B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyOEM systemu Windows Server 2012

Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online

Chiny Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online dostawca
Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online dostawca Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online dostawca Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online dostawca Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online dostawca

Duży Obraz :  Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Gwarancja aktywacji online

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: P73-06165 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2012 R2 Standard Kawałek: 64-bit
Cals: 5 Użytkownik Status: NA MAGAZYNIE
Język: Brak ograniczeń językowych typu: OEM New Key
Pakiet: DVD + karta-klucz Koszty wysyłki: Darmowe
Warunek: Nowy Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Wymiary: 7,5 x 1 x 5,5 cala Zamówienie próbne: Tak

Płyta CD z centrum danych Server 2012 R2, wersja 64-bitowa OEM (2 CPU) Wersja DVD Aktywacja online


Ceny centrum danych Windows Server 2012 R2

edycje dard i Datacenter [Uznanie obrazu: Microsoft]

Jak zwykle nie odpowiadam na żadne pytania dotyczące licencjonowania. To jest zadanie twojego sprzedawcy lub dystrybutora, więc zapytaj ich.

Kilka tygodni temu firma Microsoft opublikowała szczegóły dotyczące aktualizacji licencji na WS2012 R2. Pamiętaj, że po wydaniu będziesz kupował WS2012 R2, nawet jeśli zamierzasz przejść na wersję W2008 R2. W tym poście omówię licencjonowanie „podstawowych” wersji systemu Windows Server.

The Core Editions

Nie ma wielkich zmian w „podstawowych” wydaniach Windows Server (Datacenter i Standard). Podobnie jak w przypadku WS2012, obie wersje są identyczne pod względem technicznym, mają taką samą skalowalność i funkcje… z wyjątkiem jednej.

Procesory

Zarówno wersja Standard, jak i Datacenter obejmują licencjonowany serwer dla 2 procesorów. Procesory to procesory lub gniazda. Rdzenie nie są procesorami. Serwer z 2 procesorami Intel Xeon E5 z 10 rdzeniami każdy ma 2 procesory. Wymaga jednej licencji na serwer Windows. Serwer z 4 * 16 rdzeniowymi procesorami AMD ma 4 procesory. Wymaga 2 licencji systemu Windows Server.

Obowiązuje to niezależnie od wersji, którą planujesz zainstalować.

Rób więcej za mniej?

Partnerstwo HPE i Microsoft rozszerza funkcje systemu Windows Server 2012 o wydanie systemu Windows Server 2012 R2. Połączenie funkcji HP ProLiant Gen9 z zaawansowanymi funkcjami wirtualizacji i skalowalności systemu Windows Server 2012 R2 zapewnia użytkownikom IT możliwość elastycznego dostępu do zasobów korporacyjnych przy jednoczesnej ochronie informacji korporacyjnych.

Co nowego

Wirtualizacja serwera - obsługuje format dysku wirtualnego 64 TB dzięki możliwości zmiany rozmiaru i kompresji w trybie online w celu przyspieszenia migracji plików VHD / VHDX na żywo

Pamięć masowa - umożliwia transfer dużych systemów plików między wieloma węzłami w klastrze, a menedżer odzyskiwania systemu Windows Azure Hyper-V zapewnia niezawodne odzyskiwanie przy użyciu repliki Hyper-V

Sieć - wprowadza oprogramowanie definiowane przez sieć za pomocą wirtualizacji sieci Hyper-V i rozszerzalnego przełącznika Hyper-V, a maszyny wirtualne umożliwiają bezpośredni dostęp do urządzeń obsługujących SR-IOV

funkcje

Przejdź poza wirtualizację

Windows Server 2012 R2 to kompletna platforma do wirtualizacji, która zapewnia w pełni izolowane środowisko wielu dzierżawców. Obejmuje narzędzia pomagające zagwarantować umowy o poziomie usług (SLA), umożliwia obciążenia zwrotne dzięki rozliczeniom opartym na użytkowaniu i obsługuje dostawy samoobsługowe.

Zwiększ skalowalność i wydajność dzięki wysokowydajnemu, skalowalnemu środowisku, które może działać optymalnie, dostosowując się do zmieniających się potrzeb.

Uzyskaj łączność z usługami w chmurze, korzystając ze wspólnej struktury tożsamości i zarządzania, zapewniającej niezawodną, ​​wzmocnioną łączność między lokacjami.

Ciesz się mocą wielu serwerów dzięki prostocie jednej platformy

Elastyczna pamięć masowa. Zwiększ wydajność, dostępność i efektywność zasobów dzięki wybranej pamięci masowej.

Ciągła dostępność. Zapewnienie opłacalnych, wysoce dostępnych usług z ochroną przed szerokim zakresem scenariuszy awarii - dla pojedynczego serwera lub całego centrum danych.

Efektywność zarządzania. Zautomatyzuj szeroki zakres zadań związanych z zarządzaniem i upraszczaj wdrażanie ról serwera, gdy zbliżasz się do pełnej automatyzacji.

Skorzystaj z platformy, w której aplikacje zostały już zbudowane i wdrożone

System Windows Server 2012 R2 umożliwia tworzenie aplikacji hybrydowych i symetrycznych w centrum danych i chmurze.

Udostępnia struktury, usługi i narzędzia, które zwiększają skalowalność i elastyczność aplikacji i stron internetowych, które są świadome wielu najemców.

Twórz aplikacje o znaczeniu krytycznym i korzystaj z otwartych frameworków, aplikacji open source i różnych języków programowania.

Elastyczny dostęp użytkownika do danych i aplikacji

Dostęp z praktycznie dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia. Bezproblemowy dostęp na żądanie do zwirtualizowanego środowiska pracy z dowolnego miejsca, w tym lokalizacji oddziałów i usług łączności publicznej.

Pełna obsługa systemu Windows w dowolnym miejscu. Bogaty, spersonalizowany interfejs użytkownika na popularnych urządzeniach, szybko i szybko dostosowując się do różnych warunków sieciowych.

Zwiększone bezpieczeństwo danych i zgodność. Centralne zasady kontroli i dostępu umożliwiają dokładny dostęp do danych i zasobów korporacyjnych w oparciu o silną tożsamość, klasyfikację danych i uproszczoną administrację do zdalnego dostępu.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)