B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWygraj 10 Pro OEM

Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online

Chiny Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online dostawca
Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online dostawca Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online dostawca Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online dostawca Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online dostawca

Duży Obraz :  Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w USA / Irlandii / Niemczech / Turcji / Puerto Rico / Singapurze / HK / Egipcie
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: KW9-00017 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte pudełko detaliczne / OEM
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Pro Retail USB Midea: 3,0 USB Flash Drive
Język: Brak ograniczeń językowych Pakiet: Karta USB + klucz
Warunek: Nowy Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie

Pełna wersja Retaill dla Win 10 Home 32/64 Bit USB 3.0 i Retail Retail Aktywacja online

Opis produktu:

Windows 10 Pro ma minimalne wymagania systemowe, które ułatwiają instalację na bieżącym komputerze. Jeśli na komputerze jest zainstalowany system Windows 7 lub Windows 8, można łatwo zainstalować system Windows 10. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń zapewniają aktualność i ochronę.

Windows 10 Pro łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz.

Technologie takie jak InstantGo umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Windows Home

Szczegółowe informacje o produkcie

Opis
System operacyjny Microsoft Windows 10 Home zawiera asystenta Cortana Digital Personal Assistant, który ułatwia wykonywanie zadań, zapewniając przypomnienia w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki rozszerzonemu menu Start możesz przeglądać ważne dane i często używane aplikacje, a także przypinać ulubione aplikacje, co zapewnia wygodny dostęp. Czytanie artykułów online oraz wpisywanie i udostępnianie notatek bezpośrednio na stronach internetowych jest możliwe dzięki przeglądarce internetowej Microsoft Edge. Dodatkowo to oprogramowanie składa się z wielu wbudowanych aplikacji i sklepu Windows.
Identyfikatory produktów
Marka Microsoft
Model Windows 10 Home
MPN KW900016
Platforma Windows
UPC 885370909777
Język język angielski
Kategoria
Rodzaj System operacyjny
Licencja
Kategoria licencji Standard
Pakiet
Media dystrybucyjne Dysk USB
funkcje
Atrament Windows

Szybko zamieniaj myśli w akcję. * Naturalnie rób notatki z szybkością myślenia, nawet przed zalogowaniem. ** Natychmiastowy dostęp do atramentu z dowolnego miejsca w aplikacjach z włączoną obsługą. I bardzo wydajne łączenie w pary z Office *** w celu łatwego wprowadzania zmian, tworzenia treści i przesyłania pomysłów * Wymagany tablet lub komputer z obsługą dotyku. Akcesoria do pióra mogą być sprzedawane oddzielnie. ** Użytkownik musi włączyć ustawienia i mieć przycisk Bluetooth na piórze. *** Biuro może być sprzedawane oddzielnie.

Pięknie zaprojektowany.
Mocno zbudowany.

Windows zmienia sposób myślenia o komputerach osobistych dzięki projektom, które są lżejsze, cieńsze i najwyższej klasy pod względem wyglądu i budowy.

Pełne bezpieczeństwo.
Bez kompromisów.

System Windows zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo dzięki wbudowanym funkcjom bezpieczeństwa, bezpieczniejszemu uwierzytelnianiu i bieżącym aktualizacjom, które pomagają chronić przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami. Wszystkie dostarczane standardowo bez dodatkowych kosztów ** Mogą obowiązywać opłaty ISP.

Zacznij szybko. Zakończ najpierw.

System Windows jest najlepszy do przekazywania pomysłów i realizacji zadań. Zmniejsz swoją produktywność dzięki świetnym sposobom zorganizowania się, przechwytywania pomysłów i sprawiania, by wszystko się działo.

Cortana

* to prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach, aby pomóc Ci załatwić sprawę. dowiaduje się o tobie z czasem, aby każdego dnia być bardziej użytecznym * dostępnym w wybranych regionach; doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Innowacyjne projekty

Windows obsługuje najszerszą gamę innowacyjnych projektów - takich jak 2-w-1, przenośne urządzenia wielofunkcyjne i telefony *, które działają jak komputery PC - od Microsoft i naszych partnerów. * Ograniczone do telefonów obsługujących Continuum.

