B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 8.1 Pro Pack

Aktywacja online na całym świecie Pakiet Windows 8.1 Pro Pack OEM francuski / japoński

Orzecznictwo
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Ant Technology Co., Ltd Certyfikaty
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Aktywacja online na całym świecie Pakiet Windows 8.1 Pro Pack OEM francuski / japoński

Online Activation Globally Windows 8.1 Pro Pack OEM French / Japanese Package
Online Activation Globally Windows 8.1 Pro Pack OEM French / Japanese Package Online Activation Globally Windows 8.1 Pro Pack OEM French / Japanese Package Online Activation Globally Windows 8.1 Pro Pack OEM French / Japanese Package Online Activation Globally Windows 8.1 Pro Pack OEM French / Japanese Package

Duży Obraz :  Aktywacja online na całym świecie Pakiet Windows 8.1 Pro Pack OEM francuski / japoński

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-06995 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 8.1 Pro OEM Pakiet: Angielski, polski, turecki, francuski
Typ:: OEM New Key Głoska bezdźwięczna:: 64-bitowe oryginalne dane DVD
Koszty wysyłki: Darmowe Gwarancja: 100% prawdziwego życia aktywacji
aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy Zamówienie próbne: Tak
Aktywacja: 1 klucz do 1 PC Płatności: T / T, WU, MoneyGram, Karta kredytowa, PayPal
High Light:

windows 8.1 retail version

,

windows 8.1 pro license key

Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bitowy kreator DVD System Builder Aktywacja online Dożywotnia gwarancja

Windows 8.1 Professional Licencja OEM 32/64 bit Pełna wersja

Windows 8 Pro jest porównywalny z Windows 7 Professional i Ultimate i jest skierowany do entuzjastów i użytkowników biznesowych; zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 8. Dodatkowe funkcje obejmują możliwość odbierania połączeń pulpitu zdalnego, możliwość udziału w domenie systemu Windows Server, system szyfrowania plików, Hyper-V i wirtualne uruchamianie dysku twardego, zasady grupy oraz funkcję BitLocker i BitLocker To Go. Funkcja Windows Media Center będzie dostępna tylko dla systemu Windows 8 Pro jako oddzielny pakiet oprogramowania.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Min. Prędkość procesora
1 GHz
Minimalny rozmiar pamięci RAM
2 GB
Min. Miejsce na dysku twardym
20 GB
Dodatkowe wymagania
DVD-ROM, karta graficzna zgodna z DirectX 9.0

GENERAŁ

1 PC
Lokalizacja
Wielojęzyczny
Producent
Microsoft

Nowe Windows

Windows 8.1 Pro Pack
Świetne aplikacje, takie jak Mail, Calendar, Messaging, Photos i SkyDrive z wieloma innymi dostępnymi w Windows Store.
Obejmuje Internet Explorer 11 do szybkiego, intuicyjnego i przyjaznego w dotyku przeglądania.
Zapewnia aktualność i bezpieczeństwo dzięki Windows Defender, Windows Firewall i Windows Update.
Współpracuje z nowym i istniejącym oprogramowaniem dla komputerów z systemem Windows, w tym z pełnym doświadczeniem Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i inne). *
Zawiera program Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych przy użyciu technologii BitLocker, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji. **
Umożliwia połączenie z komputerem, gdy jesteś w podróży dzięki funkcji Podłączanie pulpitu zdalnego.
Łączy się z siecią firmową lub szkolną za pomocą Domain Join.
Oglądaj i nagrywaj telewizję na żywo za pomocą Windows Media Center. ***

Microsoft Windows 8.1 Pro 64Bit DVD OEM dobrze wypolerowuje nową funkcjonalność systemu Windows dodaną w systemie Windows 8. Rzeczywiście, poprzednia część systemu operacyjnego Microsoft była nieco szorstka pod pewnymi względami.

