B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 8.1 Pro Pack

Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA

Chiny Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA dostawca
Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA dostawca Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA dostawca Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA dostawca Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA dostawca

Duży Obraz :  Pełna wersja Windows 8.1 Pro Pack DVD Oprogramowanie Microsoft Zatwierdzone COA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-06995 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 8.1 Pro OEM Kawałek: 64-bit
Typ:: OEM New Key Głoska bezdźwięczna:: 64-bitowe oryginalne dane DVD
Koszty wysyłki: Darmowe Gwarancja: 100% prawdziwego życia aktywacji
aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy Zamówienie próbne: Tak

Angielski / francuski / hiszpański / polski / turecki Windows 8.1 Pro Pack

Microsoft COA Approved

Cecha

1. Po wydaniu systemu Windows 8 pojawiło się wiele skarg ze strony użytkowników. Brak przycisku startu w lewym dolnym rogu był jedną z największych skarg. Windows 8.1 to aktualizacja, a raczej aktualizacja do kafelkowego systemu operacyjnego. „Nowy” system operacyjny ma na celu dodanie kilku poprawek i poprawek w celu rozwiązania masowego protestu, który nastąpił po wydaniu systemu Windows 8, wprowadzając jednocześnie kilka nowych funkcji.

2. Większość użytkowników Windows 8 nie jest zadowolona z interfejsu ekranu startowego w kafelkach i ma nadzieję, że aktualizacja będzie miała układ Windows 7. Jeśli jesteś jednym z nich, to jest to zła wiadomość dla Ciebie, ponieważ Microsoft zdecydował się trzymać swojego nowoczesnego interfejsu użytkownika, który koncentruje się na komputerach opartych na dotyku.

3. Kolejnym bolącym punktem dla użytkowników systemu Windows 8 był przycisk Start (lub Windows), a dokładniej jego brak. Na szczęście firma Microsoft ponownie wprowadziła go wraz z niezbędnym uproszczeniem menu. Na przykład przywrócony przycisk startu zawiera opcję prawego kliknięcia, która umożliwia użytkownikowi wykonywanie różnych zadań; od otwierania paska zadań po wyszukiwanie, ponowne uruchomienie lub wyłączenie komputera. Funkcja zamykania lub ponownego uruchamiania jest najbardziej pożądana, biorąc pod uwagę pracę, którą należy wykonać, aby znaleźć opcję zasilania w systemie Windows 8. W sumie menu w zaktualizowanym systemie operacyjnym jest bardziej przyjazne dla użytkowników myszy i klawiatury.

4. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z systemu Windows 8, zdasz sobie sprawę, jak denerwujące jest to, że maszyna uruchamia się w menu z kafelkami, po czym musisz kliknąć ikonę na pulpicie, aby przejść do pulpitu. Dobrą wiadomością jest to, że Microsoft odpowiedział na skargi i wprowadził opcję rozruchu na komputer. Opcja jest jednak sprytnie ukryta w obszarze Pasek zadań> Właściwości> Nawigacja.

5. Opcja wyszukiwania w Windows 8 to kolejna aktualizacja, o której warto wspomnieć. Ta funkcja umożliwia wyszukiwanie treści ustawień i plików w chmurze oprócz aplikacji, które miały priorytet w funkcji wyszukiwania w systemie Windows 8. Aktualizacja systemu Windows obejmuje również funkcję przyciągania, która umożliwia korzystanie z wielu działających aplikacji na jednym ekranie. Przy odpowiednim rodzaju rozdzielczości możesz mieć do czterech uruchomionych aplikacji na ekranie.

6. Aplikacja aparatu w systemie Windows 8.1 została poddana ogromnej aktualizacji. Aparat posiada szereg narzędzi do edycji zdjęć, które poprawiają jasność i kontrast kolorów, a także radzą sobie z efektem czerwonych oczu oprócz sześciu różnych filtrów. Jest to duży wzrost, biorąc pod uwagę, że w aplikacji aparatu Windows 8 jedyną oferowaną opcją było przycinanie zdjęć. Dział muzyczny również dokonał aktualizacji, a interfejs został przeprojektowany, aby ułatwić nawigację. Sklep Windows nie został pozostawiony w tyle, dlatego został przeprojektowany i ma teraz czystszy wygląd, zawierający większe obrazy w wyrafinowanym układzie.

7. Najważniejsze jest to, że Microsoft w pewien sposób zadośćuczynił swoim grzechom przeciwko użytkownikom, ale nadal będzie trzeba zrobić więcej. Nowoczesny, oparty na dotyku system interfejsu użytkownika wymaga przeprojektowania i nie radzi sobie dobrze ze starym pulpitem projektowym.

Użytkownicy systemu Windows 8 mają możliwość bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 8.1, ale na resztę będzie to kosztować trochę pieniędzy.

wymagania systemowe

Procesor 1 GHz
2 GB pamięci RAM
20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 1366 × 768
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji

Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Do ekranu dotykowego potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący funkcję multi-touch


Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Licencja Windows Media Center jest sprzedawana oddzielnie
Aby uzyskać dostęp do Sklepu Windows i pobierać i uruchamiać aplikacje, potrzebujesz aktywnego połączenia internetowego i rozdzielczości ekranu co najmniej 1024 x 768
Aby przyciągnąć aplikacje, potrzebujesz rozdzielczości ekranu co najmniej 1366 x 768

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)