B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 8.1 Pro Pack

Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna

Chiny Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna dostawca
Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna dostawca Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna dostawca Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna dostawca Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna dostawca

Duży Obraz :  Oprogramowanie systemu komputerowego Windows 8.1 Pro 64 Bit Kod Oem / Windows 8.1 Wersja detaliczna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-06995 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 8.1 Pro OEM Kawałek: 64-bit
Typ:: OEM New Key Głoska bezdźwięczna:: 64-bitowe oryginalne dane DVD
Koszty wysyłki: Darmowe Gwarancja: 100% prawdziwego życia aktywacji
aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy Zamówienie próbne: Tak

Win 8.1 Pro Pack / Windows 8.1 Product Key, System komputerowy

Oprogramowanie Retail Pack Kod produktu Windows 8.1 Pro

64-bitowe oprogramowanie Windows Builder DVD z systemem Windows 8.1 firmy Microsoft zapewnia powrót przycisku Start. Chociaż nie jest to całkiem menu Start z systemu Windows 7, nadal zwiększa funkcjonalność pulpitu. Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start, aby otworzyć menu z kilkoma opcjami, takimi jak Panel sterowania, Połączenia sieciowe, Menedżer zadań i inne. Aby uzyskać dostęp do programów, wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy przycisk Start, aby przejść do przeprojektowanego ekranu startowego wprowadzonego w systemie Windows 8.1. Tutaj możesz zmienić rozmiar płytek według własnych preferencji.

Masz też więcej sposobów, aby zobaczyć wiele aplikacji naraz. Podczas wyświetlania wielu aplikacji jednocześnie można zmienić szerokość okna aplikacji, aby dostosować je do własnych potrzeb. W zależności od rozmiaru ekranu i rozdzielczości można nawet udostępniać ekran nawet czterema aplikacjami naraz. System Windows 8.1 umożliwia również uruchomienie systemu bezpośrednio na ekranie komputera zamiast ekranu startowego. Pozwala to uzyskać prawo do pracy zaraz po uruchomieniu komputera.

Łączność z chmurą

Jest to główna funkcja dostępna w systemie Windows 8.1. Po prostu skonfiguruj konto Microsoft, a będziesz mógł uzyskać dostęp do różnych aspektów swojego konta i zarządzać nimi z dowolnego urządzenia z systemem Windows 8.1. Korzystaj z aplikacji Poczta i Wiadomości, aby utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami, łącząc się z innymi kontami sieci społecznościowych, takimi jak Facebook i Twitter. Możesz także skorzystać z Microsoft SkyDrive, aby przesłać swoje pliki.

Wraz z łącznością w chmurze aplikacje pomagają uczynić system Windows 8.1 samodzielnym jako intuicyjny, konfigurowalny system operacyjny. SkyDrive, Xbox, wideo, muzyka, poczta, kalendarz, zdjęcia, ludzie, wiadomości i czytnik tworzą aplikacje, które są standardowo wyposażone w system Windows 8.1. Każda z tych aplikacji pomaga w pełni wykorzystać możliwości systemu Windows.

Z SkyDrive

Możesz uzyskać dostęp do plików praktycznie w dowolnym miejscu na urządzeniu z systemem Windows 8.1. Aplikacje Xbox, Video i Music zwiększają wrażenia multimedialne, pomagając usprawnić dostęp do muzyki, wideo i gier na wielu urządzeniach, w tym na konsoli Xbox 360. Aplikacje poczty, kalendarza, osób i wiadomości utrzymują kontakt z przyjaciółmi i rodziną, zachowując jednocześnie w harmonogramie. Umieść wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu za pomocą aplikacji Zdjęcia, dzięki czemu możesz oglądać swoje zdjęcia na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8.1. Aplikacja Reader umożliwia odczytywanie różnych dokumentów w formatach plików PDF, XPS i OXPS. To tylko niektóre aplikacje, które zapewnia system Windows 8.1.

Jeśli na komputerze jest już uruchomiony system Windows 8, możesz odwiedzić sklep Windows Store, aby uzyskać bezpłatną aktualizację do systemu Windows 8.1.