W kategoriach podstawowych

Windows 8 i 8.1 są ulepszonymi wersjami systemu Windows 7, które mają również możliwość opcjonalnego uruchamiania aplikacji Windows Store (zoptymalizowanych pod kątem dotykowych / tabletów). Zyski z tego obejmują możliwość korzystania z pojedynczego systemu operacyjnego i zestawu aplikacji na dowolnym gadżecie. Może to obejmować wielomonitorowy pulpit, tablet, laptop lub hybrydową kombinację wszystkich tych urządzeń.

W systemie Windows 8.1 istotna jest krzywa uczenia się, ale łatwo jest uzyskać płynny ruch między programami komputerowymi, które są tradycyjnie optymalizowane za pomocą klawiatury / myszy i aplikacji zoptymalizowanych za pomocą pełnoekranowego ekranu dotykowego / tabletu na tym samym gadżecie.

To zależy od tego, czego potrzebujesz. Możesz nawet mieć tablet, który podłącza się do stacji dokującej, stając się pulpitem z wieloma monitorami. Taka funkcjonalność nie jest obecnie dostępna na innych platformach, ponieważ system operacyjny nie dotyka ani nie obsługuje obu komputerów.

SkyDrive

Windows 8.x oferuje również opcję synchronizowania różnych ustawień z chmurą, synchronizując je z innymi gadżetami, jeśli ta opcja jest włączona również w tych gadżetach. Zawiera pewne funkcje, takie jak ulubione przeglądarki, układ ekranu startowego, tapeta, karty przeglądarki i wystarczająca ilość innych rzeczy.

Możesz włączać lub wyłączać je indywidualnie dla każdego urządzenia, a nawet wszystkich naraz. Pamięć masowa w chmurze Microsoft SkyDrive jest również wbudowana w system operacyjny.

Ten fakt umożliwia zapisywanie plików w folderze SkyDrive i wyświetlanie ich automatycznie na różnych urządzeniach połączonych z osobistym kontem SkyDrive. Jest to dość szybka i wygodna aplikacja, a jedna z nich nie wymaga już korzystania z napędu kciukowego. SkyDrive jest darmowy, oprócz tego, że obecnie jest kompatybilny z wieloma platformami wśród wszystkich dostawców pamięci masowej w chmurze.

Przechowywanie

Wszystkie dodatkowe funkcje przechowywania / synchronizacji w chmurze Windows 8.1 są powiązane z logowaniem się do konta Microsoft, które jest powiązane z różnymi usługami MS. Podczas procesu instalacji lub podczas dodawania nowych kont zostaniesz poproszony o podanie loginu do istniejącego konta Microsoft.

Dostępna jest opcja utworzenia nowego konta na wypadek, gdybyś nie chciał go użyć. Z tego ekranu można utworzyć nowe konto MS lub nawet wybrać opcję lokalnego logowania. Wszystkie funkcje synchronizacji / przechowywania w chmurze są całkowicie opcjonalne w systemie Windows 8.x, nawet w przypadku korzystania z kont MS w przeciwieństwie do kont lokalnych. Możesz zapisać wysoce poufne dokumenty w folderze „moje dokumenty”, a nie w SkyDrive, na wypadek, gdybyś nie chciał przechowywać dokumentu w chmurze.

Funkcjonalność SkyDrive jest przeznaczona tylko dla dokumentów, które chcesz wykorzystać na innych gadżetach lub uzyskać zdalny dostęp.

Microsoft Windows 8.1 Pro 64Bit DVD OEM jest wstecznie kompatybilny i działa dobrze na wszystkich urządzeniach działających w systemie Windows 7. Posiada ulepszoną obsługę monitorów, obsługę Miracast do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego na telewizję, opcje synchronizacji w chmurze dla wielu ustawień z innymi gadżetami, ulepszony menedżer zadań i okno dialogowe kopiowania plików z obsługą pauzy / wznowienia.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)