B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 7 Pro Pack

Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD

Chiny Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD dostawca
Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD dostawca Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD dostawca Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD dostawca Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD dostawca

Duży Obraz :  Oryginalna wersja Windows 7 Pro Pack 64 Bit Pełna wersja, Microsoft Windows 7 Professional DVD

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08289 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 25 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 24 godziny pracy po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Gwarancja: Okres istnienia Aktywacja: Tak
Pakiet detaliczny: Win 7 Professional Retail Plantform: Windows
Głoska bezdźwięczna: 32 bity / 64 bity Wersja: Retail / OEM

Microsoft Windows 7 Professional Pro 64 Bit Pełna wersja Sealed OEM Box Original

Produkt: Oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows dla systemu Windows 7 Professional ze skrzynką detaliczną

Różnica między systemem 32 a 64 systemu Windows 7 pro

1. Różnica oryginalnego projektu

Oryginalny projekt 64-bitowego systemu operacyjnego to: spełnienie wymagań dotyczących projektowania i analizy mechanicznej, animacji 3D, edycji i tworzenia wideo, wymaga dużej ilości pamięci i wydajności zmiennoprzecinkowej oraz obliczeń naukowych i aplikacji o wysokiej wydajności w dziedzinie wymagań klientów. Innymi słowy, są platformą do korzystania ze specjalnego oprogramowania w branży. 32-bitowy system operacyjny jest przeznaczony dla przeciętnego użytkownika.

2. Różnica możliwości adresowania

Zaletą 64-bitowego procesora jest również odzwierciedlenie kontroli systemu w pamięci. Ponieważ jest to specjalna liczba całkowita użytego adresu, ALU (arytmetyczna jednostka logiczna) i rejestr mogą obsługiwać większą liczbę całkowitą, która jest większym adresem. Na przykład system Windows Vista x64 Edition obsługuje do 128 GB pamięci i do 16 TB pamięci wirtualnej, podczas gdy 32-bitowy procesor i systemy operacyjne mogą obsługiwać tylko pamięć 4G.

3. Różne wymagania konfiguracyjne

64-bitowe systemy operacyjne mogą być instalowane tylko na 64 komputerach (procesor musi mieć 64 bity). Jednocześnie należy zainstalować 64 powszechnie używane oprogramowanie, aby uzyskać najlepszą wydajność 64 (x64). 32-bitowy system operacyjny może być zainstalowany na 32 (32-bitowy procesor) lub 64 (64-bitowy procesor) na komputerze. Oczywiście, 32-bitowy system operacyjny zainstalowany na komputerze 64-bitowym, sprzęt jest „wielkim koniem, który napędza mały samochód”: 64 wydajność zostanie znacznie zmniejszona.

4. Różne działanie prędkości

To długa historia powiedzieć, że 32-bitowy i 64-bitowy system, tutaj po raz pierwszy spojrzymy na technologię architektury procesora, zazwyczaj widzimy, że w sprzęcie komputerowym będzie logo X86 i X64, to właściwie dwie różne architektury sprzętowe procesora , X86 oznacza 32-bitowe systemy operacyjne, x64 oznacza 64-bitowe systemy operacyjne. W takim razie co oznacza „bit” w 32 i 64? W porównaniu z technologią 32-bitową, 64-bitowa technologia ta liczba odnosi się do CPU (rejestry ogólnego przeznaczenia GPR, rejestr ogólny) szerokość danych wynosi 64 bity, 64-bitowy zestaw instrukcji uruchamia 64-bitowe polecenie danych, to znaczy, może uruchomić 64-bitowy procesor danych. Na przykład jest to łatwe do zrozumienia, ale nie szczególnie dokładne: przepustowość 32-bitowa to 1M, a przepustowość 64-bitowa to 2M. Tak więc wydajność 64 systemów jest 1 razy wyższa niż 32.

5. Różna popularyzacja oprogramowania

Obecnie 64 powszechnie używane oprogramowanie to znacznie mniej niż 32 powszechnie używane oprogramowanie. Powód jest bardzo prosty: użytkownicy korzystający z 64-bitowego systemu operacyjnego są stosunkowo niewielcy. W rezultacie programiści muszą wziąć pod uwagę „współczynnik wyjściowy”, a ograniczone fundusze wykorzystać w większym stopniu w oprogramowaniu grupy. Z tego powodu cena oprogramowania 64 jest stosunkowo droga.

Szczegółowy opis produktu

1. Fabrycznie nowy w opakowaniu fabrycznym.

2. 100% oryginalny klucz można aktywować i zweryfikować online.

3. 32 i 64-bitowe płyty DVD zawierają pełną wersję.pack i język cd: angielski.

4. Dostarcz z magazynu i bezpłatną wysyłkę

5. Akceptując więcej rodzajów COA dostosuj dla siebie w razie potrzeby, zapewnij dobrą jakość i zniżkę sprzedaży oprogramowania. Jesteśmy najlepszym wyborem dla dostawcy oprogramowania narzędziowego Microsoft, fabryki oprogramowania graficznego Adobe, okien Microsoft i oprogramowania biurowego w sprzedaży.

6. Jeśli chcesz kupić, skontaktuj się z nami teraz.

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty