B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyPudełko detaliczne Office 2016

Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online

Chiny Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online dostawca
Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online dostawca Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online dostawca Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online dostawca Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online dostawca

Duży Obraz :  Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: SKU-79G-04300 / dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginał
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Gwarancja: Czas życia dla elementów aktywacji aplikacji: Obszar międzynarodowy / globalny
Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / opcjonalny marki: Microsoft
Wersja: Office2016 Pro / Std / Pro Plus / HB / HS Status: Status: W magazynie

Microsoft Office Standard 2016 Pełna wersja Licencja Media Pokazuje sprzedaż detaliczną Box Aktywacja online

Office 2016 Standard SA / OLP

2016 wersji programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook i Publisher.

Potrzebujesz natychmiastowego oprogramowania Office 2016? Wybierz „Natychmiastowa dostawa: Pobierz teraz” z opcji wysyłki / realizacji przy kasie. Po wybraniu tej opcji wyślemy Ci link do pobrania i zainstalowania oprogramowania w ciągu 20 minut, od tego momentu wystarczy tylko czekać na standardowy czas przetwarzania licencji na Microsoft w celu aktywacji, co zajmuje kilka dni.


Ten element jest dostępny w PROGRAMIE MICROSOFT OPEN LICENSE (OLP)


Program Open License Microsoftu nosi nazwę „Open”, ponieważ jest otwarty dla każdego i wszystkich, ponieważ nie ma ograniczeń dotyczących zakupu tego produktu. Możesz być osobą fizyczną, małą firmą, dużą korporacją, organizacją nienastawioną na zysk lub nawet jednostką rządową. Po prostu nie ma żadnych ograniczeń.Jakiekolwiek informacje znajdują się w „Polach wysyłki” przy kasie będą pola używane do rejestracji licencji w Microsoft. Jeśli jesteś informatykiem i kupujesz dla swojego klienta, pamiętaj, aby umieścić informacje o kliencie w polach wysyłki. ... i nie martw się - nigdy nie kontaktujemy się z klientami naszych klientów z jakiegokolwiek powodu. To jest tylko dla celów regisration.


Po złożeniu zamówienia u nas zarejestrujemy Twoje zamówienie bezpośrednio w firmie Microsoft. Twoja licencja zostanie wydana w formie „Potwierdzenia otwartego zamówienia licencyjnego”, które jest Twoim oficjalnym dowodem własności. Ten dokument zawiera autoryzację licencji i numery umów oraz link do witryny firmy Microsoft, w której można zarządzać licencją i / lub pobrać oprogramowanie i / lub uzyskać klucze produktu do instalacji / aktywacji.


Każdy produkt o nazwie „OLP” w tytule oznacza, że ​​użytkownik i / lub firma zostaną zarejestrowani bezpośrednio w systemie licencjonowania Open License Program firmy Microsoft podczas składania zamówienia.


Jeśli Twój produkt ma w tytule „SA”, oznacza to „Software Assurance”. Program Software Assurance firmy Microsoft zapewnia automatyczny dostęp do nowych technologii i zapewnia korzyści w zakresie wydajności, wsparcie, narzędzia i szkolenia ułatwiające skuteczne wdrażanie i korzystanie z oprogramowania. Z pakietem Software Assurance otrzymujesz najnowszą wersję oprogramowania w dowolnym momencie w trakcie dwuletniej umowy lub możesz także przejść do wcześniejszych wersji oprogramowania, ale nie jest to licencja podstawowa na zawsze. Ponadto uzyskasz dostęp do nowych wersji oprogramowania wydanych w okresie obowiązywania umowy na wdrożenie w dowolnym momencie.


Ten element zawiera oprogramowanie, ale domyślnie jest pobierany z witryny firmy Microsoft po wydaniu licencji. Ale jeśli chcesz, możesz wysłać Ci media. Wszystkie media z licencjonowania to bezpośredni statek firmy Microsoft i można go zamówić po zwolnieniu licencji.Aplikacje:

Microsoft Word tworzy dokumenty z najnowocześniejszą edycją
Oprogramowanie arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel
Program do prezentacji grafiki Microsoft PowerPoint
Klient wiadomości i współpracy Microsoft Outlook
Program do sporządzania notatek Microsoft OneNote
Profesjonalne publikacje Microsoft Publisher

Ten produkt nie działa z wersjami programu Exchange Server starszymi niż 2010.

Licencja Microsoft Office Standard 2016 z Software Assurance (SA) za pośrednictwem programu Microsoft Open Business.

WAŻNA UWAGA: Wymagane jest co najmniej 5 licencji

Microsoft Office Standard 2016 to rozwiązanie zwiększające wydajność, które pomaga sprostać wyzwaniom współczesnego środowiska biznesowego, nie tracąc z oczu tego, co jest potrzebne do sukcesu IT. Office Standard umożliwia pisanie dokumentów tekstowych tworzenie arkuszy kalkulacyjnych oszałamiających pokazów slajdów materiałów marketingowych i ma miejsce do gromadzenia wszystkich notatek.

Standard MS Office 2016 obejmuje:

Słowo
PowerPoint
Perspektywy
Przewyższać
Jedna uwaga
Wydawca


Otwarte licencje są przeznaczone dla małych i średnich organizacji, które mają mniej niż 250 komputerów stacjonarnych i zamawiają tylko pięć licencji. Korzyści wynikające z licencji otwartej obejmują obniżenie ceny detalicznej oprogramowania o możliwość śledzenia licencji i zarządzania nimi za pomocą narzędzi online oraz prawa do tworzenia standardowego obrazu i wdrażania go na wielu komputerach oraz prawa do przenoszenia licencji z jednego komputera na inny.
Microsoft Software Assurance to oferta serwisowa, która pomaga Twojej organizacji w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania Microsoft dzięki szerokiemu zakresowi korzyści. Począwszy od planowania wdrożenia i szkolenia personelu, aż po pomoc techniczną i aktualizacje oprogramowania. Korzyści z pakietu Software Assurance pomagają zwiększyć produktywność pracowników, przyspieszają wydajność organizacji i przyspieszają zwrot z inwestycji w oprogramowanie.

Specyfikacje

Marka Microsoft
Rodzaj produktu Pełna wersja
Typ pakietu licencyjnego Licencja ze wsparciem
Wydanie Standard
Platforma PC
Rodzaj licencji Licencja i pakiet Software Assurance
Wsparcie MS Software Assurance (SA)
Program licencjonowania Microsoft Open Business

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)