Określenie systemu Windows

Powrót przycisku Start
Po wielu żądaniach użytkowników systemu Windows przycisk Start powoduje triumfalny powrót do systemu Windows 8.1. Chociaż może nie być dokładnie taki sam jak poprzednik w systemie Windows 7, przycisk Start ma dwie podstawowe funkcje. Kliknięcie lewym przyciskiem myszy na przycisk Start spowoduje przejście do ekranu startowego systemu Windows 8.1 zawierającego kafelki na żywo. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy przycisku Start powoduje wyświetlenie zaawansowanego menu, w którym można uzyskać dostęp do Menedżera urządzeń, Kontroli, opcji sieciowych i innych

Uruchom bezpośrednio na pulpicie
System Windows 8.1 daje możliwość uruchomienia ekranu startowego systemu Windows 8.1 z kafelkami na żywo lub uruchamiania znanego ekranu pulpitu systemu Windows 7. Użytkownicy mogą również uruchamiać się bezpośrednio w widoku aplikacji lub aplikacji, jeśli zdecydują się na

Nowy ekran startowy
Nowy ekran Start zawiera wszystkie informacje, na których Ci zależy, takie jak kontakty, pogoda i następne spotkanie w kalendarzu. Windows 8.1 jest naprawdę twój: strony internetowe, listy odtwarzania, albumy ze zdjęciami, kontakty i ulubione aplikacje są z przodu i na środku.

Kafelki na ekranie startowym są pełne treści, zmieniają się i aktualizują w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zobaczyć, co się dzieje i pozostać na bieżąco. Możesz udostępniać i łączyć się z innymi osobami za pomocą kilku kliknięć i otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym na temat wiadomości, sportu i tego, co twoi znajomi mają na myśli. Sprawdź swój harmonogram lub uzyskaj najnowszą prognozę pogody. Płytki to szybki sposób, aby to wszystko zobaczyć. Uruchom aplikacje, przełączaj się między zadaniami i sprawdzaj powiadomienia bez kopania informacji.

Windows 8.1 zawiera także pulpit komputera PC, z którym już się zapoznałeś. Na pulpicie zobaczysz, że ustawienia i funkcje używane w systemie Windows 7 nadal istnieją

Touch, Keyboard and Mouse: Seamless Integration


Niezależnie od tego, czy przeglądasz aplikacje, czytasz książkę, czy piszesz w podróży za pomocą dotyku, tworząc projekt, który wymaga bardziej wydajnej mocy tradycyjnej myszy i klawiatury, lub robiąc wszystko naraz, system Windows 8.1 ułatwia. Używasz wszystkiego, co działa najlepiej.

Na komputerach z obsługą dotykową

Możesz zrobić to samo, co myszką i klawiaturą za pomocą dotyku. Możesz przełączać się między aplikacjami, organizować ekran startowy oraz przesuwać i powiększać. Za pomocą klawiatury dotykowej możesz nawigować, pisać i komunikować się w podróży. Ponieważ pracujesz na różne sposoby, w zależności od używanej aplikacji, system Windows 8.1 ułatwia korzystanie z dowolnej metody, która działa najlepiej dla Ciebie.

Klawiatura dotykowa ma dwa tryby dostosowane do różnych potrzeb. Wykorzystaj pełnowymiarową klawiaturę z dużymi przyciskami lub poręczną klawiaturę kciukową, która dzieli klawisze po obu stronach ekranu, dzięki czemu korzystanie z niego w podróży jest łatwiejsze i wygodniejsze. Pisanie jest naturalne, niezależnie od tego, czy siedzisz, czy chodzisz

.

Na komputerach z obsługą dotyku układ klawiatury automatycznie dostosowuje się do języka wybranego w systemie Windows, więc ustawienia języka dotyczą całego komputera, a nie tylko niektórych aplikacji. Niezależnie od tego, czy chcesz wpisywać i klikać, przesuwać i stuknąć, czy też kombinować oba, możesz poruszać się i pracować łatwo i efektywnie w wybranym języku w systemie Windows 8

Innowacyjne funkcje dotykowe

1, Przesuń od prawej krawędzi dla poleceń systemowych
2, Przesuń w lewo, aby przełączyć aplikacje
3. Przeciągnij i wyjdź po lewej stronie, wywołując wcześniej używane aplikacje
4. Przeciągnij od dolnej lub górnej krawędzi dla poleceń aplikacji
5. Przeciągnij aplikację, aby ją zamknąć
6. Naciśnij i przytrzymaj, aby się uczyć
7.Dotknij, aby wykonać akcję
8. Slajd do przeciągania
9. Naciągnij lub rozciągnij, aby powiększyć
10. Obróć się, aby włączyć

Windows 8 jest połączony z chmurą

Twoje Windows wszędzie
Zaloguj się, a Twoje urządzenie z systemem Windows 8.1 stanie się Twoim, ponieważ Twoja personalizacja, tło pulpitu i ustawienia są dostępne. Niezależnie od tego, czy skonfigurujesz go tylko tak, jak chcesz, czy też często go zmieniasz, po zalogowaniu się nawet nowy komputer zapala się wszystkim, co sprawia, że ​​system Windows jest Twój. A każdy, komu udostępniasz swój komputer z systemem Windows 8.1, może mieć swój własny, spersonalizowany dostęp do chmury, logując się przy użyciu własnego konta Microsoft.

