B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 8.1 Pro Pack

OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja

Chiny OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja dostawca
OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja dostawca OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja dostawca OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja dostawca OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja dostawca

Duży Obraz :  OEM Windows 8.1 Professional Retail 32/64 Bit DVD Online 100% aktywacji Dożywotnia gwarancja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-06995 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 8.1 Pro OEM Pakiet: Angielski, niemiecki, turecki, francuski,
Typ:: OEM New Key Głoska bezdźwięczna:: 64-bitowe oryginalne dane DVD
Koszty wysyłki: Darmowe Gwarancja: 100% prawdziwego życia aktywacji
aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy Zamówienie próbne: Tak

Microsoft Windows 8.1 Pro Pack 32/64 Bit DVD OEM Online

100% aktywacji dożywotnia gwarancja

Szczegóły Produktu
Microsoft Windows 8.1 32-bitowy dysk DVD OEM

• To jest pełna wersja DVD systemu Windows 8.1 32Bit w opakowaniu OEM
• Wbudowane aplikacje - W systemie Windows 8 cały komputer jest połączony z chmurą
• Aplikacje współpracują - w systemie Windows 8.1 aplikacje współpracują ze sobą, dzięki czemu można udostępniać informacje między nimi i usprawniać pracę.
• Zrób to sam - spraw, by ekran startowy stał się Twoim spersonalizowanym domem dla rzeczy, na których Ci zależy. Uporządkuj i dostosuj go tak, jak chcesz.

Aplikacje
Wszystkie aplikacje, których chcesz - aplikacje są sercem systemu Windows 8.1. Dzięki wbudowanym aplikacjom będziesz w stanie szybko przyspieszyć. Zaprojektowane dla Twojego stylu życia, te aplikacje integrują się z usługami, z których już korzystasz.
Wbudowane aplikacje - w systemie Windows 8.1 cały komputer jest połączony z chmurą. Będziesz mieć nowe aplikacje Microsoft Mail, Kalendarz, SkyDrive, Zdjęcia, Ludzie i Wiadomości, które są połączone z usługami takimi jak Facebook, LinkedIn i Twitter, dodając je do konta Microsoft.
Aplikacje współpracują - w systemie Windows 8.1 aplikacje współpracują ze sobą, dzięki czemu można udostępniać informacje między nimi i usprawniać pracę. Na przykład aplikacje Zdjęcia i Poczta są połączone, dzięki czemu można wybrać zdjęcie z albumu w aplikacji Zdjęcia i wysłać je do jednego z kontaktów za pomocą jednego kliknięcia. Nigdy więcej otwierania poczty osobno i dołączania zdjęcia. Możesz włączyć aplikacje do dołączania treści z SkyDrive, udostępniać je znajomym w aplikacji Ludzie i wysyłać wiadomości do osób, które znasz.

Chmura połączona
Twoje Windows, wszędzie - Doskonal go raz, zawsze. Zaloguj się do dowolnego urządzenia z systemem Windows 8, a spersonalizowane ustawienia i aplikacje są właśnie tam.
Połączony z Twoimi ludźmi - Twoje aplikacje zapalają się dzięki połączeniom ze znajomymi i rodziną. Informacje z usług, które łączysz z Hotmail, Messenger, Facebook, Twitter, LinkedIn i innymi, pojawiają się bezpośrednio w aplikacjach Poczta, Wiadomości i Ludzie.
Połączony z plikami - korzystasz z wielu komputerów i telefonu. Teraz możesz łączyć się z tymi urządzeniami do SkyDrive, Facebook, Flickr i innych usług, dzięki czemu możesz płynnie przejść do wszystkich swoich zdjęć i plików.


Dłuższe życie
Wspaniałe doświadczenie na wielu różnych urządzeniach - ponieważ system Windows 8 może działać na procesorach o małej mocy, możesz pracować znacznie dłużej przy jednym ładowaniu. Oznacza to, że możesz pozostać w kontakcie, aby Twój komputer był gotowy, gdy jesteś. Żywotność baterii jest dłuższa, a połączenia są mocniejsze, dzięki czemu można znaleźć urządzenie, które będzie pasować do pracy lub zabawy. Niższe zapotrzebowanie na moc jest również wspierane przez rosnącą liczbę energooszczędnych urządzeń zaprojektowanych do pracy z systemem Windows 8.
Udostępnianie między urządzeniami - Dotknij i Wykonaj działa na urządzeniach mobilnych wyposażonych w technologię NFC, dzięki czemu możesz połączyć dwa urządzenia i udostępniać informacje. Tap and Setup to kolejna funkcja dostępna w systemie Windows 8, która umożliwia łatwe podłączanie urządzeń bezprzewodowych, takich jak klawiatury, myszy, słuchawki i głośniki, po prostu dotykając ich na komputerze. Brak dodatkowych kodów PIN lub skomplikowanych czynności konfiguracyjnych!


Menu Start
Zrób to sam - spraw, by ekran startowy stał się Twoim spersonalizowanym domem dla rzeczy, na których Ci zależy. Uporządkuj i dostosuj go tak, jak chcesz.


IE10: nowa przeglądarka dla nowego systemu Windows
Szybki i płynny - Internet Explorer 10, stworzony z myślą o szybkości, zapewnia szybszą sieć. Niezależnie od tego, czy ładujesz witryny, udostępniasz witryny, czy przechodzisz z aplikacji do aplikacji, wszystko działa z szybkością porównywalną z aplikacjami na komputerze.


Intuicyjny - przeglądaj z łatwością. Tam, gdzie ich potrzebujesz, zakładki i elementy sterujące nawigacji pojawiają się po dotknięciu palcem. Udostępniaj witryny znajomym - po prostu przesuń palcem i dotknij. I przypnij witryny do Start, aby uzyskać dostęp za pomocą jednego kliknięcia.


Bardziej zaufana strona internetowa - większe bezpieczeństwo, większa prywatność, większy spokój: bazując na innowacjach takich jak SmartScreen i Tracking Protection, program Internet Explorer został zaprojektowany do współpracy z platformą bezpieczeństwa systemu Windows, aby zapewnić większą kontrolę nad informacjami osobistymi i pomóc utrzymać bezpieczne przed najnowszymi zagrożeniami online.

Minimalne wymagania systemowe
Edytor: 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć: 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
Miejsce na dysku twardym: 16 GB (32-bit) lub 20 GB (64-bit)
Karta graficzna: Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Inny: Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego sprzętu
specyfikacje - zobacz www.microsoft.com, aby dowiedzieć się więcej

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)