

Program Open License Microsoftu nosi nazwę „Open”, ponieważ jest otwarty dla każdego i wszystkich, ponieważ nie ma ograniczeń dotyczących zakupu tego produktu. Możesz być osobą fizyczną, małą firmą, dużą korporacją, organizacją nienastawioną na zysk lub nawet jednostką rządową. Po prostu nie ma żadnych ograniczeń.

Każdy produkt o nazwie „OLP” w tytule oznacza, że ​​użytkownik i / lub firma zostaną zarejestrowani bezpośrednio w systemie licencjonowania Open License Program firmy Microsoft podczas składania zamówienia.

Jeśli Twój produkt ma w tytule „SA”, oznacza to „Software Assurance”. Program Software Assurance firmy Microsoft zapewnia automatyczny dostęp do nowych technologii i zapewnia korzyści w zakresie wydajności, wsparcie, narzędzia i szkolenia ułatwiające skuteczne wdrażanie i korzystanie z oprogramowania. Z pakietem Software Assurance otrzymujesz najnowszą wersję oprogramowania w dowolnym momencie w trakcie dwuletniej umowy lub możesz również przejść do wcześniejszych wersji oprogramowania, ale nie jest to licencja na zawsze. Ponadto uzyskasz dostęp do nowych wersji licencjonowanego oprogramowania wydanego w okresie obowiązywania umowy na wdrożenie w dowolnym momencie.

Ten element to tylko Licencja Dostępu Klienta (CAL). Nie obejmuje żadnego oprogramowania serwera. Służy do dodawania klientów do nowej sieci i / lub rozszerzania liczby klientów do istniejącej sieci. Możesz zakupić tę licencję z podstawową licencją serwera dla nowej instalacji lub możesz ją kupić samodzielnie, jeśli masz już licencję na serwer podstawowy i po prostu rozbudowujesz swoją sieć.

WAŻNY!

Jakiekolwiek informacje znajdują się w „Polach wysyłki” przy kasie będą pola używane do rejestracji licencji w Microsoft. Jeśli jesteś informatykiem i kupujesz dla swojego klienta, pamiętaj, aby umieścić informacje o kliencie w polach wysyłki. ... i nie martw się - nigdy nie kontaktujemy się z klientami naszych klientów z jakiegokolwiek powodu. To jest tylko dla celów regisration.

Po złożeniu zamówienia u nas zarejestrujemy Twoje zamówienie bezpośrednio w firmie Microsoft. Twoja licencja zostanie wydana w formie „Potwierdzenia otwartego zamówienia licencyjnego”, które jest Twoim oficjalnym dowodem własności. Ten dokument zawiera autoryzację licencji i numery umów oraz link do witryny firmy Microsoft, w której można zarządzać licencją i / lub pobrać oprogramowanie i / lub uzyskać klucze produktu do instalacji / aktywacji.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)