Windows Hello

* to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób logowania się do urządzeń, aplikacji i stron internetowych systemu Windows ** bez hasła. * Wymaga specjalistycznej twardości, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych. ** Ograniczony do zgodnych witryn i aplikacji.

Atrament Windows

* to nowy zestaw funkcji atramentowych zapewniających najszybszy sposób na poruszanie pomysłów w ruchu * Wymagany tablet lub komputer z obsługą dotyku. Akcesoria do pióra mogą być sprzedawane oddzielnie.

Windows Hello

to logowanie bez hasła, które zapewnia najszybszy i najbezpieczniejszy sposób odblokowania urządzeń z systemem Windows. * Przesyła ci przyjazne powitanie, a nawet działa na aplikacjach i stronach Microsoft Edge. ** * wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnik linii papilarnych, podświetlany czujnik podczerwieni lub inne czujniki biometryczne. ** Ograniczone do kompatybilnych stron i aplikacji.

Nowe doświadczenia

System Windows zapewnia nowe wrażenia - w tym atrament, głos i dane biometryczne * - których nie znajdziesz nigdzie indziej. * Zależny od sprzętu.

Najbardziej wszechstronne bezpieczeństwo

Windows zapewnia najbardziej wszechstronne zabezpieczenia, w tym Windows Defender, Firewall i SmartScreen Filter, aby zapewnić pełną, trwającą i wbudowaną ochronę.

Office i Windows

Office * i Windows razem są najlepszym duetem do zrobienia, wzbogaconym o ekskluzywne funkcje, takie jak Windows Ink i Cortana. ** * Biuro może być sprzedawane oddzielnie. ** Cortana dostępna w wybranych regionach; doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Dotknąć

Rób rzeczy w bardziej osobisty i naturalny sposób. Stuknij, przesuń palcem lub użyj * palca, aby oznaczyć strony internetowe w Microsoft Edge. * Zależne od sprzętu.

Najlepsza w swojej klasie wydajność

Urządzenia z systemem Windows zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność, z najszybszymi procesorami, najdłuższymi bateriami, wyświetlaczami o najwyższej rozdzielczości i najlepszą dostępną grafiką do gier.

Zawsze włączone bezpłatne aktualizacje

pomóż utrzymać aktualność w zakresie bezpieczeństwa przez obsługiwany okres użytkowania urządzenia ** Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.

Szybciej do zrobienia

to świetne podsumowanie wszystkich nowych sposobów, w jakie system Windows pomaga Ci się zorganizować, pozostać skupionym i ukończyć pierwszy.

Windows pozwala być Tobą.

Windows ma lepsze sposoby, aby dopasować życie, w którym żyjesz. Jest bardziej osobisty i pomocny asystent, najlepszy system Windows w historii gier oraz świetny związek z najbardziej osobistymi urządzeniami, telefonem.

Microsoft Edge

Zaprojektowany jako najbardziej wydajna przeglądarka, doskonale nadaje się do wszystkich czynności wykonywanych online.

Porównanie funkcji Home vs Pro

Funkcje Home Pro Microsoft EdgeWszystko nowa przeglądarka, dzięki której praca w sieci przebiega tak, jak Ty. XX Multiple Desktops and Snap1 Stwórz wiele pulpitów i przyciągaj do czterech aplikacji na jednym ekranie. XX OneDrive2Zapraszamy do bezpłatnego przechowywania online zdjęć i plików. XX Dołącz do domeny lub usługi Azure Active Directory Łatwe łączenie się z siecią biznesową lub szkolną. X BitLocker3Pomóż chronić dane dzięki ulepszonemu szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem X Remote DesktopZaloguj się i korzystaj z komputera Pro w domu lub w podróży. X Hyper-V4 Utwórz i uruchom maszyny wirtualne. X Business Store i prywatny katalogDostęp do aplikacji firmy za pośrednictwem własnej sekcji w Sklepie Windows. X

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: MR.Eric

Tel: +8615002056275

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)