B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 7 Pro Pack

Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version

Chiny Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version dostawca
Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version dostawca Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version dostawca Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version dostawca Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version dostawca

Duży Obraz :  Oryginalny Windows 7 Professional 64-bitowy klucz, Windows 7 Upgrade Key Full Version

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08289 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Gwarancja: Okres istnienia Aktywacja: Tak
Pakiet detaliczny: Win 7 Professional Retail Plantform: Windows
Głoska bezdźwięczna: 32 bity / 64 bity Wersja: Retail / OEM

Windows 7 Pro 32-bitowy / 64-bitowy Oryginalny Retail / OEM Oryginalny nowy klucz Fpp / OEM

Microsoft Windows 7 Professional zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do pracy i domu. Dzięki Windows 7 Professional mniej ścian stoi pomiędzy tobą a Twoim sukcesem. Możesz uruchomić wiele programów zwiększających wydajność systemu Windows XP w trybie Windows XP i łatwo odzyskać dane dzięki automatycznym kopiom zapasowym w sieci domowej lub firmowej. Możesz także połączyć się z sieciami firmowymi bez wysiłku i bezpieczniej dzięki Domain Join. Dzięki wszystkim ekscytującym funkcjom rozrywkowym systemu Windows Home Premium jest doskonałym wyborem dla domu i biznesu.

1. Ułatw sobie codzienne czynności dzięki ulepszonej nawigacji na pulpicie
2. Uruchom programy szybciej i łatwiej oraz szybko odnajduj najczęściej używane dokumenty
3. Spraw, aby korzystanie z Internetu było łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek dzięki Internet Explorer 8
4. Oglądaj pauzę do tyłu i nagrywaj telewizję na komputerze
5. Łatwo utwórz sieć domową i podłącz swoje komputery do drukarki za pomocą HomeGroup
6. Uruchom wiele programów wydajnościowych systemu Windows XP w trybie Windows XP
7. Łatwo i bezpiecznie łącz się z sieciami firmowymi za pomocą Domain Join
8. Oprócz pełnego systemu Kopia zapasowa i przywracanie, który można znaleźć we wszystkich wersjach, można utworzyć kopię zapasową w sieci domowej lub firmowej

wymagania systemowe

Procesor: 1 GHz IA-32 procesor (32-bitowy) 1 GHz x86-64 procesor (64-bitowy)
Pamięć: (RAM) 1 GB (32-bit) 2 GB (64-bit)
Grafika: karta graficzna DirectX 9 z modelem sterownika WDDM 1.0
Dysk twardy: 16 GB (32-bit) 20 GB (64-bit)
Napęd optyczny: napęd DVD-ROM (tylko do instalacji z nośnika DVD-ROM)

Marka Microsoft
Rodzaj produktu Pełna wersja
Wydanie Profesjonalny
Platforma PC
typ przesyłki Sprzedaż
Rodzaj licencji Kompletny produkt
Ceny licencji Skontaktuj się z nami (cena fabryczna)

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z DVD (ta informacja jest również dostępna na Twoim koncie na naszej stronie internetowej, jeśli zdecydujesz się ją utworzyć podczas realizacji zamówienia). Proces obejmuje pobranie pliku obrazu systemu Windows 7 (ISO), a jego rozmiar wynosi około 3 GB, w zależności od wybranej wersji.

Klucz produktu OEM

Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows, musisz także pobrać narzędzie firmy Microsoft, które wypali plik na dysk DVD lub pamięć USB, a następnie możesz je zainstalować. Jeśli korzystasz z komputera Mac, nie potrzebujesz narzędzia Microsoft tylko pliku ISO, a następnie możesz zainstalować system Windows na komputerze Mac za pomocą Bootcamp, Parallels lub innej alternatywy. W informacjach o pobieraniu znajduje się także unikalny, pojedynczy komputer PC, klucz produktu OEM, który będzie używany po wyświetleniu monitu o aktywację oprogramowania w firmie Microsoft. Podczas gdy te produkty miały być używane do czystych instalacji (gdzie pliki i ustawienia nie są przechowywane), jeśli twój system pozwoli na uaktualnienie, da ci taką możliwość.

Aktualizacja do systemu Windows 10

Dla tych klientów w systemach Windows XP i Vista możesz uruchomić Windows 7 Upgrade Advisor, aby zobaczyć, jakie masz opcje, możesz pobrać je tutaj z firmy Microsoft. Po zainstalowaniu systemu Windows 7 możesz bezpłatnie zaktualizować system do wersji Windows 10 za pomocą aktualizacji systemu Windows . Jeśli chcesz pozbyć się systemu Windows 8 lub 10, jedyną opcją jest wykonanie czystej instalacji, aby przed rozpoczęciem tworzenia kopii zapasowej utworzyć wszystkie ważne pliki / programy.

W firmie Flyingent Technology

1. Z myślą o profesjonalistach system Microsoft Windows 7 Professional pomoże Ci zrobić więcej w biurze. Natychmiast pobierz i zacznij poprawiać równowagę między pracą a życiem prywatnym. Dzięki natychmiastowemu pobieraniu klienci nie tylko oszczędzają na kosztach wysyłki, ale także oszczędzają czas. W firmie Flyingent Technology oferujemy również naszą gwarancję niskiej ceny na całe nasze oprogramowanie, pomagając w osiągnięciu najniższych wyników i ograniczeń budżetowych.

2. Dostępne do natychmiastowego pobrania za pośrednictwem Flyingent Technology, klienci oszczędzają czas i koszty wysyłki. Po pobraniu pliku klienci muszą skopiować plik instalacyjny na dysk DVD lub dysk USB i zainstalować system Windows z dysku DVD / USB (szczegółowe instrukcje są dostępne po zakupie). Microsoft Windows 7 Professional pozwala użytkownikom oglądać i nagrywać telewizję na swoim komputerze, oszczędzając czas dzięki szybkim połączeniom sieciowym.

To oprogramowanie zawiera również pełną kopię zapasową systemu z możliwością przywracania. Przy szybszym działaniu i ładowaniu zaktualizowany program jest łatwy w użyciu i oferuje ulepszoną nawigację. Jak wie każdy profesjonalista, czas to pieniądz, więc oszczędzaj osobistych badań i docieraj do naszego kompetentnego personelu obsługi klienta. funkcja czatu online poniżej. Tutaj w Software King chcemy utrzymać naszych klientów w „know”. Naszym zadaniem jest utrzymanie naszej silnej reputacji, która zaczyna się od godnej zaufania usługi.

Aktualizacja systemu Windows 10

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, od 29 lipca 2015 r. Microsoft rozszerzył ofertę dla wszystkich klientów korzystających obecnie z oryginalnych systemów Windows 7 i 8, dzięki czemu mogą oni bezpłatnie uaktualnić system do Windows 10. Ta oferta jest ważna przez 12 miesięcy (do 30 lipca 2016 r.), Więc możesz ulepszyć ją według własnego uznania. Kup i zainstaluj od nas dowolną edycję systemu Windows 7 lub 8.1, a będziesz mógł skorzystać z tej oferty.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty