B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWindows 10 Pro Pack

Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909

Chiny Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909 dostawca
Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909 dostawca Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909 dostawca Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909 dostawca Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909 dostawca

Duży Obraz :  Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: FQC08909 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 50 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Retail
Czas dostawy: 24 godziny pracy
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 100000 + jednostki + miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: 32-bitowe X 64-bitowe DVD aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny)
KLAWISZ: OEM NOWOŚĆ Koszty wysyłki: Darmowe
Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji Pakiet: Angielski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, japoński, koreański, polski, turecki, francus
Dostawy: W ciągu 24 godzin roboczych od otrzymania płatności Wyprodukowane w: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt

Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Pro Russian DVD Pack Oryginał / Oryginalny klucz OEM, FQC-08909

Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji o ofercie aktualizacji1, odwiedź stronę Uaktualnienie systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ważne notatki:

Użytkownicy systemu Windows 10 Home będą otrzymywać aktualizacje z witryny Windows Update automatycznie, gdy będą dostępne. Użytkownicy systemów Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise będą mogli odłożyć aktualizacje. Czas, przez jaki użytkownicy systemu Windows 10 Pro mogą odkładać aktualizacje, jest ograniczony.


Małe urządzenia pamięci masowej, takie jak urządzenia z dyskami twardymi o pojemności 32 GB lub starszymi urządzeniami z pełnymi dyskami twardymi, mogą wymagać dodatkowej pamięci do ukończenia aktualizacji. Podczas aktualizacji zobaczysz instrukcje, które mają ci zrobić. Może być konieczne usunięcie niepotrzebnych plików z urządzenia lub włożenie dysku flash USB w celu dokończenia aktualizacji.


Niektóre urządzenia z niewielką dostępną wolną przestrzenią lub mniejsze dyski twarde, takie jak komputery o pojemności 32 GB, mogą mieć niewiele wolnego miejsca po aktualizacji. Możesz zwolnić miejsce na dysku i łatwo usunąć pliki takie jak pliki tymczasowe lub poprzednią wersję systemu Windows w ustawieniach systemu pamięci masowej. Pliki dla poprzedniej wersji systemu Windows umożliwiają usunięcie systemu Windows 10 i powrót do poprzedniej wersji systemu Windows. Pliki te są automatycznie usuwane miesiąc po aktualizacji. Aby zwolnić miejsce, możesz je teraz usunąć.


Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik - mogą obowiązywać opłaty za około 3 GB i dostęp do Internetu (ISP).
Aby sprawdzić kompatybilność urządzenia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia. Informacje kontaktowe producenta można znaleźć na stronie Informacje kontaktowe.


Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe dla Windows 10.


Wsparcie może się różnić w zależności od urządzenia. Znajdź więcej informacji na stronie cyklu życia systemu Windows.
Jeśli komputer lub tablet jest obecnie uruchomiony w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1 Update, możesz sprawdzić, czy spełnia on wymagania, używając polecenia „Sprawdź mój komputer” w aplikacji Pobierz system Windows 10. Aby otworzyć aplikację Get Windows 10, kliknij małą ikonę Windows znajdującą się po prawej stronie paska zadań. Jeśli go nie widzisz, odwiedź naszą stronę z pytaniami i odpowiedziami w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji.
Wiele aplikacji, plików i ustawień zostanie poddanych migracji w ramach aktualizacji. Jednak niektóre aplikacje lub ustawienia mogą nie migrować.

W przypadku aplikacji chroniących przed złośliwym oprogramowaniem system Windows sprawdzi, czy subskrypcja anty-malware jest aktualna (nie wygasła) i czy jest zgodna podczas aktualizacji.
Jeśli aplikacja antywirusowa jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10.
Jeśli aplikacja antywirusowa jest niekompatybilna, system Windows odinstaluje aplikację, zachowując ustawienia. Po zakończeniu aktualizacji, jeśli dostawca oprogramowania antywirusowego poinformował Microsoft, że udostępnił kompatybilną wersję dla aktywnej subskrypcji, Windows powiadomi Cię o zainstalowaniu najnowszej dostępnej wersji z ustawieniami, które zostały ustawione przed aktualizacją.
Jeśli subskrypcja anty-malware nie jest aktualna (wygasła), system Windows odinstaluje aplikację i włączy usługę Windows Defender.
Niektóre aplikacje pochodzące od producenta OEM mogą zostać usunięte przed aktualizacją.
W przypadku niektórych aplikacji innych firm aplikacja „Uzyskaj system Windows 10” będzie skanować w poszukiwaniu zgodności aplikacji. Jeśli istnieje znany problem uniemożliwiający aktualizację, zostaniesz powiadomiony o liście aplikacji ze znanymi problemami. Możesz zaakceptować, a aplikacje zostaną usunięte z systemu przed aktualizacją. Pamiętaj, aby skopiować listę przed zaakceptowaniem usunięcia aplikacji.

Użytkownicy podrzędni Microsoft Family Safety z kontami lokalnymi (konta powiązane z komputerem) nie dokonują migracji ustawień bezpieczeństwa do systemu Windows 10 podczas aktualizacji. Oznacza to, że po zakończeniu aktualizacji do systemu Windows 10 rodzice będą musieli skonfigurować ustawienia bezpieczeństwa dla użytkownika podrzędnego wraz z kontem Microsoft, jeśli nie mają takiego konta. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach, odwiedź stronę FAQ.
Niektóre aplikacje i treści sprzedawane oddzielnie. Dostępność i doświadczenie funkcji i aplikacji mogą się różnić w zależności od urządzenia i rynku.

Nazwa - Microsoft Windows 10 Pro rosyjski FQC-08909 ,, x64, DVD, OEM


Waga brutto - 0,06 kg
Gwarancja 1 rok
Typ - Windows 10 Pro Russian (64-bit),
Wymagania systemowe - wymagany procesor: procesor 1 GHz lub szybszy. Wymagana pamięć: 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit. Wymagane miejsce na dysku twardym: do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Wymagana karta wideo: rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM. Łączność z Internetem.
Opis - Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie . Uruchamia się i wznawia szybko, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa, i został zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz.


Strona główna dostawcy - http://www.microsoft.com/en-us/windows/features
Waga brutto jednostki kg - 0,057
Waga netto jednostki kg - 0,04
Ilość przesyłek - 7
Typ nośnika - DVD
Platforma - Windows 10
Typ licencji - OEM
Lokalizacja - rosyjski
Jednostka Brutto Kubatura objętości - 0,0001015
ItemName - Win Pro 10 64Bit Rosyjski 1pk DSP DVD OEI
Architektura (SW) - 64-bitowa
Kod producenta - FQC-08909
Ilość licencji - 1

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)