B-10, DuHui Electronic City, Futian District, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyWygraj 10 Pro OEM

Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja

Orzecznictwo
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
dobra jakość Windows 10 Pro Pack na sprzedaż
Łatwy w instalacji. Najnowszy i największy

—— Douglas Stnschndr

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem pakietu Office 2016 i musiałem kupić nowy z powodu systemu Windows 10.

—— Bernard Rutkoskie

Czego potrzebowałem

—— Sarah

Im Online Czat teraz

Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja

Chiny Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja dostawca
Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja dostawca Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja dostawca Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja dostawca Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja dostawca

Duży Obraz :  Oryginalne oprogramowanie Windows 10 Pro OEM Koreańska 64-bitowa dożywotnia gwarancja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Rosja
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08929 / Costumize

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: DVD + COA
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Microsoft Software Win 10 Pro OEM Wersja rosyjska Język: Niemiecki
Pakiet: Standardowy pakiet OEM Warunek: Nowy
Activation: 100% Online Activation Globally Gwarancja: Okres istnienia

Oryginalna profesjonalna wersja OEM 64-bitowego koreańskiego oprogramowania Win 10, dożywotnia gwarancja Windows 10 Pro Retail Box

Windows 10 Pro

Z Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe dotyczące szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i nie tylko. Uzyskaj szybkie uruchamianie, znane, ale rozbudowane menu Start i wspaniałe nowe sposoby na załatwienie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.

Wymagania systemowe:

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość zegara 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Wsparcie dla PAE, NX i SSE2
Architektura x86-64 z obsługą porównywania i wymiany podwójnej szerokości (CMPXCHG16B) Instrukcja procesora, PrefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Wersja IA-32: 1 GB
edycja x86-64: 2 GB
4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy

Ekran wyświetlający

800 x 600 pikseli 1024 x 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe

Miejsce na dysku twardym

Wersja IA-32: 16 GB
edycja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy

Najlepszy jak dotąd system Windows
System Windows 10 został zaprojektowany z myślą o płynnym przejściu z jednego urządzenia na drugie. Jest szybki i responsywny. Możesz nawet uzyskać bezpłatną pomoc przez czat lub telefon od prawdziwych ludzi. W systemie Windows 10 robienie wspaniałych rzeczy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wielokrotne robienie
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością robienia czterech rzeczy na ekranie jednocześnie. Czy ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować tylko z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.


To po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie. A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.

Wygraj 10
Zdobądź nowy i ulepszony system Windows po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Wkrótce odkryjesz, że Windows 10 jest znany użytkownikom systemu Windows, ale bardziej spersonalizowane doświadczenie, które przenosi wszystko, co już kochasz w Windows 7 i 8 na wyższy poziom.
Windows 10 zapewnia jeszcze lepsze Menu Start, rozszerzając możliwości i wprowadzając ulubione aplikacje i szpilki, aby były łatwo dostępne. Nie tylko sprawia, że ​​wielozadaniowość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, ale także dobrze integruje się z oprogramowaniem i sprzętem, który już masz, pozwalając Ci pozostać produktywnym, gdy tylko potrzebujesz do pracy. W szczególności możesz jednocześnie przeglądać maksymalnie cztery aplikacje i wszystkie otwarte zadania.


Kup system Windows 10 i odkryj Microsoft Edge, nową przeglądarkę, która umożliwia pisanie lub pisanie notatek bezpośrednio na stronach internetowych oraz łatwe udostępnianie ich znajomym, rodzinie i współpracownikom. Ułatwia także czytanie artykułów online bez rozpraszania uwagi i zapisywanie ulubionych stron na później. Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 aplikacje będą działać świetnie we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Przeglądaj Microsoft Store, a znajdziesz mnóstwo niesamowitych urządzeń zaprojektowanych do perfekcyjnej współpracy z Windows 10. Na przykład nasze produkty Surface łączą wygląd tabletu z funkcjonalnością komputera PC, tworząc idealną zamiennik laptopa. Windows 10 tylko poprawia wrażenia z Surface.


Niezależnie od tego, czy chcesz pracować, czy bawić się, system Windows 10 pomaga w perfekcyjnej interakcji z urządzeniami. Niesamowite aplikacje, takie jak Poczta, Kalendarz, Muzyka, Wideo, Mapy i inne, są standardowo wyposażone w system Windows 10 i używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji. Gracze w Tobie pokochają synchronizację urządzenia z systemem Windows 10 z usługą Xbox Live, umożliwiając nagrywanie rozgrywki w kilka sekund, przesyłanie strumieniowe gier z konsoli Xbox One na urządzenie w dowolnym miejscu w domu i nie tylko. Kup system Windows 10, a uzyskasz większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej.
Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu Windows, uzyskaj uaktualnienie do systemu Windows 10, aby móc korzystać z najnowszych technologii Windows. Kupuj Microsoft Store i kup Windows 10 już dziś.


Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują niektóre wymagania dotyczące sprzętu / oprogramowania, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność uaktualnienia do systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od producenta OEM, operatora komórkowego lub operatora. Urządzenia muszą być podłączone do Internetu i mieć włączoną usługę Windows Update. Wymagana aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre edycje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mają możliwość uaktualnienia do oferty Windows 10 dla przedsiębiorstw poza tą ofertą. Aby sprawdzić zgodność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.


Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i dziel się swoimi marżami z innymi. Spodoba ci się widok do czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Wymagania

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny wymagany sprzęt. Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnego uaktualnienia1, odwiedź stronę uaktualnienia systemu Windows 10 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Składnik Minimum Zalecana
Edytor Częstotliwość taktowania 1 GHz Architektura IA-32 lub x86-64 Obsługa PAE, NX i SSE2 Architektura x86-64 z obsługą porównywania i wymiany podwójnej szerokości (CMPXCHG16B) Instrukcja procesora, PrefetchW i LAHF / SAHF
Pamięć (RAM) Wersja IA-32: 1 GB
edycja x86-64: 2 GB
4 GB
Karta graficzna Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy
Ekran wyświetlający 800 x 600 pikseli 1024 x 768 pikseli
Urządzenie wejściowe Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe
Miejsce na dysku twardym Wersja IA-32: 16 GB
edycja x86-64: 20 GB

Wymagania:

Wymagany procesor: procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć: 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla wersji 64-bitowej
Wymagane miejsce na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna: rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność: dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)

Szczegóły kontaktu
Ant Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)