Rozpocznij projekt na jednym komputerze i zakończ go na innym. Gdy używasz chmury do przechowywania informacji, granice między urządzeniami rozpadają się. Twoje aplikacje, gry, muzyka, zdjęcia, pliki i ustawienia nie są przechowywane na jednym urządzeniu, ponieważ są w jednym miejscu: w chmurze. Zaloguj się do dowolnego komputera z systemem Windows 8.1 i uzyskaj dostęp do wszystkich swoich rzeczy z dowolnego miejsca

Użyj aplikacji Poczta i Wiadomości

Połączony z Twoimi Ludami, aby komunikować się ze wszystkimi twoimi przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Jeśli masz kontakty w różnych miejscach, w Outlook.com, Messenger, Facebook, Twitter, Gmail lub innej usłudze, możesz je połączyć. Po połączeniu ten kontakt jest następnie dostępny w twoich aplikacjach zaraz po zalogowaniu się na komputerze przy użyciu konta Microsoft. Możesz mieć w pełni połączoną książkę adresową z aplikacją Ludzie

Połączony z Twoimi plikami
Po prostu zaloguj się na swoje konto Microsoft z dowolnego urządzenia z systemem Windows 8.1 i możesz odebrać to, co zostało przerwane. Gdy Twoje pliki znajdują się w chmurze i masz połączenie z Internetem, możesz uzyskać dostęp do zdjęć i innych plików w Microsoft SkyDrive, tak jak uzyskasz dostęp do innych rzeczy na komputerze, i możesz do nich dotrzeć z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci

Bezpieczeństwo rodzinne w chmurze
Dzięki Microsoft Family Safety możesz skonfigurować konta dla swoich dzieci, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich aktywność online. Bezpieczeństwo rodzinne będzie monitorować działania dzieci i informować o tym, co robią. Łącząc się z kontem, będziesz mógł otrzymywać cotygodniowe raporty e-mail w skrzynce odbiorczej. Możesz także skonfigurować filtrowanie sieci, limity czasu i ograniczenia aplikacji

1.Apps You Want

Wbudowane aplikacje
W systemie Windows 8.1 cały komputer jest połączony z chmurą. Będziesz mieć nowe aplikacje Microsoft Mail, Kalendarz, SkyDrive, Zdjęcia, Ludzie i Wiadomości, które są połączone z usługami takimi jak Facebook, LinkedIn i Twitter, dodając je do konta Microsoft

SkyDrive
SkyDrive to darmowa pamięć online wbudowana w system Windows 8.1. Zapisuj dokumenty, zdjęcia i inne pliki w SkyDrive automatycznie. Możesz także użyć SkyDrive do ochrony plików, jeśli coś stanie się z komputerem

Aplikacje Xbox, Video i Music
Aplikacja Xbox wraz z aplikacjami wideo i muzycznymi oferuje różnorodne opcje rozrywki na wyciągnięcie ręki. Kupowane filmy są dostępne do odtwarzania zarówno w systemie Windows 8.1, jak i na konsoli Xbox 360. Uzyskaj dostęp do ponad 15 milionów utworów i odtwarzaj utwory w bibliotece osobistej, a wszystko to za pomocą aplikacji Muzyka. W aplikacji Xbox Live Games dostępne są również różne gry. Połącz się ze znajomymi i graj z nimi, a następnie stwórz własny unikalny awatar gracza. Możesz nawet znaleźć i kupić gry na konsolę Xbox 360

Poczta
Poczta umożliwia wyświetlanie wszystkich kont w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to Outlook.com, Gmail czy poczta firmowa Exchange. Możesz przypiąć konta e-mail do ekranu startowego, abyś mógł zobaczyć swoją nową pocztę na kafelku Poczty na żywo bez otwierania aplikacji Poczta. Możesz nawet przypiąć poszczególne foldery, aby być na bieżąco. Uzyskaj dostęp do SkyDrive, aby automatycznie przesyłać pliki do odbiorców

Kalendarz
Podobnie jak aplikacja Poczta, Kalendarz łączy informacje, łącząc wiele kalendarzy w jeden dzień, tydzień lub miesiąc. Ty decydujesz, które kalendarze są wyświetlane, i możesz dostosować kolory do swoich preferencji. Przypinanie aplikacji Kalendarz do ekranu Start oznacza, że ​​zobaczysz nadchodzące wydarzenia na kafelku. Możesz nawet zobaczyć nadchodzące spotkania na ekranie blokady systemu Windows, dzięki czemu nie będziesz musiał odblokowywać komputera, aby zobaczyć, co się dzieje

Zdjęcia
Aplikacja Zdjęcia łączy wszystkie Twoje zdjęcia w jednym miejscu. Teraz Twoje albumy z Facebooka, Flickra, SkyDrive i wszystkich zdjęć, które przechowujesz na swoim komputerze, są tam po podłączeniu konta Microsoft do tych usług

Wiadomości
Dzięki aplikacji Messaging na komputerze z systemem Windows 8.1 możesz rozmawiać z przyjaciółmi lub znajomymi z Facebooka z jednego wygodnego miejsca

Czytelnik
Dzięki aplikacji Reader możesz czytać dokumenty PDF, XPS lub OXPS. Możesz komunikować się z plikami PDF, podświetlając, dodając adnotacje tekstowe, drukowanie i udostępnianie

Aplikacje działają razem
W systemie Windows 8.1 aplikacje współpracują ze sobą, dzięki czemu można udostępniać informacje między nimi i usprawniać pracę

2. Sklep Windows

Zaprojektowany do odkrywania
Sklep Windows został zaprojektowany, aby ułatwić wykrywanie aplikacji bez zgubienia. Możesz wyszukiwać lub przeglądać według kategorii lub list najlepszych aplikacji, aby znaleźć żądane aplikacje. Zobaczysz aplikacje przedstawione na pierwszej stronie i nie będziesz miał problemu ze znalezieniem aplikacji, ponieważ są one zorganizowane w kategorie takie jak Nowe wydania,

3. Najlepsze płatne, bezpłatne i wschodzące gwiazdy

Ochrona dzieci
Korzystając z funkcji Bezpieczeństwo rodzinne, możesz zmienić ustawienia, aby określić, co Twoje dzieci mogą pobrać i zobaczyć w Sklepie Windows. Skonfigurowanie poziomu oceny filtruje aplikacje i gry, do których dzieci mogą uzyskać dostęp, i zapewnia bezpieczniejsze środowisko w oparciu o preferowane ograniczenia

Internet Explorer - Reimagined dla Windows 8.1

Szybki i płynny
Uruchamia i ładuje strony niemal natychmiast. Zapewnia płynną reakcję, aby znacznie zwiększyć komfort przeglądania stron internetowych. Wszystko, co chcesz zrobić w sieci, to przesuń palcem, stuknij lub kliknij

Ulepszony dla dotyku
Internet Explorer 11 zapewnia dotyk jako pierwszy i prawdziwie pełnoekranowe przeszukiwanie. Elementy sterujące nawigacją pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne, i po cichu zejdź z drogi, gdy tego nie zrobisz. Możesz przesuwać się w przód lub wstecz przez swoje strony, przesuwając palcem. Kafelki i zakładki często odwiedzanych stron są zbyt duże, aby można je było łatwo dotknąć

Łatwy w użyciu
Płynne, intuicyjne elementy sterujące działają zgodnie z oczekiwaniami. Jedno pudełko to zarówno pasek adresu, jak i pasek wyszukiwania do szybszej nawigacji. Przypnij ulubione witryny do ekranu startowego i uzyskaj do nich dostęp tak szybko, jak uzyskasz dostęp do swoich aplikacji

Bezpieczniejszy i bardziej prywatny
Intuicyjna technologia SmartScreen pomaga chronić komputer i informacje w Internecie, a także pomaga chronić się przed złośliwym oprogramowaniem opracowanym przez społeczność. Narzędzia prywatności, takie jak Do Not Track, są wbudowane i można je łatwo włączyć za pomocą jednego kliknięcia, co daje większą kontrolę

Warunki licencjonowania oprogramowania Microsoft OEM System Builder
Ta 64-bitowa wersja systemu Windows 8.1 może zostać zainstalowana na istniejącym lub nowym sprzęcie. Nie można go używać jako systemu operacyjnego na żadnym komputerze, z wyjątkiem tego, który budujesz na własny użytek lub jako system operacyjny działający na lokalnej maszynie wirtualnej lub oddzielnej partycji, z zastrzeżeniem dodatkowych warunków. Nie można go użyć jako licencji na uaktualnienie do istniejącego systemu operacyjnego Windows. Może być używany tylko przez jednego użytkownika na raz. Może zostać przeniesiony na nowy sprzęt, jeśli zostanie usunięty z poprzedniego komputera. Przenoszenie oprogramowania w celu udostępniania licencji między komputerami jest zabronione. Można go używać tylko na komputerze z oryginalnym systemem operacyjnym Windows. Microsoft zapewnia ograniczone usługi wsparcia. Warunki licencji są przyznawane przez Microsoft użytkownikowi końcowemu

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)